Szukam osób do stałej ekipy:0

patryk10d
User
Posty: 3
Rejestracja: 16 kwie 2011, 20:01

Szukam osób do stałej ekipy:0

Postautor: patryk10d » 25 wrz 2017, 12:18

Szukamy od 2 do 3 osób do grania w zgranej ekipie na mapce: Kombinat Rolny Pomorze

-Wiek +18 chyba że ktoś jest ogarnięty grający realnie a nie tylko koszenie lub jedną prace chciałby wykonywać
-Ogarnięty styl grania - najważniejsze kultura osobista
-Gra od zera z paczką modów które mogę podesłać
-Gdyby powstała jakaś zgrana i spoko ekipa można by było pomyśleć o dalszej współpracy:0

Warunki przyjęcia:

*każdy nowy gracz będzie na okresie próbnym żeby sprawdzić jego zachowanie w grze i kulturę,
*każdy kto zostanie przyjęty będzie miał swój ciągnik który będzie chciał mieć w grze
*u nas każdy ma swoje stanowisko ogólnie jest:
*traktorzysta(wszystkie prace polowe,orka siew opryski jezdzenie z hawą,przyczepami itp)
*kombajnista(koszenie wszystkich pól oprócz kopania ziemniaków)te stanowisko jest zajęte przeze mnie i mojego zastępce z którym gram już długo ale wybierzemy kogoś w razie w na zastępstwo do koszenia)
*wykopki(kopanie ziemniaków)tutaj też będzie wybrana 1 osoba plus w razie w na zmianę 2 osoba.

Gra realna:

-Staranie się grać prawie jak w realu czyli:
-Nie jechaniu na skróty po wodzie po łąkach po polach nie skoszonych
-używać świateł kierunków itp.

Chętnych proszę o kontakt na gg Patryk10d(szef host kombajnista) GG 40336144 lub do mojego zastępcy DragonPL(zastępca kombajnista) GG 24067300 w razie jak nie będzie mnie lub nie będę odpisywał.
Dziękuje to tyle więcej informacji udzielę jeżeli będzie potrzeba na gg.

Zapraszamy do zrobienia fajnej i dobrej ekipy której ls nigdy nie widział :0



Wróć do „Multiplayer”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

cron