Przeglądarkowa gra na podobę Farming Simulator

Gierlos
User

Przeglądarkowa gra na podobę Farming Simulator

Postautor: Gierlos » 05 sie 2019, 16:51

Cześć,
Z tej strony Filip. Jestem świeżakiem na forum ;) Często gram w FSa ale ostatnio wpadł mi do głowy pewien pomysł :551:
Chciałbym poznać Wasze opinie na temat stworzenia gry, podobnej do Farming Simulator, która będzie dostępna przez przeglądarkę.
Początkowo myślałem o tym, żeby gra miała system kolejkowania zadań. Klikamy na akcję ścinania zboża, kultywowania i czekamy na zakończenie(ile czasu to zależy od czynności, posiadanego sprzętu itp). W wyniku otrzymujemy jakąś zapłatę( ziarenka :P , pole przygotowane pod zasiew i inne). Oczywiście wszystkie operacje odbywają się w tle i nie trzeba być ciągle zalogowanym czy przy komputerze. W wyniku otrzymujemy jakąś zapłatę( ziarenka Tongue , pole przygotowane pod zasiew i inne). W grze nie byłoby możliwości sterowania pojazdami tak jak jest to w Farming Simulator. Gra miałaby być oparta o zarządzanie całym gospodarstwem i inwentarzem. Zadaniem gracza będzie zarządzanie pojazdami(przypisywanie przyczep do ciągników,ulepszanie,naprawy), wysyłanie pojazdów na pola(żeby można było wysypać zboże z kombajnu), transport do skupu lub na gospodarstwo, szkolenie pracowników, przypisywanie ich do pojazdów itp.
Żeby zacząć prace chciałbym poznać Wasze opinie. Stworzyłem w tym celu ankietę ale chętnie usłyszę(zobaczę) opinie pod tym postem.
Będę bardzo wdzięczny za jakikolwiek odzew :!:

Link do ankiety -> https://www.survio.com/survey/d/W7Q6A3P9U9C5N5E4P
W obrazkach prototyp aplikacji - pokazuje tylko kilka zakładek. Oczywiście domyślnie gra by tak nie wyglądała,będzie dopracowana :)
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Wróć do „Offtopic”