Diesel

tymianek77
User
Posty: 4
Rejestracja: 16 paź 2015, 23:36
Podziękował: 1 raz

Diesel

Postautor: tymianek77 » 16 paź 2015, 23:38

Witam. Panowie, pomóżcie! Skąd mam wziąć diesel, np. do tej maszyny do mycia ziemniaków albo do agregatu jest potrzebny, a to do tankowania ciągników nie podchodzi... Proszę o pomoc.



tymianek77
User
Posty: 4
Rejestracja: 16 paź 2015, 23:36
Podziękował: 1 raz

Re: Diesel

Postautor: tymianek77 » 17 paź 2015, 18:34

No panowie, tylu użytkowników i nikt nie wie, nikt nie używa? "Masz problem? Napisz, a pomożemy." Faktycznie... Szukałem wszędzie i nigdzie nie ma informacji na ten temat, a samemu nie mogę dojść jak to zrobić. Pomóżcie !

MichalAgrophotosik
User
Posty: 36
Rejestracja: 17 paź 2015, 12:00
Podziękował: 4 razy
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Re: Diesel

Postautor: MichalAgrophotosik » 17 paź 2015, 18:58

Ale o jaki disel ci chodzi? Silnik?

tymianek77
User
Posty: 4
Rejestracja: 16 paź 2015, 23:36
Podziękował: 1 raz

Re: Diesel

Postautor: tymianek77 » 17 paź 2015, 22:30

-.- jaki silnik? Za mało dosłownie napisałem? Paliwo, można było chyba skojarzyć po " to do tankowania ciągników nie podchodzi ". Do maszyny do mycia ziemniaków, żeby to działało trzeba wode, diesel-czyt. paliwo. Tak samo widziałem jest w tym modzie, ze szklarnią z sałatą czy tam kapustą- tam tak samo trzeba do agregatu, żeby działało nalać diesel-czyt. paliwo. W innych modach też widziałem, że trzeba diesel, ale nie moge rozkminić skąd go wziąć, stąd moja prośba o pomoc.

Awatar użytkownika
.eXe
User
Posty: 504
Rejestracja: 01 lis 2014, 18:38
Podziękował: 20 razy
Otrzymał podziękowań: 26 razy

Re: Diesel

Postautor: .eXe » 18 paź 2015, 11:10

Próbowałeś nalać paliwo do tej oryginalnej "cysterny" i dopiero z cysterny do tej maszyny?

eurat
User
Posty: 21
Rejestracja: 26 gru 2013, 18:04
Otrzymał podziękowań: 2 razy

Re: Diesel

Postautor: eurat » 18 paź 2015, 11:46

Na przykładzie takiego modu widać cwaniactwo niektórych mod markerów . Twórca myjki -Kartoffel Waschanlage V1.1 platzierbar (Update 05.07.2015)- ziemniaczanej tak napisał skrypt żeby do jego tankowania pobrać następny jego mod - czyli cysternę do napełniania zbiornika chodzi o -Kotte Universal Pack V2.0b- o czym zresztą sam pisze w opisie myjki- "Aby wypełnić płynów systemu jest uniwersalna Kotte potrzebne "- . Autorem tego wszystkiego jest "Marhu".
Ostatnio zmieniony 18 paź 2015, 14:23 przez eurat, łącznie zmieniany 1 raz.

tymianek77
User
Posty: 4
Rejestracja: 16 paź 2015, 23:36
Podziękował: 1 raz

Re: Diesel

Postautor: tymianek77 » 18 paź 2015, 11:52

Dzięki wielkie za podpowiedź, zaraz to sprawdzę i dam znać co i jak :)

Edit: Wszystko działa, dzięki wielkie jeszcze raz :)

Qbass
Moderator
Moderator
Posty: 197
Rejestracja: 05 mar 2020, 08:51

Re: Diesel

Postautor: Qbass » 29 lut 2024, 13:25

W Farming Simulator, maszyny i pojazdy nie potrzebują paliwa, takiego jak diesel czy benzyna. W przeciwieństwie do wielu gier symulacyjnych, w Farming Simulator paliwo nie jest uwzględniane jako zasób, który trzeba uzupełniać.

Dlatego nie musisz martwić się o dostarczanie paliwa do maszyn, włączając w to maszynę do mycia ziemniaków czy agregat. W grze, maszyny i pojazdy są gotowe do użycia od razu po zakupie, i nie wymagają tankowania czy uzupełniania paliwa.

Jednakże, jeśli grałeś w modyfikacje stworzone przez społeczność, zwłaszcza te wprowadzające bardziej zaawansowane elementy symulacyjne, zawsze warto sprawdzić specyfikację modyfikacji w celu potwierdzenia, czy została wprowadzona funkcja związana z paliwem. Standardowo jednak, w oficjalnej wersji Farming Simulator, paliwo nie jest elementem, który musisz kontrolować czy uzupełniać.

Wróć do „Problemy rozwiązane FS 15”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości