[Problem] Farming Simulator 19

Brzydal
User
Posty: 1
Rejestracja: 20 lis 2018, 18:23

[Problem] Farming Simulator 19

Postautor: Brzydal » 20 lis 2018, 18:30

Witam. Dnia dzisiejszego zainstalowałem Farming'a 19 zakupionego na Steam, wszystko ładnie się pobrało, ale problem jednak jest.
Otóż, po zainstalowaniu gry, próbując ją uruchomić, gra się uruchomiła do treści "Wczytywanie", a następnie wyskoczył błąd o treści "Program GIANTS Engine 8.0.0 przestał działać", "Program przestał działać poprawnie z powodu wystąpienia problemu. System Windows zamknie program i powiadomi Cię, jeśli istnieje dostępne rozwiązanie.
Próbowałem już wszystkiego. Zaktualizowałem kilka minut temu Sterowniki Karty Graficznej, DirectX, wszystkie sterowniki, a problem nadal występuje.

Proszę o pomoc.



Jonson80
User
Posty: 1
Rejestracja: 25 lis 2018, 17:02

Re: [Problem] Farming Simulator 19

Postautor: Jonson80 » 25 lis 2018, 17:06

Witam mam ten sam problem wszystko o nie odpalaniu gry zaczęło się po patchu 1.1.0.0

Awatar użytkownika
polak12
User
Posty: 6
Rejestracja: 17 kwie 2011, 13:32
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podziękowań: 4 razy

Re: [Problem] Farming Simulator 19

Postautor: polak12 » 26 lis 2018, 13:39

Witam :D mam ten sam problem...

mikolaj231
User
Posty: 6
Rejestracja: 25 lis 2018, 15:59

Re: [Problem] Farming Simulator 19

Postautor: mikolaj231 » 21 gru 2018, 00:38

"Dokumenty/My games/farmingsimulator2019"
i tam usuńcie pliki game.xml i gameSettings.xml
i w folderze "shader_cache" usuńcie wszystkie pliki

Qbass
Moderator
Moderator
Posty: 197
Rejestracja: 05 mar 2020, 08:51

Re: [Problem] Farming Simulator 19

Postautor: Qbass » 29 lut 2024, 16:23

Błąd "Program GIANTS Engine 8.0.0 przestał działać" w Farming Simulator 19 może wynikać z różnych przyczyn. Poniżej znajdziesz kilka sugestii, które mogą pomóc rozwiązać ten problem:

1. **Aktualizacje sterowników karty graficznej:**
Upewnij się, że masz zainstalowane najnowsze sterowniki do swojej karty graficznej. Odwiedź stronę producenta karty graficznej (np. NVIDIA, AMD, Intel) i pobierz najnowsze sterowniki.

2. **Aktualizacje systemu operacyjnego:**
Sprawdź, czy Twój system operacyjny jest zaktualizowany do najnowszej wersji. Pobierz i zainstaluj wszystkie dostępne aktualizacje systemowe.

3. **Sprawdź spójność plików gry:**
Wejdź do biblioteki Steam, kliknij prawym przyciskiem myszy na Farming Simulator 19, wybierz opcję "Właściwości", przejdź do zakładki "Pliki lokalne" i kliknij "Sprawdź spójność plików gry". To spowoduje sprawdzenie i ewentualne naprawienie uszkodzonych plików.

4. **Kompatybilność z trybem zgodności:**
Spróbuj uruchomić grę w trybie zgodności. Kliknij prawym przyciskiem myszy na ikonę gry, wybierz "Właściwości", a następnie przejdź do zakładki "Zgodność". Zaznacz opcję "Uruchom ten program w trybie zgodności z:" i wybierz starszą wersję systemu Windows.

5. **Wyłączanie programów zewnętrznych:**
Upewnij się, że żadne programy zewnętrzne nie zakłócają działania gry. Wyłącz tymczasowo programy antywirusowe, oprogramowanie do monitorowania sprzętu lub inne narzędzia, które mogą wpływać na działanie gry.

6. **Aktualizacja DirectX:**
Sprawdź, czy masz zainstalowaną najnowszą wersję DirectX. Możesz to zrobić, pobierając i instalując najnowszą wersję z oficjalnej strony Microsoft.

Jeśli żadne z powyższych rozwiązań nie pomogło, możesz także skontaktować się z pomocą techniczną producenta gry lub sprawdzić oficjalne fora wsparcia technicznego, gdzie inni gracze mogą dzielić się podobnymi doświadczeniami i rozwiązaniami.

Wróć do „Masz problem z FS 19?”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości