Problem z kiszonką

DzikiBober
User
Posty: 1
Rejestracja: 04 lis 2016, 14:45

Problem z kiszonką

Postautor: DzikiBober » 04 lis 2016, 15:00

Siema, zrobiłem kiszonkę i nie mogę jej zebrać z biogazowni, cały czas jest przykryta białą folią pomimo tego ze przycisnąłem żeby się odkryła. Co mam zrobić bo niemam pojęcia



Awatar użytkownika
Monster25
Stara Gwardia
Stara Gwardia
Posty: 3577
Rejestracja: 28 gru 2011, 09:54
Lokalizacja: Wrocław
Podziękował: 802 razy
Otrzymał podziękowań: 1878 razy
Kontaktowanie:

Re: Problem z kiszonką

Postautor: Monster25 » 05 lis 2016, 19:25

Silos z kiszonką odkrywa się tylko częściowo i z czasem jak jej ubywa to potem widać następną część.
Czasami po zebraniu połowy trzeba odkryć silos z 2 strony. Tylko trzeba trochę cierpliwości bo twórcy nie dopracowali BGA i pod koniec może zostać kiszonka której nie można zebrać i wtedy możesz pobrać mod który to ułatwi: https://www.modhoster.com/mods/lizard-w ... escription

Albo zrobić ręcznie:

Documents\My Games\FarmingSimulator2017\savegame1
Dalej plik vehicles, otwierasz go najlepiej notatnikiem i potem komenda edycja znajdź
wpisujesz -> BunkerSilo_cowSilo
Linijka ma wyglądać tak state="0" fillLevel="0" compactedFillLevel="0"
Zapisujesz i sprawdzasz czy jest ok ;)

FarmerZibi
User
Posty: 1
Rejestracja: 22 lis 2016, 19:51

Re: Problem z kiszonką

Postautor: FarmerZibi » 22 lis 2016, 20:01

czy udało się komuś rozwiązać problem ze zdejmowanie folii? Mogę zmienić zawartość kiszonki pod folią (wpisując same zera silos będzie pusty ale folia i tak będzie) ale nie mogę jej zdjąć.

Kamills1
User
Posty: 205
Rejestracja: 13 lut 2013, 18:41
Podziękował: 20 razy
Otrzymał podziękowań: 34 razy

Re: Problem z kiszonką

Postautor: Kamills1 » 22 lis 2016, 22:03

spróbuj turem z jednego końca podjechać i próbować załadować, mi się wtedy odkrywa silos

Qbass
Moderator
Moderator
Posty: 197
Rejestracja: 05 mar 2020, 08:51

Re: Problem z kiszonką

Postautor: Qbass » 29 lut 2024, 09:39

Aby pomóc w rozwiązaniu problemu z kiszonką w grze Farming Simulator, potrzebuję więcej szczegółów. Oto kilka potencjalnych problemów z kiszonką i ich możliwych rozwiązań:

1. **Brak Możliwości Przygotowania Kiszonki:**
- Upewnij się, że używasz odpowiednich maszyn i narzędzi do przygotowania kiszonki. Na przykład, sieczkarka do kukurydzy (forażer) jest często używana do zbioru roślin potrzebnych do produkcji kiszonki.

2. **Nieudane Przygotowanie Kiszonki:**
- Jeśli przygotowanie kiszonki nie powiodło się, sprawdź, czy używasz właściwego narzędzia i maszyny oraz czy rośliny zostały zbierane w odpowiednim stanie do produkcji kiszonki.

3. **Brak Odpowiednich Maszyn:**
- Sprawdź, czy posiadasz odpowiednie maszyny do przygotowania kiszonki. W przypadku kukurydzy, będzie to sieczkarka do kukurydzy. W innych przypadkach może to być prasa do siana lub inne narzędzia.

4. **Błędy związane z Modyfikacjami:**
- Jeśli korzystasz z modyfikacji (modów), sprawdź, czy są one zainstalowane poprawnie i czy są kompatybilne z aktualną wersją gry. Mody mogą wprowadzać zmiany w mechanice produkcji kiszonki.

5. **Problemy z Miejscem Przechowywania Kiszonki:**
- Upewnij się, że masz odpowiednie miejsce do przechowywania kiszonki, na przykład odpowiedni silos. Bez odpowiedniego miejsca na przechowywanie, kiszonka może nie być zbierana poprawnie.

6. **Dokumentacja i Poradniki:**
- Przeczytaj dokumentację maszyn, narzędzi i ewentualnych modyfikacji. Często producenci maszyn w grze Farming Simulator dostarczają szczegółowe informacje o obsłudze.

Jeśli konkretny problem z kiszonką nie został opisany powyżej, proszę dostarczyć więcej informacji dotyczących rodzaju problemu lub błędu, abym mógł dokładniej pomóc w rozwiązaniu problemu.

Wróć do „Masz problem z FS 17”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości

cron