Dysk SSD

Awatar użytkownika
dj_media
Super VIP
Super VIP
Posty: 763
Rejestracja: 20 cze 2010, 17:20
Lokalizacja: Warmia
Podziękował: 19 razy
Otrzymał podziękowań: 146 razy

Dysk SSD

Postautor: dj_media » 23 lip 2018, 22:23

Pytanko ktoś tak lepiej zna się na dyskach SSD? Standartowe 2,5 na sata, niestety nie mam M.2 :(
Pojemność 120 lub 240 (jeśli da się ogarnąć w naprawdę dobrej cenie)

Potrzebuję trochę powiększyć miejsce i właśnie zastanawiam się nad zakupem kolejnego ssd lub w ostateczności jakiś hdd :P


Jeśli przydałem się możesz postawić piwo i dodać pomógł. To cię nic nie kosztuję, a mnie motywuje do lepszej pracy.

Awatar użytkownika
OceanFire
User
Posty: 382
Rejestracja: 22 cze 2010, 22:07
Podziękował: 30 razy
Otrzymał podziękowań: 30 razy

Re: Dysk SSD

Postautor: OceanFire » 23 lip 2018, 22:42

Z mojego doświadczenia i do np moich potrzeb wynika, że firma nie ma wielkiego znaczenia. Dobierz parametry i tyle.

Awatar użytkownika
dj_media
Super VIP
Super VIP
Posty: 763
Rejestracja: 20 cze 2010, 17:20
Lokalizacja: Warmia
Podziękował: 19 razy
Otrzymał podziękowań: 146 razy

Re: Dysk SSD

Postautor: dj_media » 23 lip 2018, 23:29

Od 5 lat mam samsunga serii 840 240GB i sprawuje się świetnie, ale jak oglądałem jakieś porównanie tych nowych to jakoś różnie bywa z tymi parametrami podawanymi przez producenta, realne wyniki często są inne. Nawet teoretycznie wolniejszy dysk potrafi być lepszy w użytkowaniu, dlatego sam nie wiem co wybrać bo tych firm robiących ssd narobiło się dużo :P
Jeśli przydałem się możesz postawić piwo i dodać pomógł. To cię nic nie kosztuję, a mnie motywuje do lepszej pracy.

Wróć do „Elektronika/Komputery itp”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości

cron