HIT! Czech Vallery Map

Awatar użytkownika
skolk
Moderator
Moderator
Posty: 697
Rejestracja: 09 lis 2010, 14:49
Lokalizacja: nie ważne!
Podziękował: 40 razy
Otrzymał podziękowań: 72 razy

HIT! Czech Vallery Map

Postautor: skolk » 31 sty 2016, 20:07

FILM: https://www.youtube.com/watch?v=-lAfQERQWNQ
Opis
Znajomi i przyjaciele znów po długim czasie przynieść nową mapę, która nosi nazwę dolinie Czeskiej lub dolinę Czeskiej.
Kiedy po raz pierwszy stworzenie był inspirowany sekcje mnohama mojej ojczyźnie, którą nałożonej na mapie, nie tylko,
że czeska wieś, nie ma odcień zupełnie inna atmosfera, a to sprawia, że ​​nawet inna gra, a wkrótce wprowadzi mapę.
Słońce krajobrazu brobouzí do nowego dnia i rozpocząć kolejny cały dzień pracy i trudu, tak, dokładnie tak, jak to
zaczynać wprowadzającej na mapie. Początkowo chciałem zrobić drogi úské, alejki, ale także pole, w którym po włączeniu koło, jest bardzo trudny teren
do maszyn, a nie maszyny będzie odgrywać będą grać, ale również podziękować znajomego otrzymaliśmy bardzo dużą BOOM która unosi mapie i przede wszystkim samoloty i samochody, które napędzają większe prędkości.
Mapa miało być mniejsza niż w poprzednim mapie czeskie mapy będzie Couf V2, ale z nadmiarem pomysłów, wziąłem się zanurzyć i wykonane w powiększeniu krajobraz.
Mapa jest duża biogazownia, ale także, że jesteś sprzedaży maszyn bezpośrednio od Daňhel, która specjalizuje się w Marka John Deere, a to jeszcze nie wszystko!
Masz ponad 30 pól o różnych rozmiarach od dużych do małych dróg pudełku. Działka znajduje się dwie wsie i trzy wykupów.
A teraz stara farma jest oddzielona od produkcji zwierzęcej kilka metrów.
Mapa będzie większy rozmiar niż poprzednie, ale rozmiar nie jest tak ohrnömující, byłem bardzo skupiony na tym terenie i tekstur, które osiągnąć zadowalającego rozwiązania i że jest po prostu
trochę zły dla wolniejszych komputerów, które zostały rozpoczęte na mapie Czech mapach.
Czeska dolina zostanie wydany w dwóch wersjach z modemem Gulle druga wersja będzie zawierać mod gruntu, która specjalizuje się w zakresie pH, itp ich rentowności.




Dziękuję wszystkim za wsparcie Coufy.
(tłumacz google)
LINK DOWNLOAD http://uloz.to/xZiMxNu4/czech-valley-by ... guelle-rar


93% userów przychodzi na forum tylko po dodatki, jeżeli należysz do tych 7% wklej to do podpisu!

Wróć do „Zagraniczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości