Forum

Awatar użytkownika
Black14
User
Posty: 53
Rejestracja: 04 wrz 2012, 16:35
Podziękował: 27 razy
Otrzymał podziękowań: 3 razy

Forum

Postautor: Black14 » 17 gru 2017, 16:33

Te forum jeszcze żyje? Jestem tu od kilku lat, przykro patrzeć jak to umiera



Awatar użytkownika
REC2
User
Posty: 62
Rejestracja: 26 gru 2013, 19:40
Lokalizacja: Skierniewice
Podziękował: 2 razy
Otrzymał podziękowań: 18 razy

Re: Forum

Postautor: REC2 » 27 gru 2017, 15:21

Nie :/

Awatar użytkownika
eloelo52i0
Stara Gwardia
Stara Gwardia
Posty: 12034
Rejestracja: 02 maja 2010, 08:00
Lokalizacja: Gtk
Podziękował: 2070 razy
Otrzymał podziękowań: 2174 razy
Kontaktowanie:

Re: Forum

Postautor: eloelo52i0 » 18 maja 2018, 12:11

Niestety ale jak widać obiektywnie forum umarło.

Awatar użytkownika
OceanFire
User
Posty: 382
Rejestracja: 22 cze 2010, 22:07
Podziękował: 30 razy
Otrzymał podziękowań: 30 razy

Re: Forum

Postautor: OceanFire » 12 cze 2018, 14:32

No słuchaj, forum jest poświęcone jakby nie było to grze. Każda nawet najlepsza gra się kiedyś znudzi. Generalnie mamy szansę się odkuć w przypadku jak wyjdzie nowa wersja symulatora.

Awatar użytkownika
dj_media
Super VIP
Super VIP
Posty: 763
Rejestracja: 20 cze 2010, 17:20
Lokalizacja: Warmia
Podziękował: 19 razy
Otrzymał podziękowań: 146 razy

Re: Forum

Postautor: dj_media » 23 cze 2018, 20:01

Może warto trochę odświeżyć stronę i coś tu rozwinąć?
FS jest dobry tylko od dawna brakowało nowych modów na stronie. Trzeba postarać się i wrzucać jakieś nowości i przyciągnąć aktywnych moderów tak jak to było kiedyś. Nowy FS jest szansą na powrót, ale według mnie warto już coś podziałać aby było widać, że forum nadal żyje.
Cattle and Crops jest całkiem niezłą alternatywą może warto pójść też w tę stronę i już rozwinąć zakładkę pod nowy tytuł? Grę można zakupić we wczesnym dostępie (teraz nawet w małej promocji na steam w sumie podobnie jak FS'a)
Sporo osób nagrywa takie gierki na youtube, jakby ogarnąć małą współpracę aby wrzucali w jakiejś zakładce nowe filmy zwiększyłoby to ruch na stronie.
Sam raz na jakiś czas zajrzę na forum, nawet nie liczę na coś nowego bo ruch jest zerowy (jak to piszę jestem ja i trzy boty), a jedynie z sentymentu.

Inicjatywa nie należy do mnie, ale to taki pomysł, żeby coś tu jeszcze zrobić. :)
Jeśli przydałem się możesz postawić piwo i dodać pomógł. To cię nic nie kosztuję, a mnie motywuje do lepszej pracy.

Awatar użytkownika
OceanFire
User
Posty: 382
Rejestracja: 22 cze 2010, 22:07
Podziękował: 30 razy
Otrzymał podziękowań: 30 razy

Re: Forum

Postautor: OceanFire » 23 cze 2018, 22:00

Inicjatywa należy do każdego. Oczywiście mam już kilka pomysłów na powrót bo widzę, że sporo osób z zamiłowaniem podchodzi i chcą odświeżenia :)

Awatar użytkownika
dj_media
Super VIP
Super VIP
Posty: 763
Rejestracja: 20 cze 2010, 17:20
Lokalizacja: Warmia
Podziękował: 19 razy
Otrzymał podziękowań: 146 razy

Re: Forum

Postautor: dj_media » 24 cze 2018, 02:22

Coś trzeba podziałać :)
Lada dzień powinna się pojawić zakładka z FS 19, to już nowy wątek będzie można robić :) Może jakieś dostosowanie grafiki w tle na nową część :P
Cattle and Crops narazie wolno się rozwija, może skuszę się na zakup przez steam na tej wyprzedaży to coś będę mógł powiedzieć więcej na temat rozgrywki :)
Jeśli przydałem się możesz postawić piwo i dodać pomógł. To cię nic nie kosztuję, a mnie motywuje do lepszej pracy.

grafitowa
User
Posty: 1
Rejestracja: 02 lis 2018, 19:21

Re: Forum

Postautor: grafitowa » 02 lis 2018, 19:32

Cześć, mam nadzieję, że spędzę miło czas na tym forum. Pozdrawiam Was wszystkich.

Awatar użytkownika
marek136
Stara Gwardia
Stara Gwardia
Posty: 92
Rejestracja: 08 maja 2010, 16:50
Podziękował: 1003 razy
Otrzymał podziękowań: 2 razy

Re: Forum

Postautor: marek136 » 18 lis 2018, 12:23

Czyli może forumfs powróci na rejony :D jest jakaś nadzieja :D Czekamy czekamy :D

Awatar użytkownika
artek23
User
Posty: 2348
Rejestracja: 22 sty 2012, 13:25
Lokalizacja: z domu
Podziękował: 200 razy
Otrzymał podziękowań: 789 razy

Re: Forum

Postautor: artek23 » 27 lis 2018, 22:37

Póki co to wypadało by je trochę posprzątać ;>

Awatar użytkownika
FeNdT308
User
Posty: 2
Rejestracja: 11 maja 2019, 06:15

Re: Forum

Postautor: FeNdT308 » 06 lip 2019, 15:06

Noi cisza teraz większość tematów to np. Gdzie jest najlepsza restauracja w krakowie czy coś w tym stylu albo w niektórych tematach boty dają odpowiedź : siema
Mam nadzieję że te forum na 10 urodziny wróci do żywych oby nie padło do 20 kwietnia :D może ktoś mi odpowie
Pozdrawiam
FENDT+MF+ZETOR=LOVE

Awatar użytkownika
KoXaN
User
Posty: 483
Rejestracja: 31 lip 2012, 19:13
Podziękował: 188 razy
Otrzymał podziękowań: 186 razy

Re: Forum

Postautor: KoXaN » 18 sty 2020, 16:02

Taaa... podziałać, wrócić do życia, reanimacja... i inne tego typu pierdolety nie będą miały tutaj miejsca, bo forum, jak i jego społeczność (albo zaangażowanie społeczności) zostało olane przez administrację. Administrację mocno przesiąkniętą nepotyzmem - tak zapamiętam te forum, które nigdy się już nie odrodzi. Mam jeszcze jakieś resztki respektu dla OFa i Mańka (i niektórych normalnych zielonych), za to, że próbowali jeszcze coś tutaj ruszyć, ale upadek forumfs.pl rozpoczął sam bezmózg-Badziu, który powinien zostać dawno usunięty z funkcji admina, jak zaczął olewać wszystkich.
Ktoś (jeśli tu kiedyś zajrzy xD) zapewne mi zarzuci zaraz, że to ja mogłem działać, interweniować, próbować ratować tonący już okręt - ale ja próbowałem, miałem sporo pomysłów, które miały tam jakieś poparcie, bo zresztą nie tylko mi zależało, aby to forum żyło. Nie tylko ja dostrzegałem i ostrzegałem, że jest coś nie tak, że jeśli zostanie jak jest to będzie koniec tego miejsca. Zależało mi, bo wykształciła się tutaj ciekawa społeczność, do której czuło się niesamowite przywiązanie, bo łączyła nas pasja do tej samej gry (Farming Simulator) i tej samej aktywności (rolnictwo).
Ale przecież moje wypowiedzi były solą w oku administracji, je*anej arystokracji, której niezbyt się podobało czytanie o sobie szczerej prawdy, wiele razy się powtarzałem co można zrobić z forum, z ludźmi, ale uznano mnie za tego "irytującego usera", co czasem napisze coś fajnego, ale ogólnie wk*rwia oko swoimi postami.
No i to jest koniec tej strony. Tak teraz wygląda "NAJWIĘKSZE FORUM FARMING SIMULATOR W POLSCE"...

Awatar użytkownika
dj_media
Super VIP
Super VIP
Posty: 763
Rejestracja: 20 cze 2010, 17:20
Lokalizacja: Warmia
Podziękował: 19 razy
Otrzymał podziękowań: 146 razy

Re: Forum

Postautor: dj_media » 16 lut 2020, 19:01

Forum umarło nie dziś, ale już parę lat wcześniej. Fakt było sporo osób które chciały coś zrobić aby przywrócić dawny stan. Co do naszego admina, to jeśli się nie mylę Badziu już nie jest adminem i chyba generalnie duży spadek był po jego odejściu, a nowe osoby jak widać nie za bardzo działały aby podtrzymać aktywność i życie strony.
Ogólnie co do samego Farminga to też sporo się zmieniło gdy twórcy połączyli własną stronę z modami wprost z grą, dużo stron gdzie kiedyś się szukało modów straciło sens gdy to samo możemy pobrać w samej grze. Prawda, że nie wszystkie mody tam są, ale zapewne jakaś 1/3 dlatego też sporo stron z samymi modami przestało działać.
Drugą sprawą są twórcy modów, takie osoby też przyciągały ludzi na fora. Obecnie bardzo dużo osób tworzy swoje strony na FB i to nie dotyczy tylko farminga, tam szukają swoich odbiorców, publikują postępy.
Szkoda bo tak jak mówisz, było tu dużo osób nie tylko dla samej gry, ale tak się to potoczyło i nie ma już tu ludzi. Potrzeba by naprawdę sporo pracy i reorganizacji tego co tu jest, nowych treści (może poszerzenie zakresu, jakieś inne gry, tematy). Wtedy jeszcze może coś by z tego wyszło :)
Jeśli przydałem się możesz postawić piwo i dodać pomógł. To cię nic nie kosztuję, a mnie motywuje do lepszej pracy.

Awatar użytkownika
OceanFire
User
Posty: 382
Rejestracja: 22 cze 2010, 22:07
Podziękował: 30 razy
Otrzymał podziękowań: 30 razy

Re: Forum

Postautor: OceanFire » 19 kwie 2020, 17:53

Fora jeszcze wrócą do łask. Bo potrzebne jest miejsce gdzie będzie pewna anonimowość i troszke więcej funkcji niż te na facebooku. Kwestia odpowiedniego podejścia.

Awatar użytkownika
KawaLS
Stara Gwardia
Stara Gwardia
Posty: 3831
Rejestracja: 21 kwie 2010, 20:55
Lokalizacja: BRESLAU (WROCŁAW) PL
Podziękował: 143 razy
Otrzymał podziękowań: 784 razy
Kontaktowanie:

Re: Forum

Postautor: KawaLS » 19 kwie 2020, 20:10

Forum ma juz prawie 10 Lat...od poczatku w Administracij bylem 7/8 lat...to byly jescze zaje**** czasy ! ;) szkoda ze teraz jest jak jest :( z badziu mam jescze bardzo dobry kontakt... pozdrawiam (jak ktos mnie jescze pamieta) ;) :D Zapraszam na mojm Kanal na YT ( nowe Filmy ) :D

Wróć do „Uwagi”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości

cron