Iwanowice Małe v2 By twartiestro

Awatar użytkownika
twartiestro
Stara Gwardia
Stara Gwardia
Posty: 1408
Rejestracja: 26 kwie 2010, 20:01
Lokalizacja: Piękna Wieś
Podziękował: 131 razy
Otrzymał podziękowań: 990 razy
Kontaktowanie:

Iwanowice Małe v2 By twartiestro

Postautor: twartiestro » 24 kwie 2016, 22:51

Obrazek
Obrazek

LINK DL:1 http://catshare.net/w8E2H...wiceMale_v2.zip
LINK DL:2 http://przeklej.org/file/A8M5Uu/IwanowiceMale.v2.zip
AUTOR: twartiestro
ZAKAZY:
zakaz zmiany linku DL!!!
można edytować na własne potrzeby
Jeśli uszanujecie moją pracę nie długo v3


Jeżeli Ci pomogłem to daj pomógł albo wstawiłem ciekawy Mod, to nie myśl że jestem abstynentem... postaw piwo

Qbass
Moderator
Moderator
Posty: 197
Rejestracja: 05 mar 2020, 08:51

Re: Iwanowice Małe v2 By twartiestro

Postautor: Qbass » 29 lut 2024, 10:38

Jeśli masz problem z zapisywaniem gry lub mapy w Farming Simulator, oto kilka kroków, które możesz podjąć, aby rozwiązać potencjalne problemy:

1. **Sprawdź miejsce zapisu:**
Upewnij się, że masz wystarczająco dużo miejsca na dysku, gdzie zapisywane są pliki gry. Brak wolnego miejsca na dysku może uniemożliwić poprawne zapisanie gry.

2. **Prawa administratora:**
Uruchom grę jako administrator, aby upewnić się, że masz odpowiednie uprawnienia do zapisywania plików.

3. **Wyłącz zabezpieczenia oprogramowania:**
Jeśli używasz oprogramowania zabezpieczającego, takiego jak antywirus czy zapora ogniowa, sprawdź, czy nie blokują one procesu zapisu gry. Czasami mogą one powodować konflikty.

4. **Sprawdź spójność plików gry:**
Na platformie Steam, możesz użyć opcji "Sprawdź spójność plików gry", aby upewnić się, że nie ma uszkodzonych plików, które mogą wpływać na zapisywanie.

5. **Ogranicz ilość modów:**
Jeśli korzystasz z wielu modyfikacji społecznościowych, ogranicz ich ilość i sprawdź, czy problem z zapisem występuje nadal. Czasami konflikty między modami mogą powodować problemy z zapisem.

6. **Backup i reinstall:**
Zrób kopię zapasową swoich zapisów gry, a następnie przeinstaluj grę. To może pomóc w naprawieniu ewentualnych uszkodzonych plików lub błędów w systemie zapisów.

7. **Sprawdź logi gry:**
W niektórych przypadkach, błędy zapisu mogą być odnotowane w dziennikach gry. Sprawdź logi, aby zidentyfikować ewentualne komunikaty o błędach.

8. **Skontaktuj się z pomocą techniczną:**
Jeśli żaden z powyższych kroków nie rozwiązuje problemu, warto skontaktować się z pomocą techniczną producenta gry lub sprawdzić oficjalne fora gry w poszukiwaniu pomocy.

Pamiętaj, że konkretna procedura może się różnić w zależności od wersji Farming Simulator, więc warto sprawdzić dokumentację gry i platformy, na której jesteś zainstalowana.

Wróć do „Polskie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości