Polub nas na facebooku

Awatar użytkownika
Badziu
Stara Gwardia
Stara Gwardia
Posty: 5305
Rejestracja: 18 kwie 2010, 16:19
Lokalizacja: Nieważne
Podziękował: 354 razy
Otrzymał podziękowań: 2966 razy
Kontaktowanie:

Polub nas na facebooku

Postautor: Badziu » 22 kwie 2012, 22:30

Witajcie.
Obrazek
Jak dobrze wiecie założyliśmy konto na facebooku, mamy do was prośbę, polubcie je ;) To żaden problem po prostu klikacie na:
https://www.facebook.com/ModsLs
następnie obok : Mods-ls.com.pl widnieje przycisk "LUBIĘ TO" ;) Pragniemy uzbierać tysiące lików, na tym koncie będą pojawiały się ważniejsze informacje o ciekawych modyfikacjach do gry i wiele innych ciekawych rzeczy, myślimy, że to dobra alternatywa :)

Zależy nam na waszej współpracy :)


pozdrawiam w imieniu całej administracji
badziu
Ostatnio zmieniony 16 mar 2013, 21:28 przez Badziu, łącznie zmieniany 5 razy.


Na PW oczekuj odpowiedzi tylko i wyłącznie na najważniejsze sprawy. Nie jestem w stanie odpowiedzieć każdemu, bo dziennie mam dużą ilość zbędnych wiadomości, uszanujcie to troszkę. Na forum jestem każdego dnia, każdego dnia toczę rozmowy w zamkniętym dziale dla administracji, to jej przeznaczam każdy wolny czas, dlatego drogi użytkowniku uszanuj to, iż dbam o to, abyś miał na forum to, czego właśnie potrzebujesz, czyli spokój czy pomoc. Dbając o administrację - dbam również o twoje dobro. Uszanuj mój czas.

YOUTUBE (badziu):CLICK

OFICIALNE KONTO YT NASZEJ STRONY ( SUBSKRYBUJ )

Awatar użytkownika
OceanFire
User
Posty: 382
Rejestracja: 22 cze 2010, 22:07
Podziękował: 30 razy
Otrzymał podziękowań: 30 razy

Re: Polub nas na facebooku

Postautor: OceanFire » 22 kwie 2012, 22:37

Dokładanie, jest to ważna rzecz ponieważ większość komunikatów będzie publikowana właśnie tą metodą !

Luxera
User
Posty: 2
Rejestracja: 17 gru 2018, 11:25

Re: Polub nas na facebooku

Postautor: Luxera » 17 gru 2018, 11:27

Zrobione :)

Wróć do „Ważne Ogłoszenia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości