Usuwanie płotu

LechPemek
User
Posty: 5
Rejestracja: 24 kwie 2010, 02:17

Usuwanie płotu

Postautor: LechPemek » 30 sty 2023, 17:22

Siema wszystkim. Nie wiem czy jeszcze ktoś mnie kojarzy, ale kiedyś mocno działałem w LS 2009 i po tylu latach postanowilem sobie pograć teraz już w nowszą werjse. Wracając do problemu chce usunąć płot z mapy, ale jest taki mankament, że nie widać go ani w sklepie ani w GE. Fajnie jak ktoś by mi doradził jak to zrobić. Pozdro



Qbass
Moderator
Moderator
Posty: 197
Rejestracja: 05 mar 2020, 08:51

Re: Usuwanie płotu

Postautor: Qbass » 29 lut 2024, 15:07

W grze Farming Simulator usuwanie płotu może zależeć od konkretnego modułu płotu, jaki masz zainstalowany. Poniżej znajdziesz ogólne kroki, które możesz podjąć, ale warto sprawdzić dokumentację dostarczoną wraz z konkretnym modelem płotu.

1. **Wybierz Narzędzie do Usuwania:**
- W wielu przypadkach, aby usunąć płot, musisz wybrać odpowiednie narzędzie w grze. To może być specjalne narzędzie do usuwania obiektów, które jest dostępne w menu narzędzi.

2. **Wejdź w Tryb Edytora:**
- Przełącz się w tryb edytora (giants editor) lub tryb edycji terenu w grze, jeśli taki jest dostępny. W tym trybie będziesz mógł manipulować obiektami na mapie.

3. **Zaznacz Płot:**
- Korzystając z narzędzi w trybie edytora, zaznacz płot, który chcesz usunąć.

4. **Usuń Płot:**
- Po zaznaczeniu płotu, poszukaj opcji usuwania obiektu lub użyj odpowiedniego narzędzia, aby usunąć płot z mapy.

5. **Zapisz Zmiany:**
- Po usunięciu płotu, zapisz zmiany w trybie edytora, aby utrwalić usunięcie obiektu.

Pamiętaj, że specyficzne kroki mogą się różnić w zależności od konkretnego moda płotu, dlatego warto sprawdzić dostępną dokumentację lub informacje dołączone do moda, aby dowiedzieć się, czy istnieją szczególne instrukcje.

Jeśli posiadasz konkretny model płotu, podaj więcej informacji, a postaram się dostarczyć bardziej precyzyjne wskazówki.

Wróć do „Masz problem z FS 19?”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości