Kuhn GMD 66

Awatar użytkownika
Fumski
User
Posty: 42
Rejestracja: 03 maja 2010, 22:56
Podziękował: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 38 razy

Kuhn GMD 66

Postautor: Fumski » 16 lut 2014, 21:32

[center]Kosiarka rotacyjna KUHN zawieszana na trzy punktowym układzie zawieszenia ciągnika. Posiada mechanizm zabezpieczający przy najeździe na przeszkodę z regulacją nacisku na podłoże za pomocą sprężyny odciążającej. Kompaktowa w pozycji transportowej.

Obrazek Obrazek Obrazek

Najzwyklejsza kosiarka rotacyjna firmy Kuhn, posiada tryb transportowy aktywowany klawiszem X. Model wykonał Agromet za czasów FS11, za skrypt odpowiada Henly20 z FS-UK a za programowanie Fumski. Kompatybilna w pełni z FS13. Mod nie jest nowością ponieważ krąży już po sieci ta kosiarka ze skryptem nie kompatybilnym w pełni z nową wersją gry, poprawiłem to i owo, zaprogramowałem od nowa i postanowiłem udostępnić.

Link: http://uploaded.net/file/453xjejy

Nie posiadam zgody Agrometa, ale stwierdziłem jeżeli mod poprawiłem nie powinno być żadnych zgrzytów. Wiem że i tak tego nikt nie czyta a patrzy tylko na obrazki ale nie zaszkodzi spróbować się wysilić.

Zastrzegam sobie wydawanie jakich kol wiek edycji, edytowanie modu dla własnych potrzeb mnie nie interesuje. Wydając powyższy mod podpisując się pod autora świadczyć będzie o osobie go wydającej. Uszanuj pracę prawdziwym moderów kopiując całą zawartość postu gdy będziesz chciał udostępnić mod na innym forum. Znajdziesz mnie na forum podanym w ModDesc. Życzę miłej gry, błędy prosił bym zgłaszać na PW.[/center]
Ostatnio zmieniony 16 lut 2014, 23:55 przez Fumski, łącznie zmieniany 1 raz.



Wróć do „Kosiarki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości