Studnia na mapie Sosnówka

lukash57
User
Posty: 3
Rejestracja: 21 sty 2016, 17:52

Studnia na mapie Sosnówka

Postautor: lukash57 » 21 sty 2016, 17:54

Witam. Mam problem z mapa Sosnówka z dodatku gold edition w fs 15. Problem polega na tym że obszukałem całą mapę i nigdzie nie mogę znalezc zadnej studni lub czegos podobnego aby napelnic zbiornik z woda potrzebny do wzrostu roslin w szklarniach. Prosze o pomoc.



Awatar użytkownika
gucio426
User
Posty: 153
Rejestracja: 25 lip 2011, 15:45
Lokalizacja: Buczek
Podziękował: 19 razy
Otrzymał podziękowań: 6 razy

Re: Studnia na mapie Sosnówka

Postautor: gucio426 » 21 sty 2016, 19:27

wodę na sosnówce napełniasz w rzece. za drewnianym mostem po lewo masz takie dryny w rzece i tam jest melizna i tam napełniasz beczkę z wodą
Jeśli pomogłem w rozwiązaniu problemu daj pomógł ;)

lukash57
User
Posty: 3
Rejestracja: 21 sty 2016, 17:52

Re: Studnia na mapie Sosnówka

Postautor: lukash57 » 22 sty 2016, 14:53

Dzieki wielkie kolego. Pozdrawiam:)

Qbass
Moderator
Moderator
Posty: 197
Rejestracja: 05 mar 2020, 08:51

Re: Studnia na mapie Sosnówka

Postautor: Qbass » 29 lut 2024, 13:28

Sosnówka to jedna z popularnych map dostępnych w grze Farming Simulator. Mapy te są tworzone przez społeczność graczy i różnią się między sobą układem terenu, dostępnymi polami, budynkami i innymi elementami. Jeśli potrzebujesz informacji na temat studni na mapie Sosnówka, oto kilka kroków, które możesz podjąć:

1. **Przeszukaj Mapę:**
- Poruszaj się po obszarze mapy Sosnówka, zwracając uwagę na różne miejsca, zwłaszcza te, które mogą być dedykowane do obsługi gospodarstwa, takie jak miejsca skupu czy miejsca hodowli zwierząt.

2. **Sprawdź na Farmie:**
- Często studnie są umieszczane w pobliżu gospodarstw, gdzie mogą być używane do dostarczania wody zwierzętom.

3. **Odwiedź Sklepy i Warsztaty:**
- Sprawdź obszary wokół sklepów lub warsztatów, ponieważ studnie mogą być zlokalizowane w tych miejscach.

4. **Zobacz Mapę na ModHub:**
- Jeśli korzystasz z mapy Sosnówka dostępnej na ModHub (oficjalna platforma do pobierania modów w Farming Simulator), sprawdź opisy i dokumentację mapy. Czasem informacje o różnych obiektach, w tym studniach, mogą być tam udostępnione.

5. **Fora Społecznościowe:**
- Odwiedź fora społecznościowe Farming Simulator, gdzie inni gracze mogą udzielić informacji na temat konkretnych obiektów na mapie Sosnówka.

6. **Dokumentacja Mapy:**
- Jeśli twórca mapy dostarczył dokumentację, przeczytaj ją, aby dowiedzieć się, gdzie znajdują się studnie na danej mapie.

Pamiętaj, że studnie w grze Farming Simulator są często elementami, które pomagają w dostarczaniu wody zwierzętom, więc mogą być zlokalizowane w miejscach związanych z hodowlą zwierząt. Jeśli jednak korzystasz z modyfikacji mapy stworzonej przez społeczność, warto sprawdzić dostępne informacje na temat danej mapy.

Wróć do „Problemy rozwiązane FS 15”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości