Brak dźwięku

Dart Vader
User
Posty: 16
Rejestracja: 17 sty 2012, 16:16
Lokalizacja: Stary Sącz
Podziękował: 25 razy

Brak dźwięku

Postautor: Dart Vader » 13 sie 2013, 11:04

Siemanko mam takie problem że nie mam dźwięku w grze.Może być to wina sterowników.



Awatar użytkownika
Matt26
User
Posty: 959
Rejestracja: 26 lip 2010, 11:10
Podziękował: 58 razy
Otrzymał podziękowań: 145 razy

Re: Brak dźwięku

Postautor: Matt26 » 13 sie 2013, 11:12

A jaki masz Windows bo jeśli Vista/7/8 to może w menadżerze dźwięku masz grę wyciszoną lub w samych opcjach gry.

Awatar użytkownika
maki1234
Stara Gwardia
Stara Gwardia
Posty: 10546
Rejestracja: 11 paź 2011, 16:32
Lokalizacja: Małopolskie
Podziękował: 187 razy
Otrzymał podziękowań: 2746 razy
Kontaktowanie:

Re: Brak dźwięku

Postautor: maki1234 » 13 sie 2013, 11:13

Jeśli dobrze zrozumiałem nie masz dźwięku tylko w FS 13 ?

Jeśli tak ;

1. Sprawdź w opcjach gry czy masz muzykę włączoną
2. Jeśli jest włączona pogrzeb w sterownikach dźwięku, ewentualnie zmień sterowniki .
"Zawsze programuj jak gdyby osoba zajmująca się twoim kodem w przyszłości była agresywnym psychopatą, który wie gdzie mieszkasz." - Martin Golding

Dart Vader
User
Posty: 16
Rejestracja: 17 sty 2012, 16:16
Lokalizacja: Stary Sącz
Podziękował: 25 razy

Re: Brak dźwięku

Postautor: Dart Vader » 13 sie 2013, 11:25

W opcjach gry jest wszystko powłańczane to zostają tylko sterowniki.

[ Dodano: 2013-08-13, 14:38 ]
A może być jeszcze jakaś inna przyczyna oprócz sterowników.
Bo dawniej normalnie było dźwięk.

[ Dodano: 2013-08-13, 14:55 ]
A sterowniki do karty mam najnowsze bo sprawdzałem.

[ Dodano: 2013-08-14, 19:26 ]
TEMAT DO ZAMKNIĘCIA UDAŁO MI SIĘ NAPRAWIĆ!!!!

Awatar użytkownika
pablo096
Stara Gwardia
Stara Gwardia
Posty: 16383
Rejestracja: 05 maja 2010, 18:10
Podziękował: 396 razy
Otrzymał podziękowań: 1416 razy

Re: Brak dźwięku

Postautor: pablo096 » 15 sie 2013, 10:12


Qbass
Moderator
Moderator
Posty: 197
Rejestracja: 05 mar 2020, 08:51

Re: Brak dźwięku

Postautor: Qbass » 29 lut 2024, 11:06

Brak dźwięku w grze Farming Simulator może wynikać z różnych przyczyn, a sterowniki dźwięku to jedno z możliwych źródeł problemu. Oto kilka kroków, które możesz podjąć, aby rozwiązać ten problem:

1. **Aktualizacja sterowników dźwięku:**
- Sprawdź, czy masz zainstalowane najnowsze sterowniki dźwięku dla swojej karty dźwiękowej. Wejdź na stronę producenta karty dźwiękowej i pobierz najnowsze sterowniki dostępne dla twojego modelu.

2. **Ustawienia dźwięku w systemie:**
- Sprawdź ustawienia dźwięku w systemie operacyjnym. Upewnij się, że głośniki lub słuchawki są poprawnie podłączone, a głośniki są włączone.

3. **Ustawienia dźwięku w grze:**
- Wejdź do ustawień dźwięku w Farming Simulator. Upewnij się, że ustawienia dźwięku są skonfigurowane zgodnie z twoimi preferencjami.

4. **Sprawdź inne aplikacje dźwiękowe:**
- Uruchom inne aplikacje dźwiękowe na swoim komputerze, aby sprawdzić, czy problem występuje tylko w grze Farming Simulator. To pomoże zidentyfikować, czy problem leży w grze czy może w systemie.

5. **Restart gry i komputera:**
- Czasami restart gry lub nawet całego komputera może pomóc w rozwiązaniu problemów z dźwiękiem.

6. **Sprawdź pliki gry:**
- Jeśli masz zainstalowane modyfikacje lub dodatki do gry, sprawdź, czy któreś z nich nie powodują problemów z dźwiękiem. Czasami niekompatybilne modyfikacje mogą wpływać na poprawne funkcjonowanie gry.

7. **Sprawdź mixer dźwięku w systemie:**
- Wejdź do mixer dźwięku w systemie operacyjnym i sprawdź, czy głośność dla Farming Simulator nie jest przypadkowo ustawiona na najniższą wartość.

8. **Reinstalacja gry:**
- Jeśli żadne z powyższych kroków nie pomogło, rozważ reinstalację gry Farming Simulator.

Jeśli mimo podjęcia tych kroków problem z dźwiękiem w Farming Simulator nadal występuje, mogą być konieczne bardziej zaawansowane kroki diagnostyczne.

Wróć do „Problemy Rozwiązane LS 2013”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości