Skarga Na Radlera

Awatar użytkownika
TheDanielLs
User
Posty: 496
Rejestracja: 30 wrz 2012, 19:32
Lokalizacja: Mazury
Podziękował: 228 razy
Otrzymał podziękowań: 217 razy

Skarga Na Radlera

Postautor: TheDanielLs » 12 wrz 2013, 19:08

Witam całą administarcje. Chciałbym zgłosić skargę na moderatora o nicku Radler. Oto zdjęcie
Obrazek
Jak widać Moderator obraża userów. Każdy mu zwraca uwage ale on dalej swoje...
Świadkowie: zpawel97 artek23, pablo096, I inni ;)



Awatar użytkownika
cwaniak08
Super VIP
Super VIP
Posty: 448
Rejestracja: 17 lut 2011, 10:52
Lokalizacja: chrząszczyrzewoszyce
Podziękował: 69 razy
Otrzymał podziękowań: 158 razy
Kontaktowanie:

Re: Skarga Na Radlera

Postautor: cwaniak08 » 12 wrz 2013, 19:13

Noo , prowokował TheDanielaLs, chociaż by : pozwole sobie dać cytat ;)

"Radler:
TheDanielLs, wez sie ogarnij sie obraza ja cie moge zaraz obrazic dopiero gimbazo ty"

Dziękuje i pozdrawiam ;>
"Poradzisz sobie przy komputerze. A w życiu? #Thug life" - Goldfox ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Awatar użytkownika
xNawroŚx
Super VIP
Super VIP
Posty: 1505
Rejestracja: 16 wrz 2011, 14:38
Podziękował: 796 razy
Otrzymał podziękowań: 296 razy

Re: Skarga Na Radlera

Postautor: xNawroŚx » 12 wrz 2013, 19:14

Ogólnie modek spoko ale od pewnego czasu zaczyna no ... świrować. Może wystarczy samo upomnienie.
"Nie liż nigdy du*y tym co mają cię za zero, pokaż charakter i bądź szczery, obłudę pier*ol"

Awatar użytkownika
PabloStrong
Super VIP
Super VIP
Posty: 199
Rejestracja: 03 lut 2012, 11:27
Lokalizacja: z dupy do ust :)
Podziękował: 234 razy
Otrzymał podziękowań: 69 razy
Kontaktowanie:

Re: Skarga Na Radlera

Postautor: PabloStrong » 12 wrz 2013, 19:16

Chciał kiedyś odejść z modka i lepiej żeby to nastało bo sobie zaczyna pozwalać.

Dziękuje, Dobranoc.
[scroll]PabloStrongDJ[/scroll] [scroll]EnergyDream ;>[/scroll]

Awatar użytkownika
TheDanielLs
User
Posty: 496
Rejestracja: 30 wrz 2012, 19:32
Lokalizacja: Mazury
Podziękował: 228 razy
Otrzymał podziękowań: 217 razy

Re: Skarga Na Radlera

Postautor: TheDanielLs » 12 wrz 2013, 19:26

Fakt przyznam. Kiedyś ten modek był naprawdę spoko. Ale teraz... Coś mu zaczeło odwalać..

Awatar użytkownika
TheDanielLs
User
Posty: 496
Rejestracja: 30 wrz 2012, 19:32
Lokalizacja: Mazury
Podziękował: 228 razy
Otrzymał podziękowań: 217 razy

Re: Skarga Na Radlera

Postautor: TheDanielLs » 12 wrz 2013, 19:36

Radler, Po pierwsze ogarnij ortografie. Po drugie czemu każdy sądzi że zaczyna Tobie odwalać? Raczej tego nie wymyślają. Po trzecie moim zdaniem Moderator nie powinien obrażać nikogo. Po czwarte Jakby Tobie ściągnęli range to by było raczej to samo a może jeszcze lepiej bo i tak rzadko jesteś na forum ;) To chyba wszystko ;) Pozdro

Awatar użytkownika
@luke
User
Posty: 600
Rejestracja: 12 maja 2012, 11:10
Podziękował: 2 razy
Otrzymał podziękowań: 89 razy

Re: Skarga Na Radlera

Postautor: @luke » 12 wrz 2013, 19:46

Nie macie nic innego do roboty?
Won do nauki bo gó*no osiągnięcie :>

Awatar użytkownika
artek23
User
Posty: 2348
Rejestracja: 22 sty 2012, 13:25
Lokalizacja: z domu
Podziękował: 200 razy
Otrzymał podziękowań: 789 razy

Re: Skarga Na Radlera

Postautor: artek23 » 12 wrz 2013, 20:33

Radler, a co ma jedno z drugim wspólnego :zly2:

Tacy co rowy kopią też są potrzebni, bo wszędzie koparką nie zajedziesz ^^

Dobra, bo lecę z offtopem

Znowu skarga...
Tak, byłem świadkiem tego zajścia, widziałem co się dzieje.
No chwalić za to Radlera, nie będę.
Powiem tak, czy usunięcie go ze stanowiska pomoże, tego nwm, bo jak przyjdzie jakiś nowy moderator, to może być gorzej.

Proponuję, aby i jeden i drugi pan się ogarną, bo tak samo jeden jak i drugi mają swój w tym udział.
Pewnie zaraz padnie pytanie, jaki udział ma w tym TheDanielLs, ?
To bardzo proste, po co ciągną kłótnię, mógł zrobić tak jak ja zazwyczaj robię, machnąć na to ręką i mieć to w dalekim poważaniu.
Powracając do Radlera, ranga moderatorska nie zwalnia go od tego aby być cierpliwym i miłym DLA KAŻDEGO, a nie tylko dla kolegów.

ja cie moge zaraz obrazic dopiero gimbazo ty


Nwm, czy on miał zamiar kogoś obrazić czy nie, ale takie rzeczy nie powinny padać od zwykłego usera, a nie od moderatora.

ale ty jesteś po**bany


No nie żeby coś, ale no tak moderator ze stażem (jaki by nie był) na stanowisku nie powinien się zwracać tak do usera.

Kiedyś tłumaczyłem już, że co z tego, że dasz 2-3 gwiazdki, jak ogólny sens zdania zostanie zachowany.

Wracając do moderacji.
Zaczęło się to od tematu o spadku kultury na forum.
Od tamtej pory, zaczęło się koko bongo na forum.
Jak wcześniej rzadkością było donoszenie, tak teraz bardzo często widzę, że jacyś tam użytkownicy dają moderacji SS, z tym jak ktoś kogoś obraził czy coś w tym stylu (pomimo że ich to nie dotyczy!)
Jeżeli ktoś poczuł się urażony to sam powinien interweniować w tej sprawie (dobra kończe odnośnie donosów, bo lecę z OffTopem ^^ )

Droga administracjo, mam wrażenie, że to forum jakby się jakoś tak zaczęło rozlatywać.
Jak przyszedłem na forum (ponad 1,5 roku temu), to widziałem tutaj zgraną paczkę ludzi, którzy sobie wzajemnie pomagali.
Wyzwiska, donosy i skargi rzadko się trafiały, a teraz...
Ale pomyślcie sami ;)
Ostatnio zmieniony 12 wrz 2013, 20:36 przez artek23, łącznie zmieniany 1 raz.

Pakerek
Super VIP
Super VIP
Posty: 723
Rejestracja: 27 gru 2010, 18:29
Lokalizacja: z Polski
Podziękował: 163 razy
Otrzymał podziękowań: 148 razy
Kontaktowanie:

Re: Skarga Na Radlera

Postautor: Pakerek » 12 wrz 2013, 21:17

artek23, Dobrze powiedział ;d

A co do Radler, to faktycznie się zmienił..
Wiadome modek to modek nerwy mogą czasem puścić ale u Radlera to się ostatnio zbyt często zdarza..
Ekipa Chucka, jakiś problem ? ;>

Awatar użytkownika
Dziuniek
Stara Gwardia
Stara Gwardia
Posty: 1747
Rejestracja: 21 kwie 2010, 15:42
Podziękował: 38 razy
Otrzymał podziękowań: 414 razy

Re: Skarga Na Radlera

Postautor: Dziuniek » 12 wrz 2013, 21:38

Z miesiąca na miesiąc te forum upada... Jak widzę co Ci za przeproszeniem pseudo "userzy" piszą w tym sb, to mnie szlag trafia. Kiedyś nie było można nawet przeklnąć z cenzurą, a teraz... ?
TheDanielLs pisze:Radler, Po pierwsze ogarnij ortografie. Po drugie czemu każdy sądzi że zaczyna Tobie odwalać? Raczej tego nie wymyślają. Po trzecie moim zdaniem Moderator nie powinien obrażać nikogo. Po czwarte Jakby Tobie ściągnęli range to by było raczej to samo a może jeszcze lepiej bo i tak rzadko jesteś na forum ;) To chyba wszystko ;) Pozdro

A Ty myślisz, że wy możecie wszystko ? Możecie zachowywać się jak idioci na tym forum ? Raczej wątpię ;) Rocznik 97, to ostatni rocznik, który jest ogarnięty, te powyżej, to już totalne dno, nie dość, że robią z siebie panienki (oczywiście nie chcę nikogo obrazić, bo to jego styl, ale jak widzę typa w długich włosach, fullcapie, albo snapacku czy jakoś tak w rurkach, to mnie szlag trafia...), to zachowują się gorzej niż dzieci, tak gorzej. Np. pisząc teraz tego posta, wszedłem na sb (tak w tej chwili) pierwszy rzut oka i co jest tam napisane ? "TomeK1770:
w piz*e jeża :<
[Dzisiaj 21:34]
"
No ludzie, większej dziecinady nie widziałem...
Szkoda, że nie mam moderatora, bo co dziennie sypałoby się wiele warnów : )

Awatar użytkownika
BarylaAkaWariat
Super VIP
Super VIP
Posty: 717
Rejestracja: 04 kwie 2011, 18:49
Lokalizacja: Dziembowo / Piła
Podziękował: 146 razy
Otrzymał podziękowań: 327 razy
Kontaktowanie:

Re: Skarga Na Radlera

Postautor: BarylaAkaWariat » 12 wrz 2013, 21:53

Dziuniek, Szkoda ze nie ma opcji " Lubie To " Obrazek
Chcesz zagrac w BF BC2 lub BF 3 Napisz Wiadowosc
na PW To sie Dogadamy ;)

Awatar użytkownika
fast20
User
Posty: 91
Rejestracja: 17 gru 2010, 20:00
Lokalizacja: Świdnica
Podziękował: 28 razy
Otrzymał podziękowań: 29 razy

Re: Skarga Na Radlera

Postautor: fast20 » 12 wrz 2013, 22:09

Dziunek, niestety czasy się zmieniają. Co do tego warnowania to teraz jest jakaś mania, że robią sobie wyścigi kto da więcej warnów <facepalm>
Po prostu trzeba umieć żyć z moderatorami i innymi.

[ Komentarz dodany przez: matias95: 2013-09-13, 06:40 ]
JAk sytuacja tego wymaga to lecą warny i tyle, na głupote lekarstwa nie ma niestety :<

Awatar użytkownika
Bartas_65
Stara Gwardia
Stara Gwardia
Posty: 3145
Rejestracja: 01 wrz 2010, 17:54
Lokalizacja: Wielkopolska
Podziękował: 150 razy
Otrzymał podziękowań: 318 razy

Re: Skarga Na Radlera

Postautor: Bartas_65 » 12 wrz 2013, 22:55

Dobrze napisał Dziuniek, taka prawda ;) Teraz co się dzieje to masakra czasami.fast20, To co ty już piszesz to już całkiem <facepalm> wyścigi kto więcej warnów dobrze się czujesz? ^_^ Teraz po prostu nie idzie inaczej niż ciągle prawie warny jak takie dzieci są i to co wyrabiają w sb trzeba wynagrodzić odpowiednio. Wszyscy postarali by nie robić spamu ,nie potrzebnych kłótni itp to nie było by maniany żadnej na warny ;) ale czy tak się stanie no chyba nie ma takiej opcji więc nie narzekajcie aż tak.
Jeśli pomogłem
to kliknij Pomógł ; )

Awatar użytkownika
KoXaN
User
Posty: 483
Rejestracja: 31 lip 2012, 19:13
Podziękował: 188 razy
Otrzymał podziękowań: 186 razy

Re: Skarga Na Radlera

Postautor: KoXaN » 12 wrz 2013, 23:30

TheDanielLs pisze:Radler, Po pierwsze ogarnij ortografie.

A gdzie w Jego wypowiedzi widzisz błędy ortograficzne? Jeśli wypowiedzi bez polskich znaków nazywasz błędem ortograficznym to chyba coś słabo znasz internety...

Awatar użytkownika
Monster25
Stara Gwardia
Stara Gwardia
Posty: 3577
Rejestracja: 28 gru 2011, 09:54
Lokalizacja: Wrocław
Podziękował: 802 razy
Otrzymał podziękowań: 1878 razy
Kontaktowanie:

Re: Skarga Na Radlera

Postautor: Monster25 » 12 wrz 2013, 23:49

KoXaN, Chodziło raczej o kompletny brak składni i kaleczenie języka, bo jak się to czytało to ciężko było coś zrozumieć.

A co do skargi to w sumie mnie to nie dziwi bo ostatnio skargi na moderatorów są ''modne''.
(Sam 1 napisałem ^^) Ale czasami to już lekka przesada. Może radler źle się w tej sytuacji zachował ale skoro roomster też miał parę podobnych sytuacji z obrażaniem to można o tym zapomnieć.
Patrząc na to se strony modka to też nie jest proste (byłem kiedyś). Przeczytajcie to co dziuniek napisał bo to racja że przybywa dzieciaków i czasami w sb jest straszny chaos. Ja pewnie bym się potrafił powstrzymać od nazywania innych debilami itp. ale lepiej nie testować wytrzymałości psychicznej moderatora. Zresztą różnie to bywa i ja też niektórych zachowań nie toleruje, np prowokowanie i wywoływanie kłótni na sb. Być może gdybym jeszcze był w administracji to by ta skarga była na mnie. Nie ma się co dziwić że się sypią warny bo innego rozwiązania nie ma. Pamiętam jak rok temu był jeszcze spokój. Prawie nie było skarg i nikt na nikogo nie donosił. Teraz to inaczej wygląda i atmosfera się pogarsza. Ale to już inny temat...
W każdym razie ja bym dał dla radlera ostrzeżenie i to już takie ostatnie ostatnie ;)


Pewnie większość osób która mnie zna teraz się dziwi co ja napisałem ale jakoś tak tym razem inaczej patrze na tego typu problem :]

Wróć do „Skargi/Pochwały”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 31 gości

cron