Zmiany Forum/Propozycje

Awatar użytkownika
raptor
User
Posty: 576
Rejestracja: 02 gru 2010, 20:21
Podziękował: 92 razy
Otrzymał podziękowań: 199 razy

Re: Zmiany Forum/Propozycje

Postautor: raptor » 22 sty 2017, 16:47

Mój drugi post w tym temacie. Z dniem dzisiejszym mamy dokładnie 22 Stycznia, roku 2017!
Zalogowałem się tutaj całkiem przypadkiem. Post ten będzie zapisany jako "kartka z pamiętnika".
Scena z LS, wygasła całkowicie. Nie ma już filmów z FS 17 - w którym ani trochę nie ma tego klimatu co w poprzednich wersjach, jedyne kto nagrywa filmy to MafiaSolec i ekipa. Forum było jak jest - forum duchów. Tysiące wspomnień do których ciężko wrócić bo forum ani trochę nie przypomina starego,dobrego MODS-LS. Admini zamiast zrobić coś żeby forum reanimować (podejrzewam ,że z czasem i przedewszystkim POWROTEM SHOUTBOX'a, ludzie zaczęli by znowu być tutaj aktywni.) , jak kiedyś obecnych było kilkaset ludzi, tak teraz jest obecnie 4 zarejestrowanych użytkowników, nie ma porządku... wszystko opuszczone jak w Prypeci...
Ehh, starzy użytkownicy czekają na podniesienie się forum i wybicie w scenie FS ! CZEKAMY!


Autor niniejszych postów, nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ich treść, a co za tym idzie w przyszłości nie mogą być one wykorzystywane przeciwko niemu...

McSupro
Super VIP
Super VIP
Posty: 10
Rejestracja: 07 wrz 2010, 19:34
Podziękował: 2 razy

Re: Zmiany Forum/Propozycje

Postautor: McSupro » 22 sty 2017, 23:47

Dokładnie! miło że trafia się jeszcze ktoś kto podtrzymuje nadzieję :)
wspomnień naprawdę magia... myślę że jeszcze przyjdzie ściągać mody do FS21 jak nie nam, to dzieciom z tego forum :546:

Awatar użytkownika
Tuth
User
Posty: 6
Rejestracja: 24 paź 2011, 13:15
Podziękował: 3 razy
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Re: Zmiany Forum/Propozycje

Postautor: Tuth » 24 sty 2017, 10:54

Zazwyczaj stoję sobie z boku i obserwuję ten światek LS/FS, jednakże kryzys dotknął nie tylko to forum wg. mnie. Obecnie zauważyłem duży problem ze zmienianiem linków do modów, czasami dodanie 1.1 lub v2 do nazwy i wrzucanie na płatne serwisy. Źle się dzieje i sam nie wiem jakie powinno być najlepsze rozwiązanie. Póki co wypatruję C&C na horyzoncie, być może konkurencyjna, dopracowana gra coś zmieni.

Awatar użytkownika
marek136
Stara Gwardia
Stara Gwardia
Posty: 92
Rejestracja: 08 maja 2010, 16:50
Podziękował: 1003 razy
Otrzymał podziękowań: 2 razy

Re: Zmiany Forum/Propozycje

Postautor: marek136 » 04 gru 2017, 14:31

Czyli prace nad naprawą forum itp. już są w działaniu czy ta strona jednak przestanie istnieć ? :D

Awatar użytkownika
OceanFire
User
Posty: 382
Rejestracja: 22 cze 2010, 22:07
Podziękował: 30 razy
Otrzymał podziękowań: 30 razy

Re: Zmiany Forum/Propozycje

Postautor: OceanFire » 23 lip 2018, 14:42

Temat przestarzały. Zamykam.

Wróć do „Ważne Ogłoszenia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości