-U-R-S-U-S- 1614- By Ufolec

Awatar użytkownika
DaRecky
Stara Gwardia
Stara Gwardia
Posty: 2051
Rejestracja: 16 sie 2010, 14:12
Lokalizacja: SH/LLU/UK
Podziękował: 893 razy
Otrzymał podziękowań: 535 razy

-U-R-S-U-S- 1614- By Ufolec

Postautor: DaRecky » 30 wrz 2012, 01:10

[center]Czołem żołnierze !

Wydaję na Wasze ręce moda nad którym pracowałem od bardzo długiego czasu, a którego zacząłem tak naprawdę robić na początku września. Ze względów czasowych musiałem porzucić najbardziej ambitne funkcje, czyli skrzynię biegów i malowanie. Chciałem wydać go teraz, zanim zacznie się rok akademicki. Udało mi się, jednak nie wiem do końca z jakim skutkiem. Wiem, iż mogą znaleźć się w nim jakieś błędy, takowe na pewno są. To co wyłapali testerzy zlikwidowałem, ale Wasze wprawne oczy na pewno coś wyłapią Do Ursusa dodany jest mod no collision camera, który konieczny jest aby wszystko poprawnie działało. W paczce z szesnastką znajduje się oprócz ciągników w dwóch wersjach kolorystycznych doczepiany ładowacz czołowy, obciązniki, wąskie koła i bliźniaki, widły do obornika oraz łyżka do materiałów sypkich

Wykonianie: Ufolec


Obrazek
Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek

Zakazów co do samego modu nie ma żadnych, jednakże prosiłbym aby nikt nie podpisywał się pod moją pracą oraz nie próbował na niej zarabiać. Więc proszę o niezmienianie linku, jeśli wygaśnie, zgłosić to do mnie, zrobię ponowny upload. Mam nadzieję, że to uszanujecie.

Oto link i pozostaje mi życzyć Wam miłej gry:

http://uploaded.net/file/jeq1anqf

Mod można wynosić na inne strony, jednakże proszę o umieszczenie całej treści tego posta !!![/center]



Wróć do „Ursus”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości