Napełnienie opryskiwacza

Awatar użytkownika
wachu
User
Posty: 1
Rejestracja: 16 lip 2012, 17:54

Napełnienie opryskiwacza

Postautor: wachu » 03 lip 2017, 15:22

Witam Serdecznie. Przekonwertowałem sobie opryskiwacz z fs15 na własne potrzeby i wszystko działa da się go podpiąć i rozłożyć lecz nie mogę go napełnić. Podejrzewam że nie ma "trigerra napełniania" (nie wiem jak to sie fachowo nazywa". Próbowałem porównać go z orginalnym opryskiwaczem ale nic nie mogłem się dopatrzyć :/ Zwracam się z prośbą do fachowców i myślę że mi w tym pomożecie. https://megawrzuta.pl/download/551af209 ... 7ca8d.html -------> tutaj macie link do niego i proszę o poprawienie go ;)



michalsky80
User
Posty: 3
Rejestracja: 04 sie 2017, 18:25
Lokalizacja: Gdzieś tam, daleko... :)

Re: Napełnienie opryskiwacza

Postautor: michalsky80 » 04 sie 2017, 18:47

W lini
<fillUnits>
<fillUnit unit="$l10n_unit_literShort" fillTypeCategories="bulk" capacity="5600"/>
</fillUnits>
zmień bulk na sprayer i napełnianie będzie działało. Ale tam jest trochę więcej roboty. Przede wszystkim nie masz animacji oprysku. Albo skopiuj z fs15 jak masz albo musisz dokładnie prześledzić maszynę z 17 (indexy w xml i w modelu czyli skopiować co trzeba).

Qbass
Moderator
Moderator
Posty: 197
Rejestracja: 05 mar 2020, 08:51

Re: Napełnienie opryskiwacza

Postautor: Qbass » 29 lut 2024, 15:21

W grze Farming Simulator, aby napełnić opryskiwacz, musisz podjechać do źródła płynu (najczęściej wodnego nawozu lub środka ochrony roślin), a następnie dokładnie ustawić opryskiwacz w odpowiednim miejscu. Oto kroki ogólne:

1. **Podjazd do Źródła Płynu:**
- Znajdź miejsce, w którym można napełnić opryskiwacz. To może być zbiornik z wodnym nawozem lub miejsce do uzupełniania środków ochrony roślin.

2. **Ustawienie Opryskiwacza:**
- Podjedź opryskiwaczem do źródła płynu tak, aby dysza opryskiwacza była nad źródłem.

3. **Włączenie Napełniania:**
- W niektórych przypadkach, po odpowiednim ustawieniu opryskiwacza nad źródłem, pojawi się opcja napełniania. To może być przycisk lub klawisz na klawiaturze.

4. **Czekanie na Napełnienie:**
- Poczekaj, aż opryskiwacz zostanie w pełni napełniony. Może to chwilę potrwać w zależności od pojemności zbiornika i wydajności źródła.

Warto również zwrócić uwagę, czy opryskiwacz wymaga konkretnego typu płynu, na przykład wodnego nawozu lub środka ochrony roślin. Sprawdź specyfikacje opryskiwacza i odpowiednio dostosuj używany płyn.

Pamiętaj, że procedury napełniania mogą się różnić w zależności od modyfikacji opryskiwacza lub mapy, więc warto sprawdzić instrukcje dostarczone z danym modelem opryskiwacza.

Wróć do „Masz problem z FS 17”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości