Usunięty zapis.

Awatar użytkownika
adiksutil17
Super VIP
Super VIP
Posty: 298
Rejestracja: 24 gru 2010, 13:35
Podziękował: 18 razy
Otrzymał podziękowań: 130 razy
Kontaktowanie:

Usunięty zapis.

Postautor: adiksutil17 » 22 gru 2012, 10:41

Witam. Wczoraj grałem w mp z kolegami i zapisałem i wyłączyłem z prądu kompa nie wyłączając gry. Ale grę zapisałem. I dzisiaj włączam gre a tu zapisu wql nie ma. Prosze o pomoc, ten zapis jest bardzo, bardzo ważny. Da się to jakoś odzyskać?

[ Dodano: 2012-12-22, 10:46 ]
Dobra już mam. Sam sobie jakoś poradziłem. Dla informacji: Otwarłem folder savegame backup 2, i tam były wccześniejsze zapisy, skopiowałem zawartość, do zwykłego savegame 2 i podmieniłem, i działa. Przepraszam za zamęt, temat można zmknać.



Awatar użytkownika
Bartas_65
Stara Gwardia
Stara Gwardia
Posty: 3145
Rejestracja: 01 wrz 2010, 17:54
Lokalizacja: Wielkopolska
Podziękował: 150 razy
Otrzymał podziękowań: 318 razy

Re: Usunięty zapis.

Postautor: Bartas_65 » 22 gru 2012, 10:46

Jeśli pomogłem
to kliknij Pomógł ; )

Qbass
Moderator
Moderator
Posty: 197
Rejestracja: 05 mar 2020, 08:51

Re: Usunięty zapis.

Postautor: Qbass » 29 lut 2024, 11:09

Jeśli masz problem z utraconym zapisem gry w Farming Simulator, oto kilka kroków, które możesz podjąć w celu próby odzyskania lub naprawy sytuacji:

1. **Sprawdź folder zapisu:**
- Otwórz folder, w którym zapisywane są pliki gry. Standardowo znajduje się on w lokalizacji: `Dokumenty\My Games\FarmingSimulator2019\savegame1` (lub podobnie, w zależności od wersji gry).
- Sprawdź, czy w tym folderze znajdują się pliki związane z twoim zapisem. Mogą one mieć rozszerzenie `.xml` lub inne.

2. **Przywróć z kopi zapasowej:**
- Jeśli masz kopię zapasową folderu z zapisem gry, możesz spróbować przywrócić ją do oryginalnej lokalizacji.

3. **Przeglądaj logi gry:**
- Sprawdź logi gry w poszukiwaniu informacji dotyczących ewentualnych błędów lub komunikatów dotyczących zapisywania gry. Logi gry zazwyczaj znajdują się w folderze `Dokumenty\My Games\FarmingSimulator2019\log.txt`.

4. **Sprawdź na forum społeczności:**
- Odwiedź oficjalne forum Farming Simulator lub inne platformy społecznościowe, aby zobaczyć, czy inni gracze doświadczyli podobnych problemów i czy znaleziono rozwiązanie.

5. **Przemyśl modyfikacje:**
- Jeśli korzystasz z modyfikacji (mods), sprawdź, czy któraś z nich nie powoduje konfliktu zapisu gry. Czasem niekompatybilne mody mogą prowadzić do problemów z zapisywaniem.

6. **Aktualizuj grę:**
- Upewnij się, że masz zainstalowane najnowsze aktualizacje gry. Czasami deweloperzy wprowadzają poprawki dotyczące błędów związanych z zapisywaniem gry.

7. **Kontakt z supportem:**
- W razie potrzeby skontaktuj się z oficjalnym supportem gry Farming Simulator, dostępnym na oficjalnej stronie internetowej. Możliwe, że będą w stanie udzielić ci bardziej spersonalizowanej pomocy.

Pamiętaj, że regularne robienie kopii zapasowych plików zapisu gry może pomóc w uniknięciu utraty postępu w przypadku podobnych sytuacji w przyszłości.

Wróć do „Problemy Rozwiązane LS 2013”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości