Otwieranie bram na przycisk

arti93
User
Posty: 24
Rejestracja: 23 lip 2010, 21:43
Lokalizacja: Nibylandia
Podziękował: 10 razy
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Otwieranie bram na przycisk

Postautor: arti93 » 24 lis 2014, 14:14

Witam
Mam problem z otwieraniem bram na przycisk. Próbowałem już na kilku mapach, po podejściu pod bramę
w okienku pomocy nie wyskakuje mi żadna podpowiedź jak otworzyć. Sprawdzałem każdy przycisk stojąc przy bramie ale i brak efektów.



arti93
User
Posty: 24
Rejestracja: 23 lip 2010, 21:43
Lokalizacja: Nibylandia
Podziękował: 10 razy
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Re: Otwieranie bram na przycisk

Postautor: arti93 » 24 lis 2014, 14:19

Mapy pobierałem z forum i nie wiem jakie są te bramy, ale jak widać problem występuje chyba tylko u mnie bo nikt o tym nie pisze.

Awatar użytkownika
Ziuta
Super Moderator
Super Moderator
Posty: 2824
Rejestracja: 10 maja 2010, 16:10
Podziękował: 17 razy
Otrzymał podziękowań: 457 razy

Re: Otwieranie bram na przycisk

Postautor: Ziuta » 24 lis 2014, 14:53

Masz dodatkowy mod sterujący tym otwieraniem bram??

arti93
User
Posty: 24
Rejestracja: 23 lip 2010, 21:43
Lokalizacja: Nibylandia
Podziękował: 10 razy
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Re: Otwieranie bram na przycisk

Postautor: arti93 » 24 lis 2014, 14:58

Nie jestem przy kompie ale nie przypominam sobie żebym jakiś inny mod oprócz mapy wgrywał (na 99,9%).

Awatar użytkownika
maki1234
Stara Gwardia
Stara Gwardia
Posty: 10546
Rejestracja: 11 paź 2011, 16:32
Lokalizacja: Małopolskie
Podziękował: 187 razy
Otrzymał podziękowań: 2746 razy
Kontaktowanie:

Re: Otwieranie bram na przycisk

Postautor: maki1234 » 24 lis 2014, 16:01

Musisz mieć w mods plik MapDoorTrigger.zip ;)
"Zawsze programuj jak gdyby osoba zajmująca się twoim kodem w przyszłości była agresywnym psychopatą, który wie gdzie mieszkasz." - Martin Golding

arti93
User
Posty: 24
Rejestracja: 23 lip 2010, 21:43
Lokalizacja: Nibylandia
Podziękował: 10 razy
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Re: Otwieranie bram na przycisk

Postautor: arti93 » 24 lis 2014, 17:40

Wielki dzięki za pomoc. Udało mi się znaleźć ten plik na forum i wszystko działa.:)

Awatar użytkownika
maki1234
Stara Gwardia
Stara Gwardia
Posty: 10546
Rejestracja: 11 paź 2011, 16:32
Lokalizacja: Małopolskie
Podziękował: 187 razy
Otrzymał podziękowań: 2746 razy
Kontaktowanie:

Re: Otwieranie bram na przycisk

Postautor: maki1234 » 24 lis 2014, 17:47


"Zawsze programuj jak gdyby osoba zajmująca się twoim kodem w przyszłości była agresywnym psychopatą, który wie gdzie mieszkasz." - Martin Golding

Qbass
Moderator
Moderator
Posty: 197
Rejestracja: 05 mar 2020, 08:51

Re: Otwieranie bram na przycisk

Postautor: Qbass » 29 lut 2024, 10:54

W grze Farming Simulator, otwieranie bram przy użyciu przycisków zazwyczaj jest związane z użyciem skryptów lub specjalnych modyfikacji, które dodają tę funkcję do gry. Oto ogólny przewodnik, jak otwierać bramy przy użyciu przycisków:

1. **Znajdź modyfikację bram:**
- Przeszukaj strony z modami społecznościowymi lub oficjalne platformy do pobierania modów Farming Simulator, aby znaleźć modyfikacje dodające interakcję z bramami.

2. **Pobierz i zainstaluj mod:**
- Pobierz mod, który dodaje funkcję otwierania bram. Upewnij się, że mod jest zgodny z wersją gry, którą używasz.
- Skopiuj plik modu (zazwyczaj w formacie ZIP) do folderu "Mods" w katalogu gry Farming Simulator. Pamiętaj, aby gra była zamknięta podczas kopiowania modu.

3. **Aktywuj mod w grze:**
- Po zainstalowaniu modu, uruchom grę i przejdź do sekcji "Mods" w menu gry. Znajdź mod związany z otwieraniem bram i aktywuj go.

4. **Przypisz przyciski do otwierania bram:**
- Otwórz menu ustawień gry i przejdź do sekcji związanego z kontrolami lub klawiszami.
- Znajdź opcje przypisane do otwierania bram. Możesz przypisać dowolne klawisze lub przyciski z kontrolera, które chcesz używać do tej funkcji.

5. **Używaj przycisków do otwierania bram:**
- W grze, gdy znajdziesz się w pobliżu bramy, użyj przypisanych wcześniej przycisków, aby otworzyć lub zamknąć bramę.

Pamiętaj, że różne mody mogą działać nieco inaczej, więc warto przeczytać instrukcje dostarczone przez autora modyfikacji. Jeśli masz pytania dotyczące konkretnego moda lub doświadczasz trudności, możesz szukać pomocy na forach społeczności Farming Simulator lub na stronach dedykowanych modom.

Wróć do „Problemy rozwiązane FS 15”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości