Kilka pytań / problemów w FS 17

ALCHEMIK123
User
Posty: 2
Rejestracja: 31 paź 2016, 16:20
Podziękował: 1 raz

Kilka pytań / problemów w FS 17

Postautor: ALCHEMIK123 » 31 paź 2016, 16:29

Witam, mam kilka pytań związanych z Farmingiem 17.

1. Jak wygląda sprawa kupna i prowadzenia serwera dedykowanego? Myślałem o kupnie serwera dedykowane na 4 - 6 slotów bo to koszty wychodzą ok. 13 - 19 PLN w zależności od strony. Po zakupie takiego serwera jak wygląda kwestia modyfikacji ustawień, wgrywania modów itd. I czy taki serwer jest publiczny czy można ustawić go jako prywatny (w sensie ustawić hasło). Bo ogólnie gramy we 3 lub czasami w 4 i od nas ma tylko jedna osoba dobry upload żeby takowy serwer uruchomić, a przy serwerze dedykowanym nie było by problemu, bo serwer byłby aktywny 24/7.

2. Czy jest jakiś sposób na rozwiązanie problemu z pozostającą w silosie kiszonką ? Czytałem trochę i dużo ludzi ma ten problem i zawsze trochę zostaje i nie można tego zebrać,a co za tym idzie nie można wysypać kolejnej trawy bo zalega kiszonka. Jest jakiś sposób czy trzeba czekać na update ?

3. O co dokładnie chodzi z czystością u zwierząt ?

4. Da się jakoś unormować ceny za produkty ? Bo podczas np. sprzedawania kiszonki w biogazowni zaczyna się np. od ceny 390, a za minutę jest już 320 i te ceny bardzo szybko się zmieniają.



Awatar użytkownika
gucio426
User
Posty: 153
Rejestracja: 25 lip 2011, 15:45
Lokalizacja: Buczek
Podziękował: 19 razy
Otrzymał podziękowań: 6 razy

Re: Kilka pytań / problemów w FS 17

Postautor: gucio426 » 31 paź 2016, 16:37

3. Czystosc u zwierząt polega na tym że jak jedza to cześc jedzenia ląduje poza korytem. Trzeba lyżką zebrac to co wypadło i wsypac z powrotem do koryta. Wtedy mamy 100% czystości.
Jeśli pomogłem w rozwiązaniu problemu daj pomógł ;)

Awatar użytkownika
Ziuta
Super Moderator
Super Moderator
Posty: 2824
Rejestracja: 10 maja 2010, 16:10
Podziękował: 17 razy
Otrzymał podziękowań: 457 razy

Re: Kilka pytań / problemów w FS 17

Postautor: Ziuta » 02 lis 2016, 00:10

1. Jak chcesz zobaczyć jak to wygląda to postaw serwer na swoim kompie, musisz mieć wyłączoną grę i wtedy wchodzisz do głównego folderu gry i masz plik dedicatedSerwer.exe uruchamiasz go (jeszcze przed tym polecam wejść w plik XML o tej samej nazwie i ustawić sobie własne hasło admina) i pojawia ci się w konsoli adres IP do wpisania w przeglądarkę. Konsola musi być cały czas włączona w tle, wpisujesz ten adres w przeglądarce i loguje się na konto swoje i masz już cały podgląd co jak działa i możesz się bawić.
2. Albo edycja pliku z save'a albo użycie jakiegoś modu (widziałem że np. jakiś wał wyszedł co usuwa pozostałości).
3. Polecam przejść samouczek ze świniami tam jest to wytłumaczone.
4. Nie, ceny teraz są bardzo dynamiczne żeby nie mieć możliwości zdobycia fortuny na np. sprzedaży kiszonki jak to miało miejsce w FS15, teraz musisz sprzedawać po cenach jakie są i liczyć się z kiepskim zyskiem.

Mafik
User
Posty: 11
Rejestracja: 23 sty 2016, 11:57

Re: Kilka pytań / problemów w FS 17

Postautor: Mafik » 02 lis 2016, 18:36

To ja ci odpowiem na pytanie 1. Kupujesz serwer na jakiejs tam stronie. Do tego dostajesz Panel w którym zarządzasz. Z poziomu tego panelu możesz wejsc na strone dedyka FS czyli to jest stronka na ktorej masz ustawienia takie same jak w grze tylko tyle ze w przeglądarce (wiadomo interfejs jest inny). To wszystko. Mody wgrywasz tak jak na hosting plików potem aktywujesz, hasło, nazwe serwera, poziom trudności i podstawowe ustawienia zmieniasz na stronce.

borillo
User
Posty: 3
Rejestracja: 03 lis 2016, 23:38

Re: Kilka pytań / problemów w FS 17

Postautor: borillo » 03 lis 2016, 23:43

Koledzy jak rozwiązaliście problem z kiszonką, zaktualizowałem właśnie farminga, ale problem nadal pozostaje, a to irytujące.

Mafik
User
Posty: 11
Rejestracja: 23 sty 2016, 11:57

Re: Kilka pytań / problemów w FS 17

Postautor: Mafik » 03 lis 2016, 23:56

Jeśli chodzi ci o pozostałości po kiszonece, ze nie możesz wysypać nowej to jes błąd w grze. Trzeba czekać na poprawke chyba że ktoś już ma jakieś rozwiązanie ?

borillo
User
Posty: 3
Rejestracja: 03 lis 2016, 23:38

Re: Kilka pytań / problemów w FS 17

Postautor: borillo » 04 lis 2016, 06:41

Tak też właśnie myślałem, a czy u was też tak jest, że jak jedziecie traktorami z prędkością maksymalną to nie kręcą się wam opony? U mnie w kilku modelach jest ok, ale np w dużej Valtrze jak jadę ponad 60, to mi kręcą się przednie felgi,a opony stoją w miejscu. Jeśli zwalniam, do np 55 to wtedy jest ok.

A co do kieszonki, to idzie jakoś zresetować jej poziom w zapisie gry? Zostało mi 238 kieszonki, a mam 5 czy 6 pól obsianych kukurydzą.

pavulon78
User
Posty: 3
Rejestracja: 30 paź 2011, 18:00

Re: Kilka pytań / problemów w FS 17

Postautor: pavulon78 » 04 lis 2016, 14:17

Na problem z kiszonką która zostaje w silosie podobno pomaga ten walec:
https://www.modhoster.com/mods/lizard-w ... escription

Awatar użytkownika
Monster25
Stara Gwardia
Stara Gwardia
Posty: 3577
Rejestracja: 28 gru 2011, 09:54
Lokalizacja: Wrocław
Podziękował: 802 razy
Otrzymał podziękowań: 1878 razy
Kontaktowanie:

Re: Kilka pytań / problemów w FS 17

Postautor: Monster25 » 05 lis 2016, 19:55

Albo walec albo notatnik:

Documents\My Games\FarmingSimulator2017\savegame1
Dalej plik vehicles, otwierasz go najlepiej notatnikiem i potem komenda edycja znajdź
wpisujesz -> BunkerSilo_cowSilo
Linijka ma wyglądać tak state="0" fillLevel="0" compactedFillLevel="0"
Zapisujesz i sprawdzasz czy jest ok ;)

Awatar użytkownika
Ziuta
Super Moderator
Super Moderator
Posty: 2824
Rejestracja: 10 maja 2010, 16:10
Podziękował: 17 razy
Otrzymał podziękowań: 457 razy

Re: Kilka pytań / problemów w FS 17

Postautor: Ziuta » 05 lis 2016, 22:06

Prostym rozwiązaniem jest przejechać przez bunkier tym taśmociągniem Lizard, ma on dość sporą szerokość roboczą i wyciągnie ze ścian tą kiszonkę (sprawdzone :D ).

Wróć do „Masz problem z FS 17”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości