New Maps By Badziu v12

Awatar użytkownika
Badziu
Stara Gwardia
Stara Gwardia
Posty: 5305
Rejestracja: 18 kwie 2010, 16:19
Lokalizacja: Nieważne
Podziękował: 354 razy
Otrzymał podziękowań: 2966 razy
Kontaktowanie:

New Maps By Badziu v12

Postautor: Badziu » 09 gru 2010, 17:54

Na wstępie : Mapkę można wynosić na każde forum, są tylko 2 warunki. Chcesz ją brac to MUSISZ podać Video+Foto+Całą treść tego postu i oryginalne linki na pobranie mapy/modów. Tylko tylę. Aha i dodam, iż żal mi typków, wyciągających ową mapkę z vipka i rozpowszechniających do ogólnego downloadu (lechu88). A mapkę wydaję z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia ;) Życzę wszystkim miłej gry ;)

Witam. Przedstawiam mapkę pt. "New Maps By Badziu v12". Osobiście uważam, iż jest to najbardziej dopracowana mapka jaką kiedykolwiek ukończyłem. Starałem się, aby nie było bugów itp.
Jeśli gdziekolwiek nie ma kolizji to ja o tym wiem, specjalnie stosowałem owy zabieg, aby było wam łatwiej przedzierać się np podczas koszenia pola:] Jeśli kiedykolwiek jakiś samochód się zderzy, co jest prawie niemożliwe, po prostu nie patrzcie w tamto miejsce (miejsce zderzenia) przez pare sekund - samochody znikną i ruch wróci do normy ;) Tyle na wstępie. Zrobiłem również paczkę modów, które są widoczne na filmie. Oczywiście życzę wszystkim miłej gry !


Podziękowania za modele/pomoc w nagrywaniu video itp
-maciussboss1
-wojo5620x
-rado301
-soolider
-dziuniek
-harnaś
-krzysiek1105
-guma
-Roomster720
-Pawlusiek3
-WPR
-KawaLS
-farmer330
-Pan Prezes ( Przepraszam, że nie w video, ale zapomniałem )


FOTO/VIDEO/DOWNLOAD MAPS/MODS
FOTO:

Obrazek

VIDEO:

<object width="640" height="385"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/erOYtzbofHQ?fs=1&hl=pl_PL"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/erOYtzbofHQ?fs=1&hl=pl_PL" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="640" height="385"></embed></object>

DOWNLOAD MAPS:












DOWNLOAD MODS ( nie trzeba pobierać, ale może ktoś będzie chciał ):






Instalacja
- Wypakowujecie mapkę np na pulpit, a folder mapsv12.zip wrzucacie do mods


Krótkie przydatne informacje
- Na wstępie radzę obejżeć video, jest tam pokazane pare ważnych rzeczy
- Im więcej krów tym więcej będą one produkować obornika. Na podstawową łychę do obornika wchodzi 3 tyś surowca, a więc jeśli na oborniku będzie np 5 tyś to uda wam się załadowac surowiec tylko 1x. Pamiętajcie o tym.
- Jeździ mleczarka, podajże zabiera mleko, które krowy będą produkować. Aby wydoić krowę należy do niej podejść i nacisnąć END i zagonić ją do tej zagrody, tylko tyle. Prawdopodobnie za mleczarkę dostajemy pieniądze.
- Karmienie krów jest bardzo ważne. Nie karmiąc krów nie będziecie mieli napełnionego obornika
Miłej gry :]
Ostatnio zmieniony 18 gru 2010, 15:14 przez Badziu, łącznie zmieniany 13 razy.


Na PW oczekuj odpowiedzi tylko i wyłącznie na najważniejsze sprawy. Nie jestem w stanie odpowiedzieć każdemu, bo dziennie mam dużą ilość zbędnych wiadomości, uszanujcie to troszkę. Na forum jestem każdego dnia, każdego dnia toczę rozmowy w zamkniętym dziale dla administracji, to jej przeznaczam każdy wolny czas, dlatego drogi użytkowniku uszanuj to, iż dbam o to, abyś miał na forum to, czego właśnie potrzebujesz, czyli spokój czy pomoc. Dbając o administrację - dbam również o twoje dobro. Uszanuj mój czas.

YOUTUBE (badziu):CLICK

OFICIALNE KONTO YT NASZEJ STRONY ( SUBSKRYBUJ )

Wróć do „Mods By Badziu for LS 2011”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 40 gości

cron