Zmiany Forum/Propozycje

Awatar użytkownika
marek136
Stara Gwardia
Stara Gwardia
Posty: 92
Rejestracja: 08 maja 2010, 16:50
Podziękował: 1003 razy
Otrzymał podziękowań: 2 razy

Zmiany Forum/Propozycje

Postautor: marek136 » 29 lut 2016, 10:38

Siema Wszystkim. Zakładam ten temat abyście się wszyscy mogli wypowiedzieć co chcecie zmienić na forum lub Poprawić lub też dodać :)

Słuchamy waszych propozycji :)

Chcemy rozbudować forum i wogóle więc proponujcie co byście chcieli a my rozważymy wszystko :)

Pozdrawia Administracja ForumFS :)



Awatar użytkownika
Daniel-KRAKEN
Super VIP
Super VIP
Posty: 339
Rejestracja: 11 paź 2012, 12:18
Lokalizacja: Owidz
Podziękował: 26 razy
Otrzymał podziękowań: 449 razy

Re: Zmiany Forum/Propozycje

Postautor: Daniel-KRAKEN » 29 lut 2016, 13:14

Pierwsze co to odpowiedzi od administracji na zmianę nicku ;)
u-r-s-u-s 1614,914,1212,c-330,c-360
CASE MX150
New Holland 8070

Awatar użytkownika
marek136
Stara Gwardia
Stara Gwardia
Posty: 92
Rejestracja: 08 maja 2010, 16:50
Podziękował: 1003 razy
Otrzymał podziękowań: 2 razy

Re: Zmiany Forum/Propozycje

Postautor: marek136 » 29 lut 2016, 14:39

KRAKENLS - Pisałeś do Mańkowskiego czy do IrekMichał ? Bo Maniek już dawno nie jest administratorem, tylko IrekMichał jest :D memberlist.php?mode=viewprofile&u=123857

Awatar użytkownika
BossLS
User
Posty: 859
Rejestracja: 15 lut 2012, 09:33
Lokalizacja: MałoPolska
Podziękował: 154 razy
Otrzymał podziękowań: 308 razy

Re: Zmiany Forum/Propozycje

Postautor: BossLS » 29 lut 2016, 19:21

Za zmianom nazwy jestem ;) tak jak dawniej było i stylem :)
Postaw piwko jak pomogłem :)
Zapraszam na mój kanał youtube
http://www.youtube.com/user/BossLS

Awatar użytkownika
marek136
Stara Gwardia
Stara Gwardia
Posty: 92
Rejestracja: 08 maja 2010, 16:50
Podziękował: 1003 razy
Otrzymał podziękowań: 2 razy

Re: Zmiany Forum/Propozycje

Postautor: marek136 » 01 mar 2016, 10:28

BossLS- To dostałem od Admnistratora :
IrekMichał:
Z domeną to raczej nie wrócimy
Tamta co mówisz jest
Przekierowuje na forumfs

A co do stylu to chcecie żeby był jasny styl czy takie co jest ? czy chodzi o to tło New Hollanda żeby zmienić ?

Awatar użytkownika
matias95
Moderator
Moderator
Posty: 1930
Rejestracja: 01 lip 2010, 21:32
Podziękował: 192 razy
Otrzymał podziękowań: 548 razy

Re: Zmiany Forum/Propozycje

Postautor: matias95 » 01 mar 2016, 11:53

Ja bym był za zmianą stylu na ciemny, taki coś jak na początku istnienia tego forum był i więcej ciekawych emotikon ;>
Jestem także za usunięciem działu ls 2011, ponieważ garstka osób w to jeszcze gra, a i tak 3/4 linków padła. Wnoszę także o usunięcie rangi vip i super vip, a w zamian dać rangę "bywalec", "przyjaciel" czy coś w tym stylu

Awatar użytkownika
MrRafii96
Super VIP
Super VIP
Posty: 483
Rejestracja: 25 cze 2012, 20:52
Podziękował: 29 razy
Otrzymał podziękowań: 180 razy

Re: Zmiany Forum/Propozycje

Postautor: MrRafii96 » 01 mar 2016, 20:47

matias95 Człowieku nie po to ktoś płacił prawie 30zł aby mu teraz zmienić i zrównać z każdym innym użytkownikiem... .
Moja propozycji to zmiana wyglądu na jaśniejszy kolorek :D
Jeśli ci pomogłem to ty wzamian postaw piwo i pomógł

Awatar użytkownika
gucio426
User
Posty: 153
Rejestracja: 25 lip 2011, 15:45
Lokalizacja: Buczek
Podziękował: 19 razy
Otrzymał podziękowań: 6 razy

Re: Zmiany Forum/Propozycje

Postautor: gucio426 » 01 mar 2016, 22:42

ja jestem za zmianą wyglądu forum(coś jak dawniej było). Rangi wip i super wip albo skasować( od czasów 13 są niepotrzebne bo nie ma modów dla wip i super wip albo nadawać je nie za kasę tylko za to jak ktoś pracuje na forum jak się angażuje. usunąć dział 11 zmienić tło już pod fs 17.
Jeśli pomogłem w rozwiązaniu problemu daj pomógł ;)

Awatar użytkownika
matias95
Moderator
Moderator
Posty: 1930
Rejestracja: 01 lip 2010, 21:32
Podziękował: 192 razy
Otrzymał podziękowań: 548 razy

Re: Zmiany Forum/Propozycje

Postautor: matias95 » 02 mar 2016, 00:14

MrRafii96 pisze:matias95 Człowieku nie po to ktoś płacił prawie 30zł aby mu teraz zmienić i zrównać z każdym innym użytkownikiem... .
Moja propozycji to zmiana wyglądu na jaśniejszy kolorek :D

Ja też kiedyś to kupiłem i jakoś nie przeżywam jak stonka okres ;>

Awatar użytkownika
skolk
Moderator
Moderator
Posty: 697
Rejestracja: 09 lis 2010, 14:49
Lokalizacja: nie ważne!
Podziękował: 40 razy
Otrzymał podziękowań: 72 razy

Re: Zmiany Forum/Propozycje

Postautor: skolk » 11 mar 2016, 00:37

Ja tak sobie myślę i wpadłem na pomysł żeby forum się rozwijało trzeba chęci też innych ;) myśle że user też może pomóc! Jest kategoria "Najlepsze modyfikacje do FS 15" Ponad rok nic w niej nie zostało dodane... Po co kategoria ma się marnować, skoro można robić konkursy i zgłaszać swoje ulubione mody do konkursu. Ten człowiek co zgłosił mod który wygrał konkurs, można dać mu vipa, lub zrobić nowy o nazwie "tester" z jakimś kolorkiem ;) Nagroda by była. Żeby forum się rozwijało, muszą być dodawane mody, żeby było coraz więcej ludzi, im więcej ludzi tym forum lepiej się będzie rozwijało. Źle mówię ?
2 pomysł! Na pewnym forum jest takie coś jak pobieranie premium. Można było by tu takie coś wprowadzić za sms, i tak ludzie mody przerzucają na rapideo ale nie wszyscy mają tam konto! forum na takim czymś by zarobiło może nie wiele ale zawsze coś ;)
3 pomysł! niebawem wychodzi nowa gra rolnicza "C&C" można zrobić specjalną kategorie pod tą grę jakiś mam problem, screeny i filmy z gry :)
A co do kwestii zmiany wyglądu to poczekajmy chwilę może Admin zmieni pod FS 17
Ktoś się coś wypowie do moich pomysłów ?
93% userów przychodzi na forum tylko po dodatki, jeżeli należysz do tych 7% wklej to do podpisu!

Major Kupricz
Stara Gwardia
Stara Gwardia
Posty: 3505
Rejestracja: 05 cze 2010, 12:35
Lokalizacja: Równina Łukowska
Podziękował: 262 razy
Otrzymał podziękowań: 594 razy

Re: Zmiany Forum/Propozycje

Postautor: Major Kupricz » 13 mar 2016, 22:10

Można rozwijać forum, ale dla kogo...?
Trzeba pomyśleć jak sprowadzić nowych użytkowników, którzy będą aktywni itp.
Desing forum, kolorki użytkowników to powinno być na drugim planie. Kiedyś forum miało 1188 aktywnych użytkowników, teraz 200... Pytanie, dlaczego ta liczba tak spadła...?
Wydaje mi się że jakieś konkursy (o ile to możliwe finansowo), mody które można pobrać tylko na naszym forum w dziale VIP przyniosą garstkę nowych userów. Nawet nazwa naszego forum w filmach z FS'a które niektórzy z was robią może dać jakieś efekty.
Co do Administracji, powinien być przynajmniej jeden aktywny aby kontrolował forum, bo z obecnych to jeszcze żadnego nie widziałem by się gdzieś wypowiedział, a to właśnie oni powinni interesować się sprawami na forum, a tutaj widać że więcej chce zmienić użytkownik niż oni...

Jedna wielka PARODIA! ;)

Awatar użytkownika
kurde11
Moderator
Moderator
Posty: 344
Rejestracja: 23 kwie 2011, 07:50
Lokalizacja: Poland
Podziękował: 231 razy
Otrzymał podziękowań: 116 razy

Re: Zmiany Forum/Propozycje

Postautor: kurde11 » 17 mar 2016, 16:45

Powiem tak..
Każdy wie że na naszym forum jest dużo osób nagrywających filmiki, mających FanPage na FB lub cokolwiek :P Także musimy najpierw zrobić ruch.. mamy dwie opcje, zrobić ruch teraz i jak już zdobędziemy jakąś tam liczbę osób siedzących na naszym forum, to wtedy zmienimy to wszystko tzn. wygląd forum, rangi itd :) Albo druga opcja, zmienić teraz i dopiero po zmianie zrobić ruch.. mając na myśli zrobić ruch chodzi mi o robienie reklamy na YouTube bądź FB :) To na pewno zwiększyłoby ruch na naszym forum :) To moja wypowiedź w tej kwestii :)
57980451 - mój nowy numer GaduGadu!!!

Awatar użytkownika
KoXaN
User
Posty: 483
Rejestracja: 31 lip 2012, 19:13
Podziękował: 188 razy
Otrzymał podziękowań: 186 razy

Re: Zmiany Forum/Propozycje

Postautor: KoXaN » 13 lip 2016, 16:40

To forum zdechło i raczej już nie wstanie a to wielka szkoda, bo była (jest?) tutaj całkiem ciekawa społeczność, której potencjał został stopniowo zniszczony przez krnąbrnych moderatorów (którzy uważali lub nadal uważają, że forum jest dla nich) oraz Badzia (początkowo "brak czasu" a później jawne olewanie forum jak i kwestii jego rozwoju, ale przecież hajs z diamentów musiał wpadać), który niespecjalnie wiedział co zrobić kiedy forum przeżywało rozkwit i domagało się zmian.

Szczyt popularności to forum zawdzięcza ambitnym modmakerom, którzy tworzyli lub edytowali mody do FS13, które miały spore wzięcie wśród zagranicznego community. Teraz nie ma nikogo, kto wydawałby VIP-mody tylko na tym forum, bo każdy leci solo na swoich osobistych www lub fb. Po wydaniu FS15 wiedziałem, że coś się psuje i zmierza ku gorszemu, bo sporo ludzi, których darzyłem krztyną sympatii i szacunku sobie odeszła (a to z braku czasu, a to, że FS15 to syf, a to, że inni odchodzą to oni też), i przez to w zasadzie to nie ma zbyt wielu ludzi, dla których można tu poświęcać swój czas. Oczywiście, Mankowski odwalił tutaj kawał dobrej roboty i takie zaangażowanie się ceni, ale żywot tego forum rozstrzygnie się w okolicach premiery FS17/C&C. Wtedy się zobaczy, czy nadal warto tu zaglądać.

Awatar użytkownika
GucioLs
Super VIP
Super VIP
Posty: 456
Rejestracja: 07 wrz 2010, 16:15
Lokalizacja: niami niami
Podziękował: 19 razy
Otrzymał podziękowań: 56 razy

Re: Zmiany Forum/Propozycje

Postautor: GucioLs » 27 lip 2016, 13:22

Zapamiętałem to forum jako jedno z największych o tematyce LS. Jestem tutaj od dobrych 6 lat, byłem tutaj nawet przez pewien czas moderatorem, i ze zdziwieniem patrzę na to co tutaj się stało. Od jakiś 4 lat nie jestem tutaj zbyt aktywny i wpadam sporadycznie 2-3razy w roku, ale zupełnie przeoczyłem okres upadku tej stronki. Jak tak wielkie i wpływowe forum, ze wspraciem Youtuberów, modmakerów, ogromną ilością moderatorów mogło tak podupaść.
Jak można nie kochać Claas'a?

Awatar użytkownika
KawaLS
Stara Gwardia
Stara Gwardia
Posty: 3831
Rejestracja: 21 kwie 2010, 20:55
Lokalizacja: BRESLAU (WROCŁAW) PL
Podziękował: 143 razy
Otrzymał podziękowań: 784 razy
Kontaktowanie:

Re: Zmiany Forum/Propozycje

Postautor: KawaLS » 02 sie 2016, 10:26

Zgadzam sie z wami ! :)

Wróć do „Ważne Ogłoszenia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości