Karta graficzna do FS

garfield
User

Karta graficzna do FS

Postautor: garfield » 12 sty 2019, 12:59

Wlasnie jestem przed zakupem jakiejs karty do pogrania. Niestety zintegrowane gpu nie daje rady. Co polecicie w rozsadnej cenie?

marcinpajda
User

Re: Karta graficzna do FS

Postautor: marcinpajda » 13 sty 2019, 14:24

Jaki budzet?

garfield
User

Postautor: garfield » 15 sty 2019, 23:16

DO tysiaca powiedzmy.

marcinpajda
User

Postautor: marcinpajda » 20 sty 2019, 15:01

Pytanie jest jedno w jakiej rozdzielczosci chcesz grac, przy jakich detalach i fpsach? Aktualnie na rynku kart graficznych sa niby jakies nowe premiery .. jednak to bardziej sprzet dla entuzjastow (czytaj do FS nie bedzie potrzebny). Patrzac na to co zaleca producent gry to mam troche watpliwosci czy starczy to do gry w fullhd na 60 klatkach. Zawsze jest lepiej miec troche zapasu mocy, a moze tez zachce Ci sie zagrac w cos bardziej wymagajacego. Przeszukalem troche internet by znalezc porównanie kart graficznych i udalo mi sie znalezc ten artykul - http://www.ithardware.pl/testyirecenzje ... -5209.html gdzie wszystko jest szczegolowo przetestowane w najnowszych grach. Szczerze powiedziawszy to bym celowal w karte Radeon RX 570 4GB poniewaz mozna ja znalezc juz sporo taniej niz to co jest podane w tabeli (nawet za polowe tej ceny). W porownaniu do konkurencyjnego obozu wypada swietnie w kategoriach ceny/oplacalnosci. Ewentualnie jak chcesz to czekaj na karty od AMD w 7nm .. ale to jeszcze jakies pol roku .. a grac trzeba ;)

Wróć do „Elektronika/Komputery itp”