Poznaniak

Awatar użytkownika
pablo096
Stara Gwardia
Stara Gwardia
Posty: 16383
Rejestracja: 05 maja 2010, 18:10
Podziękował: 396 razy
Otrzymał podziękowań: 1416 razy

Poznaniak

Postautor: pablo096 » 04 lip 2014, 23:12

Obrazek
Obrazek

<iframe width="560" height="315" src="//www.youtube.com/embed/d6U3fPb6iGc" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Witajcie,

d?ugo wyczekiwany poznaniak... Niestety zosta? wykradziony i rozniesiony... to zmusza mnie do wydania chocia? jest niesko?czony. No trudno....

Co posiada ciekawego? Bujane brony które są przy??czone do niego (nieodczepiane, nie działające. Taki bajer)

Model: Bartosz22 Koła-Tropik250
Tekstura: Bartosz
Programowanie: Rolnik (Dziękuję za postaranie się, wyszło głupio z wyciekiem)

Kilka słów:

Nie wydawajcie go bez mojej zgody.
Nie zmieniajcie linku pobierania. Włożyłem w niego wiele pracy i chciałbym mieć coś z niego.


Podziękowania dla Rolnika, HedSzota, Tropika250, Atosa, Dareckiego30, Jamala... I dla całej reszty co mi pomagała.

Miłej gry!

http://uploaded.net/file/nkrc5wvj



Qbass
Moderator
Moderator
Posty: 197
Rejestracja: 05 mar 2020, 08:51

Re: Poznaniak

Postautor: Qbass » 29 lut 2024, 13:54

"Poznaniak" w kontekście gry Farming Simulator może odnosić się do wielu różnych aspektów, w zależności od tego, co dokładnie masz na myśli. Poniżej przedstawiam kilka możliwości:

1. **Mapa "Poznaniak":**
- Może to być mapa o nazwie "Poznaniak" stworzona przez społeczność graczy lub twórców modów. Jeśli jest to mapa, możesz ją pobrać i zainstalować w swojej grze.

2. **Maszyny "Poznaniak":**
- Termin ten może również dotyczyć modyfikacji dodającej maszyny, pojazdy lub budynki związane z regionem Poznań. W takim przypadku, możesz szukać modów o nazwie "Poznaniak" na platformach do pobierania modów.

3. **Inne Elementy związane z Poznaniem:**
- Mogą istnieć różne dodatki, modyfikacje lub elementy związane z Poznaniem w Farming Simulator, takie jak pojazdy policyjne, specjalne obiekty czy flagi regionalne.

Aby uzyskać dokładniejsze informacje lub znaleźć konkretne modyfikacje związane z "Poznaniak" w Farming Simulator, warto skorzystać z wyszukiwarki modów, odwiedzić fora społeczności graczy lub sprawdzić oficjalne strony internetowe twórców modów.

Wróć do „Siewniki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości