Ursus c330 edit by kubas157

Tomson25
User
Posty: 4543
Rejestracja: 29 gru 2011, 17:45
Lokalizacja: Polska
Podziękował: 690 razy
Otrzymał podziękowań: 1374 razy

Ursus c330 edit by kubas157

Postautor: Tomson25 » 08 cze 2012, 12:08

Witam , ostatnio naszła mnie chęć żeby przerobić jedną c330 na taką jaką ma mój sąsiad i oto co mi wyszło , Ursus c330 z kabiną typu KUNÓW Model jest Boćka ale nie dał zakazów więc przerobiłem
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Model: Perkins
Programowanie: Bociek
Script: Bociek

Funkcje:
-ruchoma oś
-WOM
-licznik mth i rpm
-oświetlenie
-zaczep do TUR-a


Nieoficjalny ładowacz TUR, Autor modelu: Agromet. Programowanie: Pavson ( uwaga mod nie jest oficjalnie wspierany

Edit: kubas157 podziękowania dla darecki30 i Slayer za pomoc !!!
DL:

http://www46.zippyshare.com/v/95930696/file.html


Zakazów nie daje , bo to nie mój mod
Ostatnio zmieniony 09 cze 2012, 14:00 przez Tomson25, łącznie zmieniany 1 raz.



Qbass
Moderator
Moderator
Posty: 197
Rejestracja: 05 mar 2020, 08:51

Re: Ursus c330 edit by kubas157

Postautor: Qbass » 29 lut 2024, 10:41

Jeśli chcesz dokonać edycji Ursusa C-330 w grze Farming Simulator, będziesz musiał skorzystać z modyfikacji społecznościowych. W Farming Simulator społeczność tworzy różne modyfikacje, w tym edycje i zmiany w istniejących pojazdach, takich jak Ursus C-330.

Poniżej znajdziesz ogólny przewodnik, jak edytować Ursusa C-330 przy użyciu modów:

1. **Pobierz mod do Ursusa C-330:**
Znajdź modyfikację Ursusa C-330, która spełnia twoje oczekiwania. Możesz szukać na stronach internetowych specjalizujących się w modach do Farming Simulator.

2. **Pobierz i zainstaluj mod:**
Pobierz plik modu (zazwyczaj w formacie ZIP) i skopiuj go do folderu "Mods" w katalogu gry Farming Simulator na twoim komputerze. Upewnij się, że gra jest wyłączona podczas kopiowania modu.

3. **Aktywuj mod w grze:**
Po zainstalowaniu modu, uruchom grę i przejdź do sekcji "Mods" w menu gry. Znajdź mod dotyczący Ursusa C-330 i aktywuj go.

4. **Zakup Ursusa C-330 w grze:**
Przejdź do sklepu w grze, a tam znajdź zmodyfikowanego Ursusa C-330. Zakup go zgodnie z zasobami swojego gospodarstwa.

5. **Ustawienia Ursusa C-330:**
Po zakupie Ursusa C-330, możesz dostosować jego ustawienia w garażu lub specjalnym menu konfiguracyjnym dostępnym w grze.

6. **Testuj w praktyce:**
Wypróbuj Ursusa C-330 na polu lub w innych warunkach, aby sprawdzić, czy spełnia twoje oczekiwania i działa zgodnie z twoimi preferencjami.

Pamiętaj, że modyfikacje społecznościowe mogą różnić się jakością i zgodnością. Przed instalacją nowego moda, sprawdź opinie i recenzje od innych graczy, aby upewnić się, że jest zgodny z twoją wersją Farming Simulator i nie wprowadza konfliktów z innymi modami.

Bądź świadomy, że edycje i zmiany w grze mogą wpływać na zapisy gry, dlatego zawsze warto robić kopie zapasowe zapisów przed dodaniem nowych modów czy edycji.

Wróć do „Ursus”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości