Aktualizacja 1.5.1 - problem z instalacją

Cinex181
User
Posty: 48
Rejestracja: 01 gru 2010, 10:29

Aktualizacja 1.5.1 - problem z instalacją

Postautor: Cinex181 » 16 lis 2017, 20:38

Witam,

Mam problem odnośnie instalacji najnowszego patcha. W momencie kliknięcia przycisku instaluj wywala mi błąd "Wybrany dysk lub udostępniony folder sieciowy nie istnieje. Proszę wybrać inny". Miał ktoś podobny problem, albo wie jak go rozwiązać? Dzięki :)

dsfd.png



Awatar użytkownika
Ziuta
Super Moderator
Super Moderator
Posty: 2824
Rejestracja: 10 maja 2010, 16:10
Podziękował: 17 razy
Otrzymał podziękowań: 457 razy

Re: Aktualizacja 1.5.1 - problem z instalacją

Postautor: Ziuta » 17 lis 2017, 15:32

Masz na pewno instalkę patcha na HDD/SSD czy możne na pendrive lub dysku przenośnym??

Cinex181
User
Posty: 48
Rejestracja: 01 gru 2010, 10:29

Re: Aktualizacja 1.5.1 - problem z instalacją

Postautor: Cinex181 » 18 lis 2017, 21:20

Na dysku HDD rzecz jasna.

snikers1984
User
Posty: 2
Rejestracja: 27 lip 2017, 23:46

Re: Aktualizacja 1.5.1 - problem z instalacją

Postautor: snikers1984 » 18 lis 2017, 22:28

Pytanie nr 1 czy Farming zainstalowany masz na dysku C ?
Jeśli nie to czy jak instalujesz wybierasz plik docelowy w którym ma zakualizować grę? (czyli opcja zaawansowana)

Tez miałem ten problem i rozwiązałem go instalując aktualizację w docelowym miejscu

Cinex181
User
Posty: 48
Rejestracja: 01 gru 2010, 10:29

Re: Aktualizacja 1.5.1 - problem z instalacją

Postautor: Cinex181 » 21 lis 2017, 10:47

Nie Farming zainstalowany jest na drugiej partycji. Niestety uruchamiając aktualizację nie mam możliwości wybrania opcji zaawansowanych w pierwszym kroku jest licencja, w drugim kroku instalatora opcja "instaluj" lub "anuluj".

Qbass
Moderator
Moderator
Posty: 197
Rejestracja: 05 mar 2020, 08:51

Re: Aktualizacja 1.5.1 - problem z instalacją

Postautor: Qbass » 29 lut 2024, 14:24

Rozumiem, że masz problem z instalacją aktualizacji 1.5.1 do gry Farming Simulator. Oto kilka ogólnych kroków, które możesz podjąć, aby rozwiązać ten problem:

1. **Sprawdź Zgodność:**
- Upewnij się, że posiadasz właściwą wersję aktualizacji dla swojej gry. Wersje aktualizacji muszą być zgodne z wersją podstawową gry.

2. **Pobierz Aktualizację z Oficjalnego Źródła:**
- Zawsze pobieraj aktualizacje z oficjalnego źródła, takiego jak oficjalna strona Farming Simulator, platforma gier (np. Steam), lub inne oficjalne źródła.

3. **Sprawdź Wolne Miejsce na Dysku:**
- Upewnij się, że masz wystarczającą ilość wolnego miejsca na dysku twardym, aby zainstalować aktualizację.

4. **Wyłącz Programy Antywirusowe:**
- Czasami programy antywirusowe mogą blokować instalację aktualizacji. Spróbuj wyłączyć tymczasowo programy antywirusowe podczas instalacji, a następnie sprawdź, czy problem nadal występuje.

5. **Uruchom Jako Administrator:**
- Kliknij prawym przyciskiem myszy na pliku instalatora aktualizacji i wybierz opcję "Uruchom jako administrator". To czasami pomaga w rozwiązaniu problemów z uprawnieniami.

6. **Spróbuj Innej Lokalizacji Instalacji:**
- Jeśli masz zainstalowaną grę w domyślnej lokalizacji, spróbuj zainstalować aktualizację w innej lokalizacji. Wybierz inną ścieżkę instalacji podczas procesu aktualizacji.

7. **Spróbuj Ponownie Pobrać Aktualizację:**
- Pobierz plik aktualizacji ponownie, ponieważ czasami plik może ulec uszkodzeniu podczas pobierania.

8. **Skontaktuj Się z Pomocą Techniczną:**
- Jeśli wszystkie powyższe kroki zawiodą, skontaktuj się z pomocą techniczną producenta gry. Możliwe jest, że istnieje problem specyficzny dla Twojej konfiguracji lub sprzętu, który wymaga indywidualnego wsparcia.

Pamiętaj, że przed podjęciem jakichkolwiek działań zaleca się zrobienie kopii zapasowej ważnych danych, takich jak zapisane gry, aby uniknąć ich utraty w przypadku nieprzewidzianych problemów.

Wróć do „Masz problem z FS 17”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 53 gości