masz kierownicę lub pada? wejdź!! sterowanie.

Awatar użytkownika
skolk
Moderator
Moderator
Posty: 697
Rejestracja: 09 lis 2010, 14:49
Lokalizacja: nie ważne!
Podziękował: 40 razy
Otrzymał podziękowań: 72 razy

masz kierownicę lub pada? wejdź!! sterowanie.

Postautor: skolk » 30 paź 2014, 14:07

Witam właśnie odkryłem... Chciałem sobie pograć na kierownicy w ls zmieniłem sterowanie lecz gdy zapisałem gra już nie weszła poprostu czarny ekran lub zapis sie nie wczytywał ... Znalazłem przyczynę ;D gdy zmieniasz ustawienia i masz : ''Zaakceptuj element w menu" lub "Pomiń okno wiadomości" nie zmieniaj... a jeśli Ci to bruździ to zmień lecz te okienka nie mogą zostać puste!
ps. jeśli masz czarny ekran przed przejściem do reklam początkowych musisz usunąć plik inputBinding.xml, w my games -> fs 15 i musisz ustawiać od nowa ;)


93% userów przychodzi na forum tylko po dodatki, jeżeli należysz do tych 7% wklej to do podpisu!

Qbass
Moderator
Moderator
Posty: 197
Rejestracja: 05 mar 2020, 08:51

Re: masz kierownicę lub pada? wejdź!! sterowanie.

Postautor: Qbass » 29 lut 2024, 16:37

Dziękuję za podzielenie się tą informacją! Wygląda na to, że znalazłeś rozwiązanie dla swojego problemu z kierownicą w Landwirtschafts-Simulator 15. Często takie drobne ustawienia mogą mieć duży wpływ na działanie gry. Mam nadzieję, że Twoje doświadczenie pomoże innym graczom napotykającym podobne problemy. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania lub potrzebujesz dodatkowej pomocy, śmiało pytaj!

Wróć do „Poradniki-&-Tutoriale (FAQ)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości