Zmiany Forum/Propozycje

Awatar użytkownika
raptor
User
Posty: 576
Rejestracja: 02 gru 2010, 20:21
Podziękował: 92 razy
Otrzymał podziękowań: 199 razy

Re: Zmiany Forum/Propozycje

Postautor: raptor » 11 wrz 2016, 23:10

W sumie to...
Byłem tutaj od "gówniarza" a zarejestrowany byłem tutaj chyba jakoś jak wychodziłem z podstawówki a dzisiaj jestem w II technikum...
Forum od zawsze tchniło od siebie miłą,ciepłą atmosferą i każdy ze sobą o czymś rozmawiał...
To forum istniało do tej pory gdy było to MODS-LS a niezbyt aktywny Badziu mimo wszystko miał wierną administrację ,która wszystko ogarniała... Dzisiaj nie ma już nawet SB by pogadać ze starymi "kumplami"
11 WRZEŚNIA 2016 - 22:51 - Można powiedzieć ,że to już forum,które było tym najlepszym , największym ... ale niestety upadło. Teraz to forum duchów...


Autor niniejszych postów, nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ich treść, a co za tym idzie w przyszłości nie mogą być one wykorzystywane przeciwko niemu...

Awatar użytkownika
kurde11
Moderator
Moderator
Posty: 344
Rejestracja: 23 kwie 2011, 07:50
Lokalizacja: Poland
Podziękował: 231 razy
Otrzymał podziękowań: 116 razy

Re: Zmiany Forum/Propozycje

Postautor: kurde11 » 12 wrz 2016, 12:26

Raptor, masz wielką rację to forum już nie istnieje.. ktoś uzupełnia jakieś posty, my moderatorzy coś tam robimy.. ale to nic w porównaniu co było kiedyś ;)
Niby SB ma/miało zostać przywrócone ale nie wiem czy coś z tego będzie..
57980451 - mój nowy numer GaduGadu!!!

Awatar użytkownika
Tuth
User
Posty: 6
Rejestracja: 24 paź 2011, 13:15
Podziękował: 3 razy
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Re: Zmiany Forum/Propozycje

Postautor: Tuth » 16 wrz 2016, 14:41

Kurcze, aż szkoda że kolejne forum tak kończy. Najpierw *reklama* zaczęło umierać po zniknięciu admina, aż w końcu przestało działać (prawdopodobnie nieopłacony serwer). Teraz to forum opustoszało, choć mam nadzieję, że przynajmniej całkowicie nie zniknie. Mimo wszystko do dziś je przeglądam od czasu do czasu. Zdaję się, że scena LS/FS się mocno skurczyła w Polsce i najlepsze czasy ma już za sobą, niestety. Być może kolejne odsłony nieco ożywią społeczność, ale atmosfera wokół modów jest nie za ciekawa, póki co.

Awatar użytkownika
Monster25
Stara Gwardia
Stara Gwardia
Posty: 3577
Rejestracja: 28 gru 2011, 09:54
Lokalizacja: Wrocław
Podziękował: 802 razy
Otrzymał podziękowań: 1878 razy
Kontaktowanie:

Re: Zmiany Forum/Propozycje

Postautor: Monster25 » 24 paź 2016, 19:48

Zupełnie przypadkiem przypomniałem sobie o tym forum i zalogowałem się. Masa wspomnień których teraz prawie nie ma.
Nawet jak już nie byłem moderatorem to regularnie tu zaglądałem. Zmieniło się to po informacji że Badziu sprzedaje forum i czeka nas wiele zmian.
To racja że nawet kiedy sam Badziu odwiedzał forum raz na miesiąc to ono ciągle tętniło życiem. Mimo 20 aktywnych moderatorów pracy nie brakowało, w sb można było pogadać o każdej porze... Teraz chyba nie ma sb? W każdym razie i tak ruch na stronie mocno spadł i nie wiem czy premiera kolejnej części gry cokolwiek zmieni.

Awatar użytkownika
KawaLS
Stara Gwardia
Stara Gwardia
Posty: 3831
Rejestracja: 21 kwie 2010, 20:55
Lokalizacja: BRESLAU (WROCŁAW) PL
Podziękował: 143 razy
Otrzymał podziękowań: 784 razy
Kontaktowanie:

Re: Zmiany Forum/Propozycje

Postautor: KawaLS » 26 paź 2016, 10:27

szkoda szkoda! :(

Awatar użytkownika
Zivolt
Super VIP
Super VIP
Posty: 488
Rejestracja: 01 gru 2010, 18:30
Lokalizacja: Luchów Górny
Podziękował: 57 razy
Otrzymał podziękowań: 85 razy
Kontaktowanie:

Re: Zmiany Forum/Propozycje

Postautor: Zivolt » 26 paź 2016, 21:39

Dokładnie, wchodzę dzisiaj na forum, bo miałem szybkie pytanie odnośnie FS 17, myślę napisze na SB, jak kiedyś, to ktoś odpowie, ja wchodzę a tu nawet SB nie ma :D a jeszcze jak właścicielem był Badziu to się pisało na sb, po 2-3 godziny czasami co dzień.
Procesor: Intel i5 4570 @ 3.2GHz
Karta Graficzna: MSI GTX 760 OC Edition
RAM: Crucial Ballistix 2x4GB 1600MHz
http://www5.zippyshare.com/v/sl9ySgzd/file.html

Poldek
User
Posty: 6
Rejestracja: 18 gru 2015, 21:18
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podziękowań: 3 razy

Re: Zmiany Forum/Propozycje

Postautor: Poldek » 05 lis 2016, 12:58

Witam jako stary nowy wlasciciel forum :) kiedys pomagalem dla badzia ;) osoby zainteresowane wspolpraca proszone o kontakt sb zostanie takze przywrocone

Awatar użytkownika
Monster25
Stara Gwardia
Stara Gwardia
Posty: 3577
Rejestracja: 28 gru 2011, 09:54
Lokalizacja: Wrocław
Podziękował: 802 razy
Otrzymał podziękowań: 1878 razy
Kontaktowanie:

Re: Zmiany Forum/Propozycje

Postautor: Monster25 » 05 lis 2016, 19:14

Nie wiem czy uda się zwiększyć ruch na forum ale uruchomienie sb to ważny element. Zawsze koło 30% osób zagląda na forum własnie dla sb ;)
Wielu zagląda na forum szukając pomocy w dziale ''mam problem''. Są też tacy którzy szukają osób do gry w dziale Multiplayer. Na starym forum Badzia ja własnie dlatego się zarejestrowałem. Mody to mniej ważny element bo aktualnie mało kto ich szuka na forum kiedy są popularne i wygodne portale

Najważniejsze są chęci i zaangażowanie ze strony właścicieli więc powodzenia! ;>

EnergyStar
User
Posty: 1
Rejestracja: 05 lis 2016, 14:03

Re: Zmiany Forum/Propozycje

Postautor: EnergyStar » 06 lis 2016, 10:13

Wielka szkoda że to wszystko się tak potoczyło, teraz to nawet się konta nie da rady odzyskać... Pozdrawiam wszystkich ze starej ekipy Infiniti ;)

Awatar użytkownika
MrDyzio
Stara Gwardia
Stara Gwardia
Posty: 3477
Rejestracja: 24 sie 2010, 12:56
Lokalizacja: Śląskie
Podziękował: 391 razy
Otrzymał podziękowań: 1178 razy
Kontaktowanie:

Re: Zmiany Forum/Propozycje

Postautor: MrDyzio » 07 lis 2016, 21:33

Cóż mogę napisać. Szkoda tego wszystko. Jedynie co zostało to wspomnienia!
Czy ktoś pamięta oryginalny tekst Kawy? :D ''Reinstall LSa'' :D

Pozdrawiam wszystkich starych kumpli!

[*]

Awatar użytkownika
KawaLS
Stara Gwardia
Stara Gwardia
Posty: 3831
Rejestracja: 21 kwie 2010, 20:55
Lokalizacja: BRESLAU (WROCŁAW) PL
Podziękował: 143 razy
Otrzymał podziękowań: 784 razy
Kontaktowanie:

Re: Zmiany Forum/Propozycje

Postautor: KawaLS » 12 lis 2016, 09:41

hehehehehe ;ddd a moze teraz "reinstall forum?" haha :D

pozdrawiam wszystkich kolegi ;)

Poldek
User
Posty: 6
Rejestracja: 18 gru 2015, 21:18
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podziękowań: 3 razy

Re: Zmiany Forum/Propozycje

Postautor: Poldek » 14 lis 2016, 14:57

Czemu reinstal?

Awatar użytkownika
Monster25
Stara Gwardia
Stara Gwardia
Posty: 3577
Rejestracja: 28 gru 2011, 09:54
Lokalizacja: Wrocław
Podziękował: 802 razy
Otrzymał podziękowań: 1878 razy
Kontaktowanie:

Re: Zmiany Forum/Propozycje

Postautor: Monster25 » 15 lis 2016, 16:50

Forum potrzebuje dużych zmian i czas działa na waszą niekorzyść. Jeżeli tutaj ma się jeszcze chociaż trochę zwiększyć ruch to musicie pokazać że wam zależy. Niestety nadal nie ma sb :/

cinek69
User
Posty: 1
Rejestracja: 04 cze 2015, 20:09

Re: Zmiany Forum/Propozycje

Postautor: cinek69 » 15 lis 2016, 17:15

Najlepiej by było gdyby administrator zamiast pisać tutaj posty wraz z innymi zaczął "działać" :P

Poldek
User
Posty: 6
Rejestracja: 18 gru 2015, 21:18
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podziękowań: 3 razy

Re: Zmiany Forum/Propozycje

Postautor: Poldek » 16 lis 2016, 17:11

Cinek69 przeniesienie 10 serwisów na nowy serwer robienie cesji optymalizacji niestety nie zajmuje to 10 minut :/ dzialam od strony techniczniej strony byly strasznie zapuszczone takze i ta wiec nie latwo pooptymalizowac i je naprawic a jest troche tego... co do dzialania kazde sugeste co do tego serwisu prosil bym na pw badz gg ;) Byly admin dodal mnie do grupy Pablo powinien wszystko wiedziec ;).PS znam te forum bo sam je kiedys mialem heh bo hostowalem badzia i Sooldiera same poczatki ;) kupe lat temu znany jestem z innego nicku i innych portali wszelkie sugestie prosze pisac na priv.

Wróć do „Ważne Ogłoszenia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości