Strona 1 z 1

Farming Simulator 19

: 23 lip 2018, 21:58
autor: dj_media
Jak wiemy już tej jesieni wyjdzie nowa część farminga. Jeszcze nie ma na oficjalnej stronie działu z informacjami o nowej części, ale jest już parę wiadomości.

Data premiery: 20 listopada 2018 (Według Steam), ogólnie jesień według strony farminga.


Być może niedługo utworzą zakładkę o nowej części i będzie trochę więcej informacji o sprzęcie, ale już teraz wiemy o paru nowych rzeczach. Bezie marka John deere, Mahindra (mahindra retriever, jako bonus przy zamówieniu przed premierą), może nie nowa marka, ale powrót kombajnów Fendt. Dostaniemy także nową uprawę (bawełna) oraz możliwość hodowania koni (według steam nawet będzie można na nich jeździć). Więcej zmian czeka na nas podczas samej rozgrywki, niestety nie będzie większych zmian w glebie, ale sama grafika ma zostać znacząco poprawiona. W planach jest lepsze oświetlenie kabin pojazdów (podświetlane wszystkie przyciski czy kontrolki). Według mnie jedną z ciekawszych zmian będzie lepsza możliwość personalizacji gospodarstwa. Mamy mieć dostępne dwie ścieżki startu kariery, standardowa jak teraz trochę maszyn i zabudowania, oraz co ciekawsze start bez jakiegokolwiek wyposażenia jedynie mając trochę kasy. Sama budowa ma być znacznie poprawiona i już nie będzie, że jesteśmy skazani na gospodarstwo gdzie budynki mamy rozsiane po całej mapie, ale możemy umieścić wszystko tam gdzie chcemy. Także ma być możliwość ulepszania budynków (np. powiększanie stajni aby móc hodować więcej zwierząt). Zakup pól ma się też zmienić, nie będzie zakupu wybranego dokładnie określonego (z reguły prostokątnego) pola, ale mamy mieć możliwość zakupu większych obszarów razem z lasami (być może będzie trzeba kupić teren przed wycinką).

Multiplayer będzie zmieniony i doczekamy się nowego trybu rywalizacji z oddzielnymi gospodarstwami, maszynami i funduszami co może być ciekawe :)

Więcej informacji zapewne pojawi się podczas Gamescom 2018.

Zmiany są także w minimalnych wymaganiach gry, wymagania względem poprzedniej części są znacznie większe. Taki wzrost wymagań może być spowodowany naprawdę dużą poprawą gry :)

Procesor: 2.5 GHz Intel or equivalent AMD quad-core processor (było: AMD/Intel 2.0 GHz dual-core)
Pamięć: 4 GB RAM (było: 2 GB RAM)
Karta graficzna: Nvidia Geforce GTX 560, AMD Radeon HD 7770 or better (min. 2 GB VRAM, DX11 support) (było: AMD Radeon HD 6770/NVIDIA GeForce GTS 450, 1 GB)
Miejsce na dysku: 20 GB dostępnej przestrzeni (było: 6 GB)


Zdjęcia ze strony steam:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
ObrazekOficjalny trailer zaprezentowany na E3.


Link na stronę farminga i steam:
http://www.farming-simulator.com/
https://store.steampowered.com/app/787860/Farming_Simulator_19/


Parę dodatkowych informacji:
Wreszcie nasiona czy oprysk z przedniego zbiornika będą jakoś sensownie się przenosić na tył :P
Podobnie mają się podłączać przewody hydrauliki, hamulce czy światła. Z tego o czym wcześniej nie było to ma być możliwość usuwania chwastów mechanicznie lub w późniejszych fazach rozwoju chemicznie. Poza standardowym nawozem ma być możliwość zastosowania wapna, ogólnie zapowiadają się spore zmiany w systemie nawożenia. Mają być poprawione i zróżnicowane dźwięki maszyn. Rozważają także dodanie skrzyni biegów automatycznej lub ręcznej, ale to jak dotąd jest nie potwierdzone.

Obrazek
Obrazek
Nowości prosto z 24 lipca.

Pojawiły się nowe screeny oraz informacje. Potwierdzona została zmiana zakupu powierzchni: od teraz będzie można zakupić obszary zawierające pola, lasy i powierzchnie pod zabudowę. Samemu będziemy decydować jaką dokładnie będą miały powierzchnię pola czy gdzie będą umieszczone nasze zabudowania.
Mają być trzy tryby rozgrywki:

● "New Farmer" - tryb podobny do tego co mamy teraz, dostajemy trochę sprzętu i wstępnie przygotowaną farmę
● "Farm Manager" - nowy tryb gdzie dostajemy sporo kasy, ale nie mamy sprzętu i farmy, daje to nam wyboru lokalizacji
● "Start From Scratch" - ostatnia opcja, dość podobna do poprzedniej, ale ma być taki tryb hardcore, realistyczne ustawienia, startujemy bez własnych powierzchni (bez pól, gospodarstwa), bez sprzętu oraz z małą ilością kasy. Sami decydujemy gdzie zaczniemy rozgrywkę i jak będzie ona przebiegała (domyślam się, że będzie można zaciągnąć jakiś kredyt jak teraz)

Tak jak już wyżej było, zmiany w rozgrywce multiplayer, czyli będzie można w parę osób grać na jednej mapie i każdy będzie mógł budować własne gospodarstwo (własne grunty, sprzęt i fundusze). Więcej informacji o multi ma być już niedługo w kolejnej dawce informacji.

Obrazek
Obrazek


Aktualizacja 2 sierpnia

Mamy informację o nowej marce Elmer's Manufacturing, na screenie widać wóz przeładowczy. Pod zdjęciem była informacja o trzech wersjach pojemności oraz o możliwości wyboru koloru. Razem z przyczepą mamy zestawiony ciągnik Fendt 1100 MT. Marka znana, ale dostajemy nowy model.
ObrazekKolejne informacje:

Sprzęt raczej już wszystkim znany, ale widać sporą rewolucję jeśli chodzi o hud. Wszystko wygląda ciekawie i o wiele nowocześniej. Jeśli się nie mylę to na lewo od paliwa widać wskaźnik uszkodzeń, było coś zapowiadane i jestem ciekawy jak to będzie działało. Mamy także sporo informacji o systemie misji. Teraz nie będzie trzeba jechać na dane pole aby zobaczyć misję, ale wszystkie dostępne zadania będą w jednym menu, drugą istotną zmianą jest możliwość wykorzystania własnego sprzętu do wykonania zlecenia dzięki czemu można dostać większe wynagrodzenie. Zniknie też ograniczenie czasu na wykonanie zadania i będzie można je przerwać aby zrobić coś innego. Będą nowe zadania takie jak prasowanie bel. Z tego co widać wzrosło wynagrodzenie za zadania, jestem ciekawy czy zostanie tak wysokie w wersji finalnej, bo może być to trochę za dużo i każdy będzie robił misje zamiast uprawiać własną ziemię aby szybko zarobić.


14 sierpień
Pojawił się filmik z testów gry. Na filmie widać ciągnik John Deere 8400R prawdopodobnie już na nowej mapie. Widać, że mamy ładne i wyraźne wskaźniki w kabinie oraz jeśli się nie mylę będą nowe animację kierowcy bo na koniec widać jak hamuje.
Prezentacja zupełnie nowej europejskiej mapkiFilm przygotowany na Gamescom
Widać na nim nową mapkę oraz nowe maszyny. Mamy przyczepę o której była mowa wyżej ale w innym kolorze razem z ciągnikiem Case (znamy go już z kilku poprzednich części), nowością jest kombajn JD, który prezentuje się świetnie. W tle było widać poprawioną ciężarówkę w stylu amerykańskim, która dość mocno przypomina mi tą z FS 13, ale już w ładnej oprawie graficznej. Widać także wreszcie ładnie dobraną naczepę. Dalej mamy parę ciągników znanych już wcześniej, ale za to z nowymi maszynami. Pojawił się też Case do zbioru bawełny pokazany na pierwszej zapowiedzi FS 19, pokazany bliżej został też kombajn Ideal 9T, który będzie dostępny jako Fendt i MF (całkiem dobre zagranie jeden pojazd, jako dwie marki i już mamy więcej sztuk :) ). Z nowości mamy opryskiwacz samojezdny HARDI, kosiarkę samojezdną Krone i nową przyczepę na bele i kostki. Są też modele z poprzedniej części jak ładowarka Manitou czy ciągnik Valtra.
Poza oficjalnym filmem jest już relacja i gameplay wykonany przez kogoś kto był na targach, niestety po niemiecku, ale można zobaczyć jak prezentuje się sama gra. Widać tam trochę nowych rzeczy, których nie było na filmie od Giants. Mamy nowe auto, całkiem ładnie się prezentuje w nowej oprawie graficznej. Można dokładnie obejrzeć ciągnik JD, dalej mamy ciągnik Fend 724 z siewnikiem gdzie dobrze widać system połączenia przewodów i rur na nasiona. Następnie znów ciągnik Fendt z chwastownikiem, który usuwa chwasty, a nie działa jak nawozy jak to było wcześniej. W kolejnych fazach rozwoju roślin chwasty usuwamy przy pomocy oprysków. Kombajn JD T560 prezentuje się świetnie, jak dla mnie chyba nawet lepiej niż Fendt 9T.
Jest też mała prezentacja nowego sklepu, wreszcie widać co konkretnie zmieniamy w swoim nowym nabytku, podwójne koła czy inne dodatki można zobaczyć przed zakupem, a także obejrzeć całą maszynę. Jest też odnowiony Case Optum razem z ciąganym rozsiewaczem do nawozów z poprzedniej części. Jest trochę maszyn z poprzedniej części (mam nadzieję, ze będą wszystkie bo szkoda tracić sprzęt), ale są dostosowane do nowej grafiki.Jest też drugi film z relacji gdzie widać całe stanowisko Farminga i parę innych maszyn prosto z gry. Z nowości to za kombajnem słoma na sieczkę jest w dosyć widoczny sposób rozrzucana po ziemi, wygląda to dość ciekawie i chyba nie było wcześniej czegoś takiego. Widać też ślady jakie zostawiają pojazdy, zborze się niszczy pod kołami, a trawa ugniata, ciekawe czy będzie możliwość robienia ścieżek technologicznych. Ogólnie rośliny reagują na przejazdy przez nie, widać jak się ugina trawa czy bawełna. Można wejść do własnego domu oraz mamy tam wymodelowane pełne wnętrze, mam nadzieję, że drzwi zewnętrze będzie się dało zamknąć, bo niestety narazie tej opcji nie widać.
Już chyba ostatni film z tego wydarzenia. Jest na nim sporo tego co było wyżej, ale jest też parę nowych ujęć. Wreszcie mamy wybór marki opon: TRELLEBORG oraz MICHELIN. Sposób budowania też się jakoś wiele nie zmienił, jest pokazana zagroda dla koni. Szczerze wygląda bardzo przeciętnie, a podłoże jakie w niej zostało wygląda słabo. Same konie prezentują się już znacznie lepiej, jazda wygląda ciekawie choć jestem ciekawy jak to się przetestuje samemu i jakie będzie to miało zastosowanie.


Re: Farming Similator 19

: 07 wrz 2018, 15:26
autor: dj_media
Dodaję to jak nowy post, żeby lepiej było widoczne.
Wreszcie pojawiła się zakładka z FS 19,a razem z nią są ujawniane nowe maszyny :)
Jest trochę sprzętu z poprzedniej części oraz to co już było pokazane wcześniej, wydaję mi się, że nowych informacji nie ma :(
A oto co obecnie zostało pokazane, ułożone markami:

AGCO - co ciekawe występuje jako oddzielna marka
IDEAL - coś czuję, że będzie wybór marki w opcjach
Obrazek
DYNAFLEX 9255
Obrazek
POWERFLOW
Obrazek

BEDNAR
TERRALAND TO 6000 HM
Obrazek

BREDAL
K165
Obrazek

CAPELLO
QUASAR HS16
Obrazek


CASE IH
OPTUM CVX
Obrazek
QUADTRAC
Obrazek

EINBÖCK
AEROSTAR-ROTATION 1200
Obrazek

ELMER'S MANUFACTURING
HAULMASTER
Obrazek

FENDT
700 VARIO
Obrazek
1100 MT
Obrazek

FLIEGL
DPW 210
Obrazek

JOHN DEERE
8R SERIES
Obrazek
T560
Obrazek
625 X
Obrazek
608C
Obrazek
PICKUP 1800
Obrazek

KOTTE
FRC
Obrazek

KUHN
PF 1500
Obrazek
DELTIS 1302
Obrazek

LIZARD
ROADRUNNER
Obrazek
PICKUP 1978
Obrazek

MANITOU
MLT 737
Obrazek

SAMSON AGRO
PG II 25
Obrazek
SD 700
Obrazek
SBH4/36
Obrazek

VÄDERSTAD
TEMPO V TPV 8
Obrazek
FH 2200
Obrazek
TEMPO L 16
Obrazek

VALTRA
N SERIES
Obrazek

WILSON TRAILER
PACESETTER
Obrazek

Re: Farming Similator 19

: 29 wrz 2018, 20:11
autor: LordRe: Farming Similator 19

: 12 paź 2018, 10:18
autor: Lord

Re: Farming Simulator 19

: 12 paź 2018, 17:20
autor: ketchupowa
Witam Was wszystkich miło !

Re: Farming Simulator 19

: 18 paź 2018, 15:34
autor: Lord
Re: Farming Simulator 19

: 26 paź 2018, 17:59
autor: Lord


Nowe maszyny co pokazali dzisiaj:
Obrazek

Re: Farming Simulator 19

: 28 gru 2018, 14:48
autor: boska99
robi wrażenie :) :)

Re: Farming Simulator 19

: 29 gru 2018, 19:57
autor: omo00
super :)

Re: Farming Simulator 19

: 11 sty 2019, 07:58
autor: zupa55
piękne maszyny :)

Re: Farming Simulator 19

: 15 sty 2019, 21:29
autor: gaga66
cudeńka :)

Re: Farming Simulator 19

: 08 lip 2019, 03:37
autor: SmoothPol
dzieki za info!!

Re: Farming Simulator 19

: 08 lip 2019, 20:08
autor: RiflePig
dzieki za info !!

Re: Farming Simulator 19

: 29 lip 2019, 03:30
autor: WomanYeah
dzieki za info

Re: Farming Simulator 19

: 11 paź 2019, 14:58
autor: mamm
Witam Was bardzo serdecznie