Problem przy uruchamianiu gry

ArtexGamingTV
User
Posty: 5
Rejestracja: 21 lut 2016, 18:58

Problem przy uruchamianiu gry

Postautor: ArtexGamingTV » 18 kwie 2016, 08:23

Witam, mam problem grą. Niedawno pobrałem sobie grę Farming Simulator 15 sckrakowaną wersję. Otóż gdy miałem jeszcze Windowsa 7 gra włączyła się bez problemu. A gdy przeinstalowałem windowsa na windows 8 i znowu zainstalowałem to przy włączaniu wyskakiwał mi błąd xinput_1.3.dll czy coś podobnego. Zobaczyłem w necie i z tam tąd pobrałem jakieś pliki i wrzuciłem do plików systemowych windowsa.A po tym jak włączam grę też wyskakuje mi błąd tylko jakiś inny 0700048 czy coś podobnego.
Proszę o pomoc w tym. Gdy pożyczyłem płytę od kolegi z orginalną grą i po zainstalowaniu był ten sam błąd.



Awatar użytkownika
Ziuta
Super Moderator
Super Moderator
Posty: 2824
Rejestracja: 10 maja 2010, 16:10
Podziękował: 17 razy
Otrzymał podziękowań: 457 razy

Re: Problem przy uruchamianiu gry

Postautor: Ziuta » 18 kwie 2016, 11:38

Nie ma czegoś takiego "coś podobnego"... Daj DOKŁADNY komunikat albo najlepiej zrzut ekranu z komunikatem... Poza tym nie wiem po co na 8 przeinstalowałeś zamiast od razu na 10 za free... Znając życie po przeinstalowaniu nie pomyślałeś żeby zainstalować wszystkie sterowniki i zaktualizować wszystkie możliwe, zainstalować aktualizacje DirectX i MS Visual C++ Redistributable (wszystkie możliwe wersje)...

ArtexGamingTV
User
Posty: 5
Rejestracja: 21 lut 2016, 18:58

Re: Problem przy uruchamianiu gry

Postautor: ArtexGamingTV » 20 kwie 2016, 09:19

Otóż przeinstalowałem na windows 8, ponieważ robiłem to coś koło roku temu i wtedy jeszcze nie znałem za bardzo Windiws 10. Teraz nic mi nie da że zaktualizuje na 10. Zainstalowałem directx11.1, pobrałem wszystkie możliwe sterowniki, a nawet sterowniki obu kart graficznych i ciągle nie działa. jeżeli za kilka dni nic nowego nie znajde albo nie wymyśle to chyba zaktualizuje na Windows 10 a jak nie zadziała to przywróce Windows 7.

Awatar użytkownika
skolk
Moderator
Moderator
Posty: 697
Rejestracja: 09 lis 2010, 14:49
Lokalizacja: nie ważne!
Podziękował: 40 razy
Otrzymał podziękowań: 72 razy

Re: Problem przy uruchamianiu gry

Postautor: skolk » 13 maja 2016, 15:13

kup klucz do fs 15 i problem z głowy...
93% userów przychodzi na forum tylko po dodatki, jeżeli należysz do tych 7% wklej to do podpisu!

Wróć do „Problemy rozwiązane FS 15”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości