Massey Ferguson Silosokombajn Pack V 1.0

Awatar użytkownika
Dżimson
User
Posty: 4167
Rejestracja: 25 gru 2011, 19:22
Lokalizacja: Jamaica
Podziękował: 265 razy
Otrzymał podziękowań: 754 razy

Massey Ferguson Silosokombajn Pack V 1.0

Postautor: Dżimson » 19 wrz 2012, 13:11

[center]Massey Ferguson Silosokombajn Pack V 1.0[/center]

[center]Obrazek [/center]

[center]Specjalizacje:[/center]

[center]przyłączana
animatedVehicle
zwalcowane
obcinarka
składana
pickupGrassSwads
[/center]

[center]Jest to re-skinned Case CHX 420 do Massey Ferguson 5160, 1980 w stylu modelu Silosokombajn, ja również redagował spalin emiter aby umieścić go w odpowiedniej pozycji. W zestawie znajduje się 8-Row Geringhoff Cutter Corn Folding Którą edytowany punkt połączenia do łączenia się z kombajnu. Kiedyś ten jeden właściwie reprezentować styl noży używanych w latach 80-tych sieczkarniach. Więc jest Claas PU-300 Pickup trawa która re-skórki do Massey Ferguson. Wreszcie, zawierał Kaweco Radium 55 przyczepy kiszonki Które re ocieplanych do Massey Ferguson, zmodyfikowałem zdolności nieco niższa dla lepszej wydajności na zbożowe i punkt połączenia, że Sun będzie podłączyć przyczepę do zbożowe i zmieniłem . tekstury przyczepy płaszczyźnie kiszonkę, aby wyglądać lepiej

pasuje X i rozkłada kukurydzianą nożyka
V podnosi i opuszcza frez kukurydzianą i pickup trawa
J zaczyna zbioru
B podnosi i opuszcza kombajnu dziobek

kukurydzę Cuts i podnosi trawę

pojemność przyczepy: 40000

Nie testowałem żadnej z nich na jakiś czas MP, więc nie jestem pewien, czy to działa w ten sposób, czy nie, jednak kombajn został skórki kilkakrotnie wraz z przetwornikiem i nóż, były one na stronie tak, że bardzo prawdopodobne .

Mam nadzieję, że się spodoba, bo nie znalazłem wiele rzeczy wokół dla ciągników Massey Ferguson i łączy FS wyjątkiem, więc zdecydowałem się umieścić to razem dla mojego gospodarstwa i to działa bardzo dobrze dla mnie.
[/center]

[center]Dl: http://www37.zippyshare.com/v/56690310/file.html[/center]

[center]Z Zagranicznego forum.
Zakazów nie było.
[/center]
Ostatnio zmieniony 19 wrz 2012, 13:12 przez Dżimson, łącznie zmieniany 1 raz.



Wróć do „Massey Ferguson”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 28 gości

cron