Historia powstania forum ;)

Awatar użytkownika
Badziu
Stara Gwardia
Stara Gwardia
Posty: 5305
Rejestracja: 18 kwie 2010, 16:19
Lokalizacja: Nieważne
Podziękował: 354 razy
Otrzymał podziękowań: 2966 razy
Kontaktowanie:

Historia powstania forum ;)

Postautor: Badziu » 22 kwie 2012, 14:25

Krótka historia forum:

"Postanowiłem napisać krótką historię tegoż forum
Dużo rozpisywał się nie będę, zwięźle i na temat jakie były nasze początku, a zbyt obiecujące nie były
Zacznijmy od tego, iż ja byłem w ogóle na innym forum, na którym wydałem pierwsze swoje mapy, niestety los tak chciał, że

administracja nie dała mi się wykazać i postanowiłem założyć swoje forum Ale wiadomo, człowiek bez doświadczenia, bo wtedy jeszcze

pojęcia o stronach nie miałem, o html-u i innych bajerach, o których teraz już wiem. No ale jednak forum założyłem, fakt, pomocny

okazał się mój kumpel z klasy, to właśnie z nim założyliśmy pierwsze darmowe forum o nazwie:
Badziu-mods
Powstał portal, rozwijał się bardzo szybko, ale tak sobie siedze i myśle:
"Po co mi portal, skoro ja nie mam czasu na wydawanie modów, a jak już wydaje to robie je starannie i trzeba czekać długi okres

czasu, aby mod pojawił się w downloadzie". Postanowiłem więc założyć duże forum, znów pomagał mi kolega, nie pamiętam już jakim

cudem, ale skontaktowałem się z sooliderem, który pomagał mi modernizować forum/wgrywac modyfikacje itp. No i znów forum rozwijało

się w piorunującym tępie, ponad 200 online itp, niestety server, za który wówczas płaciliśmy niespełna 15 zł, czyli jakieś 15x

mniej niż obecnie, no i forum nam siadało. Następną niemiłą sytuacją były głupie pseudo hacki, nie mieliśmy bladego pojęcia o

zabezpieczeniach, dobrych hasłach i innych ważnych sprawach ochronnych, toteż forum było podatne na pseudo hacki, bo to nie był

zwykły haker, który zna się na takich brudnych interesach, a zwykły prostak, który podwędzał hasła z innych for, nie ma co

komentować. Na pomoc przyszedł poldek, fakt forum postawił, server mieliśmy, ale co z tego, jak błędy goniły się nawzajem, Infernal

error gonił Infernal error-a. Ja zawsze powtarzałem, jak się chce coś mieć, to trzeba też coś dać od siebie, niestety z poldkiem

tak nie było. Na pomoc przyszedł ocean i maminowiec, co się później dowiedziałem to właśnie oni naprawiali forum, podczas gdy

Poldek przesiadywał w 'karczmie', czy gdzieś tam, nie wnikam, opłacił ich, a oni robili. Postanowiliśmy więc założyć spółkę 4

adminów i starannie od początku zacząć rozwijać forum. Jak widzicie teraz mamy już prawie 40 tyś userów, dobrą administracje,

czysty dział z problemami/szukasz modu, mody codziennie aktualizowane i brak błędów. Wystarczy troszkę serca włożyć, aby coś

osiągnąć. Specjalnie dla was zmieniamy style, są one oczywiście płatne, taniego bublu byśmy dla was nie szykowali. Było wiele

propozycji, aby zrobić podział na kategorie, więc postanowiliśmy zakupić nowy styl i specjalnie na urodziny wystartowac już na

nowym stylu z podziałem na kategorie. Na efekty nie było trzeba długo czekać, już 2 dnia od wgrania nowego stylu rekord ludzi

online wyniósł aż 188 osób. Mamy nadzieję, że kiedyś będzie u nas około 500 online, marzymy o tym, to jest nasz cel, do tego

zmierzamy. Dlatego też organizujemy wiele konkursów, sprzątamy działy i zajmujemy się problemami zwykłych użytkowników, bez względu

czy są oni profesjonalistami, czy amatorami w sprawach Landwirtschaftsa.
Jakieś rady ode mnie?
Nie przejmujcie się osobami, które was dołują, obrażają, składają na was zażalenia. Tak samo ja, w świecie LS-a mam wielu wrogów,

ale i wielu przyjaciół, z którymi dobrze mi się rozmawia i mam nadzieję, że im ze mną również ;). Dlaczego? Ano przede wszystkim

dlatego, że ja się nie wywyższam i wy również tego nie róbcie! Ktoś was o coś prosi/zadaje pytanie, to udzielacie mu odpowiedzi,

zyskując jego sympatie, każdy człowiek jest równy i nie należy innych traktować kategorycznie, np:
Ja umiem zrobić moda to nie pisze już ze zwykłym użytkownikiem, tak postępować nie wolno.

Kończąc chciałbym złożyć wam życzenia z tej okazji, że byliście z nami tak długo i że pomimo przeciwności losu jednak

zechcieliście być z nami nadal. To wiele dla nas znaczy,chcemy się wam odwdzięczyć, toteż organizujemy konkursy oraz zakupujemy

nowy styl :)"



Hej :) Ta historia została napisana rok temu, ciekawe przejścia mieliśmy nie sądzicie? ;) Przez rok również wiele się zmieniło,

wiele modyfikacji na forum, zakup nowego serwera, duża ilość użytkowników online na forum, no i przede wszystkim miła atmosfera.

Wiadomo zdarzają się chwile słabosci, ale uwierzcie nam, trudno jest zapanować nad taką ilością użytkowników, ponieważ jedna osoba

potrafi się zastosować do regulaminu, druga zaś ma go za przeproszeniem gdzieś, no i dlatego potrzebujemy stale rosnącej ilości

moderatorów, którzy powinni otrzymać medale za wywiązywanie się ze swoich obowiązków. Pilnują porządku, mody dodają, rozwiązują

problemy, zgłaszają błędy, czyli robią wszystko to, co jest potrzebne, aby forum stale się rozrastało -> jedyne co mogę zrobić to

podziękować im za taki wkład na rzecz forum...
Nie chcieliśmy, aby forum stawało się nudne, toteż często zmienialiśmy dla was styl, raz był jasny, raz czarny .. Tym razem

skusiliśmy się na jaśniejszy styl, było wiele prósb o to, a ten, który teraz wam zafundowaliśmy jest naprawde piękny, osobiście

bardzo mi się podoba, mam nadzieję, że wam też przypadnie do gustu ;) Forum jest poważniejsze, dlatego styl też powinien taki być.
W ramach konkursów będziecie mogli wygrywać różne nagrody, ponieważ styl i serwer strasznie nas wykosztował, jako nagrody możecie

otrzymać VIPK-A dożywotniego , diamenty oraz modyfikacje, które robiła nasza administracja ;)
Konkursy zaczną się o 14, a skończą o 16. Rekord użytkowników online zaczniemy bić o 14, a skończymy o 15, prosimy abyście byli w

tych godzinach na forum, bynajmniej przez tą jedną godzinkę, aby pobić rekord, który wynosi jak narazie 320 użytkowników :)



Pozdrawiam serdecznie w imieniu całej administracji mods-ls !
Badziu
Ostatnio zmieniony 16 mar 2013, 21:26 przez Badziu, łącznie zmieniany 1 raz.


Na PW oczekuj odpowiedzi tylko i wyłącznie na najważniejsze sprawy. Nie jestem w stanie odpowiedzieć każdemu, bo dziennie mam dużą ilość zbędnych wiadomości, uszanujcie to troszkę. Na forum jestem każdego dnia, każdego dnia toczę rozmowy w zamkniętym dziale dla administracji, to jej przeznaczam każdy wolny czas, dlatego drogi użytkowniku uszanuj to, iż dbam o to, abyś miał na forum to, czego właśnie potrzebujesz, czyli spokój czy pomoc. Dbając o administrację - dbam również o twoje dobro. Uszanuj mój czas.

YOUTUBE (badziu):CLICK

OFICIALNE KONTO YT NASZEJ STRONY ( SUBSKRYBUJ )

Awatar użytkownika
tomcioLS
User
Posty: 906
Rejestracja: 18 gru 2011, 10:06
Lokalizacja: Polska
Podziękował: 329 razy
Otrzymał podziękowań: 145 razy
Kontaktowanie:

Re: Historia powstania forum ;)

Postautor: tomcioLS » 22 kwie 2012, 14:26

piękna historia

Awatar użytkownika
Dżimson
User
Posty: 4167
Rejestracja: 25 gru 2011, 19:22
Lokalizacja: Jamaica
Podziękował: 265 razy
Otrzymał podziękowań: 754 razy

Re: Historia powstania forum ;)

Postautor: Dżimson » 22 kwie 2012, 14:29

Piękna Historia .

Awatar użytkownika
michal82sa
Super VIP
Super VIP
Posty: 233
Rejestracja: 26 gru 2010, 09:53
Lokalizacja: Mazury/Giżycko
Podziękował: 65 razy
Otrzymał podziękowań: 45 razy

Re: Historia powstania forum ;)

Postautor: michal82sa » 22 kwie 2012, 14:39

Super historia :D
Pomogłem?? Daj Piwo lub Pomógł

zeturs
User
Posty: 428
Rejestracja: 28 kwie 2010, 19:33
Podziękował: 40 razy
Otrzymał podziękowań: 34 razy

Re: Historia powstania forum ;)

Postautor: zeturs » 22 kwie 2012, 14:46

fajna historyjaka

stek98
Super VIP
Super VIP
Posty: 825
Rejestracja: 20 sie 2010, 14:54
Lokalizacja: cała Polska
Podziękował: 176 razy
Otrzymał podziękowań: 266 razy
Kontaktowanie:

Re: Historia powstania forum ;)

Postautor: stek98 » 22 kwie 2012, 14:47

można powiedzieć ze wasze dziecko dorasta
POMOGŁEM pomóż mi kliknij piwo i pomógł

VARIO.
User
Posty: 137
Rejestracja: 25 kwie 2010, 12:22
Lokalizacja: Gołaczewy/Kraków
Podziękował: 12 razy
Otrzymał podziękowań: 28 razy

Re: Historia powstania forum ;)

Postautor: VARIO. » 22 kwie 2012, 17:41

Ja tu jestem zarejestrowany od początku tego forum i dobrze pamiętam jak to forum się rozwijało. ;)

claas600
Super VIP
Super VIP
Posty: 1211
Rejestracja: 25 wrz 2010, 19:00
Podziękował: 252 razy
Otrzymał podziękowań: 396 razy

Re: Historia powstania forum ;)

Postautor: claas600 » 22 kwie 2012, 18:28

no historia prze piękna ;)

Awatar użytkownika
Krzysiek1105
Stara Gwardia
Stara Gwardia
Posty: 1541
Rejestracja: 25 kwie 2010, 05:54
Podziękował: 12 razy
Otrzymał podziękowań: 292 razy

Re: Historia powstania forum ;)

Postautor: Krzysiek1105 » 22 kwie 2012, 18:45

Jestem setnym użytkownikiem tego forum ;]

Awatar użytkownika
Pawlusiek3
Stara Gwardia
Stara Gwardia
Posty: 6380
Rejestracja: 16 maja 2010, 10:47
Lokalizacja: Biłgoraj
Podziękował: 205 razy
Otrzymał podziękowań: 880 razy
Kontaktowanie:

Re: Historia powstania forum ;)

Postautor: Pawlusiek3 » 22 kwie 2012, 19:19

Aż mi się spać zachciało :D

Masz browara wodzu za prowadzenie forum ;>

Awatar użytkownika
Remedy
Super VIP
Super VIP
Posty: 2963
Rejestracja: 24 sty 2011, 10:10
Lokalizacja: Ingolstadt
Podziękował: 142 razy
Otrzymał podziękowań: 599 razy
Kontaktowanie:

Re: Historia powstania forum ;)

Postautor: Remedy » 22 kwie 2012, 20:23

Ot co
▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬
"POMAGAM" 7126 (1,23zł)
▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬

snuff
User
Posty: 1
Rejestracja: 20 lut 2012, 14:34
Podziękował: 1 raz

Re: Historia powstania forum ;)

Postautor: snuff » 22 kwie 2012, 21:07

No piękna historia ale szkoda że teraz niema jakichś fajnych bizonów do pobrania

:567: :506:

Awatar użytkownika
mateo8525
Super VIP
Super VIP
Posty: 552
Rejestracja: 23 sty 2011, 12:41
Podziękował: 148 razy
Otrzymał podziękowań: 131 razy

Re: Historia powstania forum ;)

Postautor: mateo8525 » 22 kwie 2012, 21:12

Super historia ;)
Pomogłem lub wstawiłem ciekawy mod, postaw piwo ;)
-------------------------------------------------------
Jeśli oceniłem twoje zdjęcie lub model nie dawaj mi piwa !

Awatar użytkownika
SokolLS
User
Posty: 220
Rejestracja: 10 paź 2010, 12:09
Lokalizacja: Ok. Mławy
Podziękował: 13 razy
Otrzymał podziękowań: 21 razy

Re: Historia powstania forum ;)

Postautor: SokolLS » 23 kwie 2012, 22:31

Styl naprawdę wymiata. :D Szkoda ze nic nie wygralem ani ze nie pobiliśmy rekordu :/
Mój kanał na YouTube. !
http://www.youtube.com/user/sokolls1
Subskrybować, łapkować, komentować, udostępniać.!!

Wróć do „Ważne Ogłoszenia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości