Brak możliwości napełnienia beczki z wodą.

StachuWieszKtory
User
Posty: 1
Rejestracja: 31 sie 2018, 09:03

Brak możliwości napełnienia beczki z wodą.

Postautor: StachuWieszKtory » 31 sie 2018, 09:09

Mam dziwny problem albo bug. Polega on na tym, że mam mapę z modów "Westbridge Hills" czy jakoś tak oraz beczkę też z modów. Problem jest taki, że gdy podjadę do strumienia wody albo do wieży ciśnień nie pokazuje mi, że mogę ją napełnić. Wcześniej działało dobrze, po prostu dzisiaj wczytałem grę i chciałem napełnić tą beczkę wodą ale nie wyskoczył mi żaden przycisk do aktywowania. Czy to błąd czy bug? Czy muszę mieć inną beczkę?



Qbass
Moderator
Moderator
Posty: 197
Rejestracja: 05 mar 2020, 08:51

Re: Brak możliwości napełnienia beczki z wodą.

Postautor: Qbass » 29 lut 2024, 09:23

Jeśli w grze Farming Simulator napotykasz problem z napełnianiem beczki wodą, możesz spróbować kilku kroków w celu rozwiązania tego problemu:

1. **Sprawdź Miejsce Napełniania:**
- Upewnij się, że próbujesz napełnić beczkę w miejscu przystosowanym do pobierania wody. Nie wszystkie miejsca na mapie pozwalają na napełnianie beczek.

2. **Wybierz Prawidłową Pozycję:**
- Umieść beczkę na odpowiednim miejscu, zazwyczaj na obszarze zaznaczonym jako źródło wody. Upewnij się, że jesteś w odpowiedniej lokalizacji, aby pobierać wodę.

3. **Sprawdź Mod Wodny:**
- Jeśli używasz modów związanych z wodą, upewnij się, że są one zainstalowane poprawnie i są zgodne z aktualną wersją gry. Mod wodny może wprowadzać zmiany w mechanice napełniania beczek.

4. **Zaktualizuj Grę i Mody:**
- Sprawdź, czy masz najnowszą wersję gry Farming Simulator. Niektóre problemy z funkcjami mogą być rozwiązane przez aktualizacje. Upewnij się także, że mody, które używasz, są zgodne z aktualną wersją gry.

5. **Zbadaj Dokumentację Modu:**
- Jeśli korzystasz z modów, sprawdź ich dokumentację. Czasami mod może wprowadzać specyficzne zasady lub procedury napełniania beczek, które warto poznać.

6. **Spróbuj Innych Miejsc:**
- Jeśli nadal masz problem, spróbuj napełnić beczkę w innych miejscach na mapie. Niektóre obszary mogą mieć bardziej ograniczone możliwości napełniania.

7. **Resetuj Pojazd:**
- Jeśli używasz pojazdu z wbudowanym systemem do napełniania beczek, spróbuj zresetować pojazd do pozycji początkowej, a następnie spróbuj ponownie.

Jeśli pomimo podjęcia tych kroków problem nadal występuje, warto skonsultować się z dokumentacją modyfikacji, jeśli używasz modów, lub zwrócić się do społeczności graczy Farming Simulator na forach internetowych, aby uzyskać bardziej specyficzne i spersonalizowane wsparcie.

Wróć do „Masz problem z FS 17”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 68 gości