Danielowo v1 W.I.P

Awatar użytkownika
WeCanFuckk
User
Posty: 2
Rejestracja: 28 sie 2015, 09:39
Kontaktowanie:

Danielowo v1 W.I.P

Postautor: WeCanFuckk » 28 sie 2015, 16:00

Cześć, postanowiłem przenieść się na forumfs i wpadłem na pomysł że będę tutaj prezentował prace nad swoją mapą Danielowo v1.
Mam nadzieję że klimat mapki wam się spodoba. Głównie będę przedstawiał screeny z mapy ale czasami pojawi się speedmapping na moim kanale :)
Link : [url]Youtube.com/c/TrecoPoland[/url]
Dzisiaj na pewno ukażą się screeny z mapy. Będzie ich sporo bo jeszcze nikomu tutaj nie pokazywałem screenów z mapy.
Pozdrawiam. :D
Ostatnio zmieniony 04 paź 2015, 15:42 przez WeCanFuckk, łącznie zmieniany 1 raz.



junka99
User
Posty: 367
Rejestracja: 30 mar 2012, 11:44
Lokalizacja: Koniec Świata
Podziękował: 87 razy
Otrzymał podziękowań: 28 razy
Kontaktowanie:

Re: Danielowo v1 W.I.P Poland Map

Postautor: junka99 » 08 wrz 2015, 21:33

WeCanFuckk pisze:Cześć, postanowiłem przenieść się na forumfs i wpadłem na pomysł że będę tutaj prezentował prace nad swoją mapą Danielowo v1.
Mam nadzieję że klimat mapki wam się spodoba. Głównie będę przedstawiał screeny z mapy ale czasami pojawi się speedmapping na moim kanale :)
Link : [url]Youtube.com/c/TrecoPoland[/url]
Dzisiaj na pewno ukażą się screeny z mapy. Będzie ich sporo bo jeszcze nikomu tutaj nie pokazywałem screenów z mapy.
Pozdrawiam. :D


i jak?

Awatar użytkownika
WeCanFuckk
User
Posty: 2
Rejestracja: 28 sie 2015, 09:39
Kontaktowanie:

Re: Danielowo v1 W.I.P Poland Map

Postautor: WeCanFuckk » 04 paź 2015, 15:42

Mała zmiana planów mapa powstaje bardziej na średnie maszynki :) Mam nadzieję że to wam nie przeszkadza ? Pozdrawiam i zapraszam na filmik.

https://www.youtube.com/watch?v=T52Iak833BE

Wróć do „W.I.P”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości

cron