Słuchawki USB

Awatar użytkownika
mechanik13
User
Posty: 906
Rejestracja: 12 paź 2011, 12:18
Lokalizacja: Wójcin
Podziękował: 197 razy
Otrzymał podziękowań: 355 razy

Słuchawki USB

Postautor: mechanik13 » 16 lip 2016, 09:55

Witam. Mam taki problem z słuchawkami ogólnie słuchawki grają dobrze. Ale jest jeden problem z słuchaniem muzyki z internetu a dokładnie na przeglądarce opera. Jak słucham muzyki na tej przeglądarce to są takie dziwne szeleszczenia zniekształcenia . Na innych przeglądarkach tego nie ma muzyka jest czysta , tak samo z komputera nie ma zakłóceń. Może ktoś mil podobny problem i wie jak to naprawić ??



Kometa
User
Posty: 2
Rejestracja: 17 maja 2018, 20:00

Re: Słuchawki USB

Postautor: Kometa » 18 maja 2018, 19:59

Co statecznie usunęło problem? U mnie mam podobne objawy, gdy zakładam słuchawki, ale chodzi o przeglądarkę Safari. Słuchawki raczej nie są problemem, bo to markowe SteelSeries, które u 2 znajomych nie sprawiają, sprawdzaliśmy u nich także na Safari, ale nieco innych wersjach tej przeglądarki.

Co pomogło? Na razie zainstalowałam najnowszą wersję Safari, ale to nic nie zmieniło.

Awatar użytkownika
OceanFire
User
Posty: 382
Rejestracja: 22 cze 2010, 22:07
Podziękował: 30 razy
Otrzymał podziękowań: 30 razy

Re: Słuchawki USB

Postautor: OceanFire » 12 cze 2018, 14:30

Pod Linuksem jest coś takiego jak konfiguracja wyjść dźwiękowych w zależności od nadawcy (w tym przypadku przeglądarki). Pod windowsem myślę, że też jest coś takiego i może trzeba zmienić coś w ustawieniach.

Wróć do „Elektronika/Komputery itp”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości