Rekrutacja na moderatora ZAMKNIĘTA

Awatar użytkownika
Axm
Stara Gwardia
Stara Gwardia
Posty: 1650
Rejestracja: 29 sie 2010, 10:49
Podziękował: 133 razy
Otrzymał podziękowań: 106 razy

Re: Rekrutacja na moderatora ZAMKNIĘTA

Postautor: Axm » 02 lut 2015, 10:53

wiek: Rocznikowo 16.
czas spędzony na forum (od kiedy, ile godzin): 2010-08-29, 09:49 - godzin: 1830,3 (była roczna przerwa, z powodów osobistych)
krótko o sobie (wiek, umiejętności jeśli chodzi o forum itp.): Dawny moderator tego forum, umiejętności całkiem spore. Zawsze jestem skłonny się czegoś douczyć ;)
dlaczego masz zostać moderatorem: Stara ekipa się wykrusza, a na forum dalej musi panować porządek. Często niosę pomoc z zakresu IT, sporo osób mnie zna. Staram pisać się poprawną polszczyzną ;)
zakres obowiązków, jaki mógłbyś pełnić: Pilnowanie porządku na shoutboxie jak i forum.
czas, jaki możesz poświęcić na obecność na forum: Staram się być codziennie, zazwyczaj parę godzin ;)


Jeśli pomogłem, przypominam o 6 punkcie regulaminu :one:

Daniel014
User
Posty: 285
Rejestracja: 04 lis 2012, 18:56
Lokalizacja: PGR
Podziękował: 162 razy
Otrzymał podziękowań: 230 razy

Re: Rekrutacja na moderatora ZAMKNIĘTA

Postautor: Daniel014 » 02 lut 2015, 11:58

wiek: 16
czas spędzony na forum (od kiedy, ile godzin): Od 2012-11-04 || Godzin: 2814,9
krótko o sobie (wiek, umiejętności jeśli chodzi o forum itp.): Mam 16 lat, jako takich umiejętności nie mam, ale bardzo szybko się uczę. Wystarczy mi pokazać co i jak ;)
dlaczego masz zostać moderatorem: Na forum jestem od dawna codziennie, więc pomyślałem że przyda się kolejna osoba do pomocy.
zakres obowiązków, jaki mógłbyś pełnić: Pilnowanie porządku w SB, zamykanie, otwieranie tematów, wrzucanie modyfikacji, gdy tylko czas pozwoli ;)
czas, jaki możesz poświęcić na obecność na forum: Codziennie jestem po 2/3h, albo i więcej.

Awatar użytkownika
mateo12
User
Posty: 38
Rejestracja: 06 cze 2010, 18:26
Lokalizacja: Pomorskie-GDA
Podziękował: 9 razy
Otrzymał podziękowań: 11 razy

Re: Rekrutacja na moderatora ZAMKNIĘTA

Postautor: mateo12 » 02 lut 2015, 17:08

Wiek: 16, rocznikowo 17 lat
Czas spędzony na forum (od kiedy, ile godzin):Dołączył: 2010-06-06, Wizyt: 1272 Łączny czas wizyt Godzin: 423
Krótko o sobie (wiek, umiejętności jeśli chodzi o forum itp.): Wiek jak wyżej, co do umiejętności byłem moderatorem na forum o tej samej tematyce ;)
Dlaczego masz zostać moderatorem: Mam czas na to ;) A poza tym chce spróbować na tym forum :)
Zakres obowiązków, jaki mógłbyś pełnić: Pilnowanie kultury i porządku na SB, zamykanie, przenoszenie tematów, poprawa błędów ortograficznych itp.
czas, jaki możesz poświęcić na obecność na forum: około 2 godzin, czasem więcej, czasem mniej :)
Ostatnio zmieniony 02 lut 2015, 17:09 przez mateo12, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Mankowski
User
Posty: 197
Rejestracja: 09 paź 2014, 08:57
Lokalizacja: Bielawa
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podziękowań: 54 razy

Re: Rekrutacja na moderatora ZAMKNIĘTA

Postautor: Mankowski » 03 lut 2015, 21:15

Czas na ogłoszenie wyników! Zwycięzców mamy 3. Po burzliwej naradzie wyłonieni nowi moderatorzy to:

GoldFox, Axmpl, Paulo852

Gratulujemy!

Zwycięzców proszę o kontakt na PW, prześlę szczegóły co dalej :)

Wróć do „Rekrutacja”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości