Jak zrobić wspólne konto LS 2015

Piotrek907
User
Posty: 2
Rejestracja: 31 paź 2015, 22:09

Jak zrobić wspólne konto LS 2015

Postautor: Piotrek907 » 31 paź 2015, 22:16

Mam pytanie odnośnie multiplayer w Farming Simulator 2015. Gram z kolegą na multi i to on utrzymuje server. Czyli to on ma prawa administracyjne. A jak zrobić żebym to ja też mógł np: kupować maszyny przyspieszać czas zarabiać pieniądze przyspieszać wzrost roślin itd. Proszę o pomoc wiem że w starszych częściach dało to się zrobić.



Awatar użytkownika
Ziuta
Super Moderator
Super Moderator
Posty: 2824
Rejestracja: 10 maja 2010, 16:10
Podziękował: 17 razy
Otrzymał podziękowań: 457 razy

Re: Jak zrobić wspólne konto LS 2015

Postautor: Ziuta » 31 paź 2015, 22:54

Wykupcie serwer dedykowany i ustalcie hasło do admina w grze i wtedy się logujecie obaj i macie dostęp do wszystkiego.

Awatar użytkownika
Ziuta
Super Moderator
Super Moderator
Posty: 2824
Rejestracja: 10 maja 2010, 16:10
Podziękował: 17 razy
Otrzymał podziękowań: 457 razy

Re: Jak zrobić wspólne konto LS 2015

Postautor: Ziuta » 01 lis 2015, 15:53

Nie, gdy serwer stawiany jest na komputerze którego gracz będzie również grał w grę to on automatycznie jest administratorem serwera, co innego jakby sobie postawił dedykowany serwer na swoim komputerze to wtedy działa to tak jak na kupowanych dedykach tylko wtedy żeby ten gracz jeszcze mógł grać musi posiadać 2 komputer z 2 grą (kluczem) żeby mógł dołączyć do serwera.

Piotrek907
User
Posty: 2
Rejestracja: 31 paź 2015, 22:09

Re: Jak zrobić wspólne konto LS 2015

Postautor: Piotrek907 » 01 lis 2015, 17:12

Ja i mój kolega mamy orginalne wersje gry z tą różnicą że on ma kupione na steam a ja na cdp.pl . A server dedykowany na oficjalnej strone gry kosztuje 45zł około a nie wiem czy to się płaci co miesiąc czy jest to dożywotnie czy jak to nie wiem a ja nie mam zamiaru płacić co miesiąc kasy żęby pograć z kolegą. Wiem że była taka możliwość w ls 2013 bo sławni gracze np. cytrus and swiatek6 mieli takie konto wspólne że mieli pieniądze i mogili przyspieszać czas wzrost a przykładem jest film https://www.youtube.com/watch?v=FxQaathPajg popatrzcie na licznik pieniędzy wzrasta oby dwóm gdy coś sprzedają i spada gdy coś kupują równocześnie. Więc proszę o pomoc.

Awatar użytkownika
Ziuta
Super Moderator
Super Moderator
Posty: 2824
Rejestracja: 10 maja 2010, 16:10
Podziękował: 17 razy
Otrzymał podziękowań: 457 razy

Re: Jak zrobić wspólne konto LS 2015

Postautor: Ziuta » 02 lis 2015, 10:12

Sprzedaż maszyn i osobne konta z pieniędzmi aktywuje administrator w panelu administratora w grze (klawisz U) wtedy kasa jest dzielona na resztę graczy, ale na pewno nie umożliwia to sterowanie czasem gry, możliwe że mieli jakiś mod źle zrobiony.

Qbass
Moderator
Moderator
Posty: 197
Rejestracja: 05 mar 2020, 08:51

Re: Jak zrobić wspólne konto LS 2015

Postautor: Qbass » 29 lut 2024, 15:09

W grze Farming Simulator 2015 nie ma wbudowanej funkcji umożliwiającej tworzenie wspólnego konta. W tym okresie gry wieloosobowej w Farming Simulator nie oferuje pełnej integracji z systemami konta, tak jak w niektórych nowszych grach.

Jednak istnieje kilka sposobów, aby zintegrować wspólne zarządzanie farmą w Farming Simulator 2015:

1. **Dzielenie Konta:**
- Wspólne zarządzanie gospodarstwem jest możliwe, jeśli obie osoby korzystają z tego samego konta na platformie, takiej jak Steam. Oba konta muszą korzystać z tego samego loginu i hasła.

2. **Przenoszenie Zapisów Gry:**
- Możesz przenosić pliki zapisów gry pomiędzy komputerami. Zapisz grę, a następnie skopiuj pliki zapisów (pliki o rozszerzeniu .xml lub .sii) na drugi komputer.

3. **Udział Ekranu:**
- Jeśli korzystasz z jednego komputera, ale chcesz, aby obie osoby miały wpływ na decyzje, możesz korzystać z funkcji udziału ekranu. Obejrzyj grę razem i podejmujcie decyzje wspólnie.

Warto pamiętać, że te metody mają pewne ograniczenia, a pełna integracja konta i wspólnego zarządzania pojawiła się bardziej rozbudowana w późniejszych wersjach Farming Simulator.

Jeśli rozważasz bardziej rozbudowane i zintegrowane doświadczenie wspólnej gry, warto rozważyć przejście na nowszą wersję gry Farming Simulator, gdzie dostępne są bardziej rozbudowane opcje wieloosobowe i zarządzania gospodarstwem.

Wróć do „Problemy rozwiązane FS 15”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości