UAL Fliegl DPW 180 - nie ładuje automatycznie

kecajs
User
Posty: 3
Rejestracja: 02 cze 2012, 19:39
Podziękował: 3 razy

UAL Fliegl DPW 180 - nie ładuje automatycznie

Postautor: kecajs » 09 lut 2017, 00:10

Witam wszystkich,
mam mały kłopot z obsługą naczepy w modzie UAL Fliegl DPW 180. Wg opisu jest to naczepa / przyczepa z automatycznym załadunkiem różnych rzeczy, w tym palet i drewna z tartaku.
Tak się składa, że jakoś nie mogę tego ogarnąć. Próbuję załadować zwykłe EURO palety (są to też mody) w sklepie - bez powodzenia. Podobnie ma się sprawa z ładowaniem desek (kantówek bardziej) w tartaku. Włączam start ładowania, przejeżdżam obok i nic :( Mod testowany na oryginalnej wersji Gold z mapą Flatlands V1. Czy ten mod będzie działał na paletach będących modami i kupionymi w sklepie i czy potrzebuje palet do załadunku drewna w tartaku (może sam mod je da)?
Przepraszam, że z tak trywialnym pytaniem się do Was zwracam, ale siedzę już nad tym trochę, przepatrzyłem neta (w tym YT) i nie znalazłem odpowiedzi na moje pytania. A zależy mi na modzie, który automatycznie ładuje palety, w tym te ze sklepu.
Pozdrawiam,
Jacek



Awatar użytkownika
Ziuta
Super Moderator
Super Moderator
Posty: 2824
Rejestracja: 10 maja 2010, 16:10
Podziękował: 17 razy
Otrzymał podziękowań: 457 razy

Re: UAL Fliegl DPW 180 - nie ładuje automatycznie

Postautor: Ziuta » 09 lut 2017, 16:24

Nie wiem jak wersja w FS17, ale w FS15 to w skrypcie było dodane co może ładować i żeby jakieś mody ładowało trzeb było dopisać to do skryptu.

kecajs
User
Posty: 3
Rejestracja: 02 cze 2012, 19:39
Podziękował: 3 razy

Re: UAL Fliegl DPW 180 - nie ładuje automatycznie

Postautor: kecajs » 10 lut 2017, 00:00

No własnie chodzi o FS15... A możesz mi podpowiedzieć, gdzie szukać opisu, jak dodać mody do skryptu? Potrafię grzebać w skryptach, chodzi mi tylko o to, w jaki sposób wpisać nazwę modu etc.

Awatar użytkownika
Ziuta
Super Moderator
Super Moderator
Posty: 2824
Rejestracja: 10 maja 2010, 16:10
Podziękował: 17 razy
Otrzymał podziękowań: 457 razy

Re: UAL Fliegl DPW 180 - nie ładuje automatycznie

Postautor: Ziuta » 10 lut 2017, 13:49

Nie ma żadnego opisu/poradnika, sam próbowałem dodać mniejsze kostki (takie z sipmy z224) i niestety nie chciało zbierać (a jestem dość dobrze obeznany w skryptach), a widziałem że w skrypcie są linijki od palet i domyślnych kostek i balotów. Albo skrypt jest jakoś zabezpieczony przed dodawaniem kolejnych albo wymagane jest coś jeszcze do dodania (powiem szczerze że kiepsko jest napisany ten skrypt bo nie ma prostej możliwości dodania własnego obiektu który zbierałaby przyczepa).

kecajs
User
Posty: 3
Rejestracja: 02 cze 2012, 19:39
Podziękował: 3 razy

Re: UAL Fliegl DPW 180 - nie ładuje automatycznie

Postautor: kecajs » 10 lut 2017, 22:46

Czyli jednym słowem: klops :( Nie ma szans, aby istniał jakiś mod, który ładowałby samodzielnie palety-mody na przyczepę? Tylko skoro mam możliwość autoładowania palet z wełną (wool), to chodzi o wełnę owczą, a nie wełnę mineralną? A skoro przy wyborze ładunku mam paletę (pallet), to jaka to paleta będzie? Gdzie mogę w grze znaleźć palety?

Awatar użytkownika
Ziuta
Super Moderator
Super Moderator
Posty: 2824
Rejestracja: 10 maja 2010, 16:10
Podziękował: 17 razy
Otrzymał podziękowań: 457 razy

Re: UAL Fliegl DPW 180 - nie ładuje automatycznie

Postautor: Ziuta » 11 lut 2017, 14:48

Z tego co pamiętam do były dodane wszystkie podstawowe rzeczy (bele, palety itp) i tylko niektóre mod-bele/palety ale nie wiem dokładnie które.

Wróć do „Masz problem z FS 15”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 70 gości