Informacje na temat Avatarów/Podpisów

Awatar użytkownika
Badziu
Stara Gwardia
Stara Gwardia
Posty: 5305
Rejestracja: 18 kwie 2010, 16:19
Lokalizacja: Nieważne
Podziękował: 354 razy
Otrzymał podziękowań: 2966 razy
Kontaktowanie:

Informacje na temat Avatarów/Podpisów

Postautor: Badziu » 03 lut 2011, 14:01

Max rozmiar avataru:
140x140
max rozmiar: 90kb

Max rozmiar obrazka w podpisie:
150x300
max rozmiar: 150kb

Można dodać obrazek do podpisu tylko i wyłącznie za pomocą ustawień w profilu, tj wchodzicie do ustawień profilu ( dla zielonych na stronie głównej macie napis PROFIL ) i tam macie "ustawianie obrazka do podpisu" tam możecie dodać obrazek z komputera, czy z linku.
Zablokowaliśmy opcję dodawanie w podpisie obrazków za pomocą [*IMG][*/IMG], ponieważ wówczas obrazki mogły być dowolnych rozmiarów, nawet na pół strony.
Maksymalna długość podpisu to 200 znaków, wystarczająco.
Osoby, które nadal mają podpis, w którym obrazki są większe niż 300x300, bądź dodany obrazek za pomocą [*IMG][*/IMG] proszone są o niezwłoczną aktualizacje i zamianę obrazka w podpisie. Będziemy stosować upomnienia, kasować podpisy.


Pozdrawiam
badziu
Ostatnio zmieniony 10 kwie 2011, 14:58 przez Badziu, łącznie zmieniany 9 razy.


Na PW oczekuj odpowiedzi tylko i wyłącznie na najważniejsze sprawy. Nie jestem w stanie odpowiedzieć każdemu, bo dziennie mam dużą ilość zbędnych wiadomości, uszanujcie to troszkę. Na forum jestem każdego dnia, każdego dnia toczę rozmowy w zamkniętym dziale dla administracji, to jej przeznaczam każdy wolny czas, dlatego drogi użytkowniku uszanuj to, iż dbam o to, abyś miał na forum to, czego właśnie potrzebujesz, czyli spokój czy pomoc. Dbając o administrację - dbam również o twoje dobro. Uszanuj mój czas.

YOUTUBE (badziu):CLICK

OFICIALNE KONTO YT NASZEJ STRONY ( SUBSKRYBUJ )

Wróć do „Ważne Ogłoszenia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

cron