Skarga Na Radlera

Awatar użytkownika
matias95
Moderator
Moderator
Posty: 1930
Rejestracja: 01 lip 2010, 21:32
Podziękował: 192 razy
Otrzymał podziękowań: 548 razy

Re: Skarga Na Radlera

Postautor: matias95 » 13 wrz 2013, 06:36

Pozwólcie że ja wypowiem się w tym temacie. Radler w tej sprawie dobrze zrobił. Wystarczy popatrzeć w archiwum sb i widać, że TheDanielLs i PabloStrong pokazują zdjęcie Cebuli i wyśmiewają się z niego. Coś chyba nie halo, prawda? I taka jest ich kultura osobista, ale jak już ktoś by ich zdjęcia pokazywał i wyśmiewał to inaczej by śpiewali. Zaczęły by się skargi itd. Ja tu winy Radlera w żadnym wypadku nie widzę i moim zdaniem ta skarga nie ma sensu, aczkolwiek TheDanielLs i PabloStrong powinni ponieść konsekwencje swoich czynów, ponieważ to im "szajba" odbija a nie Radlerowi.

Albo druga sprawa: [Wczoraj 18:25] PabloStrong: \"Pozanam Cię z Kateriną i Nadią Jedna ma warkocz, druga głębokie gardło. Poznam Cię z Andżeliką, a także z Wiolettą, Co struga jak Gepetto!\" No bez jaj i ten donosi na Radlera <facepalm>

Tyle ode mnie. Pozdro
Ostatnio zmieniony 13 wrz 2013, 06:42 przez matias95, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
CebulaYT
Super VIP
Super VIP
Posty: 565
Rejestracja: 06 lip 2010, 11:32
Podziękował: 69 razy
Otrzymał podziękowań: 224 razy

Re: Skarga Na Radlera

Postautor: CebulaYT » 13 wrz 2013, 10:10

TheDanielaLs udaje dorosłego. Ja sam widziałem co odpierdziela w SB. Obraża użytkowników i nie tylko wszystko mu się nie podoba myśli że kimś ważnym jest ale tą wątpliwość mu zasmucę bo nie jesteś nikim ważnym.

Kolega [quote][/quote]Radler dobrze postąpił bo ten Daniel przechodzi swoje możliwości tak jak wyżej napisałem udaje kogoś dorosłego. Tyle w moim temacie.

Awatar użytkownika
pawlo101299
User
Posty: 104
Rejestracja: 25 sie 2012, 13:02
Lokalizacja: Dolnośląskie
Podziękował: 131 razy
Otrzymał podziękowań: 82 razy

Re: Skarga Na Radlera

Postautor: pawlo101299 » 13 wrz 2013, 10:57

Ja tak samo popieram matiasa i cebule bylem swiadkiem tego jak dawali zdjecie cebuli i sie wysmiewali wtedy radler zareagowal po 1 probie nie pomoglo za 2 razem jakies przerobione z i love pink czy jakos tak no to wtedy radlerowi puscily nerwy i tyle.

Awatar użytkownika
eloelo52i0
Stara Gwardia
Stara Gwardia
Posty: 12034
Rejestracja: 02 maja 2010, 08:00
Lokalizacja: Gtk
Podziękował: 2070 razy
Otrzymał podziękowań: 2174 razy
Kontaktowanie:

Re: Skarga Na Radlera

Postautor: eloelo52i0 » 13 wrz 2013, 11:00

Jedna wielka patologia :D

adrian7245
User
Posty: 199
Rejestracja: 10 wrz 2010, 10:23
Podziękował: 233 razy
Otrzymał podziękowań: 64 razy

Re: Skarga Na Radlera

Postautor: adrian7245 » 13 wrz 2013, 13:26

Żenujące sa te wasze skargi !:/

Awatar użytkownika
TheDanielLs
User
Posty: 496
Rejestracja: 30 wrz 2012, 19:32
Lokalizacja: Mazury
Podziękował: 228 razy
Otrzymał podziękowań: 217 razy

Re: Skarga Na Radlera

Postautor: TheDanielLs » 13 wrz 2013, 14:10

Przyznam. Przegiąłem z tym naśmiewania sie z Cebuli. ( Ale troche śmieszny człowiek ^^ ) WieśPL, Ty mówisz że myśle że jestem kimś ważnym tak? heh jestem tylko zwykłym userem ale to że Modek wyzywa userów coraz częściej to raczej chyba nie powinno tak być nie? Fakt mogą komuś pościć nerwy no ale.. bez przesady.

Awatar użytkownika
artek23
User
Posty: 2348
Rejestracja: 22 sty 2012, 13:25
Lokalizacja: z domu
Podziękował: 200 razy
Otrzymał podziękowań: 789 razy

Re: Skarga Na Radlera

Postautor: artek23 » 13 wrz 2013, 14:42

Wg mnie, obydwaj panowie są winni (tak jak pisałem wcześniej).
TheDanielLs, w sumie, to na innym forum wyleciałbyś z banem, za robienie beki ze z kogoś.
Radler nie powinieneś się tak zachować, trzeba było dać warna i więcej do niego nic nie pisać.
adrian7245, więc po co tu zaglądasz, skoro są żenujące, taki post jest nie na temat, i powinien zostać potraktowany jako spam, bo nic nie wnosi do sprawy.
eloelo52i0, niestety, ale coraz częściej muszę tej teorii przyznawać rację, to co się tutaj zaczyna dziać.

Czasami jak czytam SB, to mam ochotę obstawiać kto wyleci z banem.
Eh... mogę tylko na koniec powiedzieć, że ja też byłem na innej stronie moderatorem, też się użerałem z innymi, no ale żeby kogoś od gimbusuów i poje**ńców wyzywać mi się jeszcze nie zdarzyło :|
Ja i tak wiem jak to się skończy, że sprawa zostanie zamieciona pod dywan i jak była patologia tak dalej bdz, no ale cóż, ja tutaj nie rządzę i nie moja w tym rzecz.

Awatar użytkownika
TheDanielLs
User
Posty: 496
Rejestracja: 30 wrz 2012, 19:32
Lokalizacja: Mazury
Podziękował: 228 razy
Otrzymał podziękowań: 217 razy

Re: Skarga Na Radlera

Postautor: TheDanielLs » 13 wrz 2013, 15:08

artek23, Ja też się dopiero pierwszy raz spokałem z takim czymś żeby Moderator wyzywał userów.. Moim zdaniem Moderator powinien dawać przykład innym. Niestety ale artek, musze sie z tobą zgodzić bo jak zwykle ta sprawa tak jak inne zostaną zamiecone pod dywan :/

Awatar użytkownika
eloelo52i0
Stara Gwardia
Stara Gwardia
Posty: 12034
Rejestracja: 02 maja 2010, 08:00
Lokalizacja: Gtk
Podziękował: 2070 razy
Otrzymał podziękowań: 2174 razy
Kontaktowanie:

Re: Skarga Na Radlera

Postautor: eloelo52i0 » 13 wrz 2013, 15:15

Większość na tym forum napadają dzieciaczki 10-15 lat ....

I robią halo o byle co...
Moderator też człowiek i ma swoje granice wytrzymałości a jak taki jeden z drugim przeginają i zamulają wiadomo że nerwy puszczą ...

Awatar użytkownika
artek23
User
Posty: 2348
Rejestracja: 22 sty 2012, 13:25
Lokalizacja: z domu
Podziękował: 200 razy
Otrzymał podziękowań: 789 razy

Re: Skarga Na Radlera

Postautor: artek23 » 13 wrz 2013, 17:00

eloelo52i0, nerwy nerwami, ale on jest na stanowisku, ma mieć jakąś prezencje, ma się umieć zachować, a nie...
Po kija go wyzywał.
Trzeba było dać warna i tyle, dać mu machnąć na niego ręką.
Człowiek człowiekiem, ale albo jest się moderatorem, który robi to co należy z zimną krwią nie wdając się w żadne dyskusje, albo dzieciakiem (nie piszę tu o Radlerze, tylko ogólnie), który wplątuje się w kłótnię, wyzywając.

Awatar użytkownika
m3tyl
Super VIP
Super VIP
Posty: 268
Rejestracja: 02 paź 2010, 09:06
Lokalizacja: Podkarpacie
Podziękował: 88 razy
Otrzymał podziękowań: 74 razy

Re: Skarga Na Radlera

Postautor: m3tyl » 13 wrz 2013, 17:24

miałem się nie wtrącać ale jednak się wypowiem - eloelo52i0, ma racje na tym forum jest coraz więcej ''dzieci'' myślą że tutaj wszystko im wolno bo są w necie , niestety tak nie jest , neokidy cwaniaki tylko czekają żeby napisać skargę bo ktoś obraził jaśnie pana - a jak ty się z kogoś śmiejesz albo obrażasz to jest dobrze tak ? Radlerowi po prostu puściły nerwy , takie to dziwne ? - może wystarczyło dać warna i zamknąć temat czasu nie cofniemy nie ma co tak przeżywać
Pewnie zaraz ktoś będzie miał do mnie jakieś wąty , więc wiec że nie obchodzi mnie co o mnie myślisz i co myślisz o tym poście . Zacznijcie sie zachowywać jak normalni ludzie , no chyba że na codzień donoście na swoich kumpli za byle gunwo , przestańcie pisać jakieś bezsensowne skargi , jesteś na forum poto żeby pogadać z kumplami , pooglądać foty ściągnąć mody itp ... nie szukaj sobie problemów , pisanie skarg sprawia ci przyjemność ? ... szkoda że minęły te czasy że na tym forum było 0 skarg tylko same pochwały , nic nie trwa wiecznie
także podsumowując staję w obronie Radlera , nikt nie jest idealny - moderator to taki sam człowiek i użytkownik forum jak my wszyscy

pozdro dla ograniętych
ZA POMOC PIWKO I POMÓGŁ SIĘ NALEŻY ;)

Awatar użytkownika
WikorekLS
User
Posty: 249
Rejestracja: 24 kwie 2013, 14:59
Podziękował: 118 razy
Otrzymał podziękowań: 88 razy

Re: Skarga Na Radlera

Postautor: WikorekLS » 13 wrz 2013, 17:27

Zgadzam się z wypowiedziami artka bo bardzo dobrze mówi a dla mnie obaj panowie są winni i tyle ale że wywalać ze stanowiska to chyba troszkę za dużo
A co do forum to kiedyś była tu o wiele fajniejsza atmosfera ;)

Awatar użytkownika
TheDanielLs
User
Posty: 496
Rejestracja: 30 wrz 2012, 19:32
Lokalizacja: Mazury
Podziękował: 228 razy
Otrzymał podziękowań: 217 razy

Re: Skarga Na Radlera

Postautor: TheDanielLs » 13 wrz 2013, 19:28

WikorekLS, A czy ktoś chce mu zabrać stanowisko? .... Jek dostanie upomnienie a jeżeli będą skargi na Radlera no to niestety trzeba będzie mu zabrać range niestety. Ale to już nie od nas zależy. m3tyl, Gdy user usera obrazi to dostają warny tak? Ale moim zdaniem Moderator sie tak nie powinien zachowywać.... WikorekLS, ,, A co do forum to kiedyś była tu o wiele fajniejsza atmosfera '' Teraz też jest. Ale od czasu gdy poprzychodziły tutaj nowi Moderatorzy którzy nie mają pojęcia no to niestety na forum robi sie syf... Pozdro.

Awatar użytkownika
WikorekLS
User
Posty: 249
Rejestracja: 24 kwie 2013, 14:59
Podziękował: 118 razy
Otrzymał podziękowań: 88 razy

Re: Skarga Na Radlera

Postautor: WikorekLS » 13 wrz 2013, 20:00

z mojej perspektywy tak wygląda że nie którzy chcą zabrać za wszelką cenę chcą odebrać rangę...

czapla199814
User
Posty: 389
Rejestracja: 08 wrz 2012, 22:39
Podziękował: 147 razy
Otrzymał podziękowań: 48 razy

Re: Skarga Na Radlera

Postautor: czapla199814 » 13 wrz 2013, 20:28

WikorekLS, teraz każdy walczy o rangę i dostają wtedy nieodpowiedni ludzie tórym szybko puszczają nerwy .na sb siedzą nostą ci sami ludzie i tworzą bandy i to niekoniecznie dzieci co zerknę na sb to albo są zdjęcia albo kłótnie ludzie juz nie mają o czym pisać a gdyby każdy tak warmował to nikogo by nie było każdy by miał bana dlatego nie ma warmów a modki wykorzystują swoją range
zgodzę się z tymi ze na forum coraz gorzej ale to tylko tyczy się sb bo jesli chodzi o mam problem itp to tam panuje bardzo mila atmosfera
co do radlera to nie powinien sie tak wypowiadając ale każdemu może się to zdarzyć myślę ze upomnienie wystarczy

Wróć do „Skargi/Pochwały”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 42 gości