Skarga na moderatora Roomster720

Awatar użytkownika
TomeK1770
User
Posty: 790
Rejestracja: 25 maja 2011, 19:44
Lokalizacja: Hmm..
Podziękował: 149 razy
Otrzymał podziękowań: 222 razy

Re: Skarga na moderatora Roomster720

Postautor: TomeK1770 » 22 sie 2013, 16:01

Romek to dobry chłopak i pomoze czasami go specialnie poprostu wku*wiaja i czasami mu nerwy puszcza ale nie dziwie mu sie bo to tez czlowiek nie robot i mysle ze duzo osob go lubi skarga chyba jest nie potrzebna bo roomster nic takiego nie powiedzial i raczej go nie chcial obrazic tyle .
Dziekuje :> .
Ostatnio zmieniony 22 sie 2013, 16:02 przez TomeK1770, łącznie zmieniany 1 raz.


Pomogłem Postaw Piwo Oraz Pomógł

Rej
Super VIP
Super VIP
Posty: 395
Rejestracja: 24 wrz 2011, 13:07
Lokalizacja: Podlasie
Podziękował: 638 razy
Otrzymał podziękowań: 150 razy

Re: Skarga na moderatora Roomster720

Postautor: Rej » 22 sie 2013, 16:12

Panowie spokojnie, popatrzcie co się dzieje. Jakiś rok temu było tu całkiem spokojnie, a teraz co chwila jakieś skargi. Fakt niektórzy ludzie nie potrafią się zachować w SB. Jak ktoś jest niewychowany to już tej kultury go nikt nie nauczy.

Nie dziwię się dla Roomstera, że tak postąpił

Awatar użytkownika
Roomster720
Stara Gwardia
Stara Gwardia
Posty: 1694
Rejestracja: 25 kwie 2010, 09:36
Lokalizacja: A to zależy...
Podziękował: 110 razy
Otrzymał podziękowań: 172 razy
Kontaktowanie:

Re: Skarga na moderatora Roomster720

Postautor: Roomster720 » 22 sie 2013, 16:20

Witam, tu "Szanowny Pan R."
napisze wam ogólnie bo nie chce mi sie każdego cytować i komentować ;>
1. buźek nie było 4, były 3... za 3 ja nie daje nigdy warna, nikomu, za 4 pod rząd już tak ;>
2. elo mówisz że mnie nerwy poniosły... gdybym działał emocjonalnie bym go po prostu zbanował... ja śmietelnie poważnie, ze stoickim spokojnem nazwałem go tak, jak sobie zasłużył (co też jest całkiem subiektywną oceną)
3. liqwi, reszta zresztą też... nie "gnębie" ludzi jeśli nie mam powodu... jeśli zachowujecie sie jak te "debile" to nie mam prawa dać wam warna, ale moge was "gnębić"... czyt.: szanuje cie - masz spokój, nie szanuje cie - ogarniasz sie albo wylatujesz ;> przykro mi, nie lubie dzieciaków którzy tak sie zachowują, ja tego nie ukrywam i myśle wszyscy o tym wiedzą ;>
4. co do tego twojego avatara... niepotrzebnie to rozgrzebywałeś, bo dziewczyna miała 12 lat, gdyby ktoś "prawny" przyszedł, miałbyś problem... nawet jeśli dasz ss-a z FB gdzie napisała ci że mozesz go użyć to po pierwsze ja ci nie uwierze, bo miałeś za dużo czasu żeby takiego screena sobie przygotować, po drugie nic ci to nie da bo nie ma nawet 15 lat... jeśli to ci nie wystarczy za powód dla którego cie nie szanuje, to moge przypomnieć ci twoją wypowiedz z przeszłości ;>
5. mateusz, to samo... wyśmiałem cie i nazwałem debilem bo tak myślałem (wcale nie przestałem) wiesz dlaczego ;>

słuchajcie... doceniam ludzi którzy sie zmienili, taki marek, siedzi grzecznie w sb, rozmawia i nikomu nie wadzi, eloelo też miał swoje historie ale wbija od czasu do czasu, posiedzi na sb, wypowie sie w skargach ( ^^ )... natomiast reputacje łatwo zepsuć, nie toleruje kawy, bo wbija na sb tylko po to, by napisać "agro-usluga roesler" i jeśli ktoś mu odpowie to da jeszcze mase fotek robionych telefonem komórkowym... odpisałem wam czym wy sobie zapracowaliście na "debet" tej reputacji czy szacunku, jak zwał tak zwał. przykro mi, ale nie możecie liczyć że w takich sytuacjach przejde obok, nie zauważe, przeocze... to nie ja ;>

dziękuję za uwage, "Szanowny Pan R." ;>

Awatar użytkownika
Derpy
Super VIP
Super VIP
Posty: 1061
Rejestracja: 29 sie 2010, 17:57
Lokalizacja: Liquidziarnia
Podziękował: 89 razy
Otrzymał podziękowań: 166 razy

Re: Skarga na moderatora Roomster720

Postautor: Derpy » 22 sie 2013, 16:36

Dziwicie się że mu puszczają nerwy? Jak co chwile go ktoś droczy to się nie dziwię sam bym nie wytrzymał ^_^ ( @luke jak zawsze wszystkich pocisnął ^^)
Derpy tak bardzo *_*

Awatar użytkownika
@luke
User
Posty: 600
Rejestracja: 12 maja 2012, 11:10
Podziękował: 2 razy
Otrzymał podziękowań: 89 razy

Re: Skarga na moderatora Roomster720

Postautor: @luke » 22 sie 2013, 18:04

Roomster720 pisze:Witam, tu "Szanowny Pan R."
napisze wam ogólnie bo nie chce mi sie każdego cytować i komentować ;>
1. buźek nie było 4, były 3... za 3 ja nie daje nigdy warna, nikomu, za 4 pod rząd już tak ;>
2. elo mówisz że mnie nerwy poniosły... gdybym działał emocjonalnie bym go po prostu zbanował... ja śmietelnie poważnie, ze stoickim spokojnem nazwałem go tak, jak sobie zasłużył (co też jest całkiem subiektywną oceną)
3. liqwi, reszta zresztą też... nie "gnębie" ludzi jeśli nie mam powodu... jeśli zachowujecie sie jak te "debile" to nie mam prawa dać wam warna, ale moge was "gnębić"... czyt.: szanuje cie - masz spokój, nie szanuje cie - ogarniasz sie albo wylatujesz ;> przykro mi, nie lubie dzieciaków którzy tak sie zachowują, ja tego nie ukrywam i myśle wszyscy o tym wiedzą ;>
4. co do tego twojego avatara... niepotrzebnie to rozgrzebywałeś, bo dziewczyna miała 12 lat, gdyby ktoś "prawny" przyszedł, miałbyś problem... nawet jeśli dasz ss-a z FB gdzie napisała ci że mozesz go użyć to po pierwsze ja ci nie uwierze, bo miałeś za dużo czasu żeby takiego screena sobie przygotować, po drugie nic ci to nie da bo nie ma nawet 15 lat... jeśli to ci nie wystarczy za powód dla którego cie nie szanuje, to moge przypomnieć ci twoją wypowiedz z przeszłości ;>
5. mateusz, to samo... wyśmiałem cie i nazwałem debilem bo tak myślałem (wcale nie przestałem) wiesz dlaczego ;>

słuchajcie... doceniam ludzi którzy sie zmienili, taki marek, siedzi grzecznie w sb, rozmawia i nikomu nie wadzi, eloelo też miał swoje historie ale wbija od czasu do czasu, posiedzi na sb, wypowie sie w skargach ( ^^ )... natomiast reputacje łatwo zepsuć, nie toleruje kawy, bo wbija na sb tylko po to, by napisać "agro-usluga roesler" i jeśli ktoś mu odpowie to da jeszcze mase fotek robionych telefonem komórkowym... odpisałem wam czym wy sobie zapracowaliście na "debet" tej reputacji czy szacunku, jak zwał tak zwał. przykro mi, ale nie możecie liczyć że w takich sytuacjach przejde obok, nie zauważe, przeocze... to nie ja ;>

dziękuję za uwage, "Szanowny Pan R." ;>


No i brawo, Roomster wyjaśnił sytuację.
Zachowujecie się jak osły, to traktują was jak osłów. Proste.

Awatar użytkownika
PabloStrong
Super VIP
Super VIP
Posty: 199
Rejestracja: 03 lut 2012, 11:27
Lokalizacja: z dupy do ust :)
Podziękował: 234 razy
Otrzymał podziękowań: 69 razy
Kontaktowanie:

Re: Skarga na moderatora Roomster720

Postautor: PabloStrong » 22 sie 2013, 18:08

Roomster720, dobra świetnie ale ja nie dam się tak traktować bo ja nie jestem type który oo tak coś zacznie nie sobie odpuści.. ty starałeś się tępić mnie więc sobie to zapamiętałem parę twoich wybryków .. nie zawsze robiłem screnny bo uważałem że to nie potrzebne ale w końcu "pała się przygieła" i mi też nerwy puściły i ci nie odpuszczę ... nie jestem takim byle kim czy tam jakimś popychadłem na którym można się wyżyć "ooo bo jaka to praca modka ciężka" Nie pozwolę na takie traktowanie i tyle.. znam regulamin wiem że czasem go złamałem np przekleństwem ale nie ma w nim nic że moderator może wyżywać się na użytkowniku bo coś mu się nie spodobało.. Pozdrawiam ;]
Ostatnio zmieniony 22 sie 2013, 18:09 przez PabloStrong, łącznie zmieniany 1 raz.
[scroll]PabloStrongDJ[/scroll] [scroll]EnergyDream ;>[/scroll]

Mateusz112
Stara Gwardia
Stara Gwardia
Posty: 2073
Rejestracja: 16 kwie 2011, 18:29
Lokalizacja: Podlasie
Podziękował: 211 razy
Otrzymał podziękowań: 453 razy

Re: Skarga na moderatora Roomster720

Postautor: Mateusz112 » 22 sie 2013, 18:09

Roomster720, Aha czyli sądząc po twoim poście ty możesz wyzywać mnie od idiotów bo tak myślisz ? A nie pomyślałeś może o tym że mnie to obraziło ? i przeklinać i spamować też możesz ? Jak byś był taki super to nie było by na CB skarg.Po prosty myślisz że jak masz moderatora to możesz robić co chcesz, dla ciebie zwykły użytkownik to śmieć.Nawet sądząc po tym wpisie "50 którzy cię wyśmieją" to jest normalne zachowanie moderatora ? Teraz będziesz zgrywał miłego , uprzejmego moderatora ale tak w rzeczywistość nie jest.Wyśmiewasz wszystkich i myślisz że jesteś jakimś bossem.
@luke, on tu nic nie wyjaśnił , że dla cb jest miły nie oznacza że jest taki dla wszystkich.

Awatar użytkownika
@luke
User
Posty: 600
Rejestracja: 12 maja 2012, 11:10
Podziękował: 2 razy
Otrzymał podziękowań: 89 razy

Re: Skarga na moderatora Roomster720

Postautor: @luke » 22 sie 2013, 18:10

PabloStrong pisze:Roomster720, dobra świetnie ale ja nie dam się tak traktować bo ja nie jestem type który oo tak coś zacznie nie sobie odpuści.. ty starałeś się tępić mnie więc sobie to zapamiętałem parę twoich wybryków .. nie zawsze robiłem screnny bo uważałem że to nie potrzebne ale w końcu "pała się przygieła" i mi też nerwy puściły i ci nie odpuszczę ... nie jestem takim byle kim czy tam jakimś popychadłem na którym można się wyżyć "ooo bo jaka to praca modka ciężka" Nie pozwolę na takie traktowanie i tyle.. znam regulamin wiem że czasem go złamałem np przekleństwem ale nie ma w nim nic że moderator może wyżywać się na użytkowniku bo coś mu się nie spodobało.. Pozdrawiam ;]


I po co dalej ciągniesz tę kłótnię, która nie ma w ogóle sensu? Hę..?
Ponawiam pytanie: nie masz innych problemów?
Ostatnio zmieniony 22 sie 2013, 18:10 przez @luke, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
PabloStrong
Super VIP
Super VIP
Posty: 199
Rejestracja: 03 lut 2012, 11:27
Lokalizacja: z dupy do ust :)
Podziękował: 234 razy
Otrzymał podziękowań: 69 razy
Kontaktowanie:

Re: Skarga na moderatora Roomster720

Postautor: PabloStrong » 22 sie 2013, 18:13

@luke, akurat w tym momencie nie sprawia mi nic większego kłopotu więc zajmuję się tą sprawą i powtórzę jeszcze raz:
Nie pozwolę sobie na takie traktowanie użytkowników..
[scroll]PabloStrongDJ[/scroll] [scroll]EnergyDream ;>[/scroll]

Awatar użytkownika
zpawel97
User
Posty: 34
Rejestracja: 26 kwie 2010, 15:07
Podziękował: 18 razy
Otrzymał podziękowań: 64 razy

Re: Skarga na moderatora Roomster720

Postautor: zpawel97 » 22 sie 2013, 18:18

Łoł, Romek jaka przemowa, jestem w szoku :O ;D
Ale zgadzam się z tobą w 100%, w końcu moderator też człowiek, pamiętajcie o tym ;)

Awatar użytkownika
Pawlusiek3
Stara Gwardia
Stara Gwardia
Posty: 6380
Rejestracja: 16 maja 2010, 10:47
Lokalizacja: Biłgoraj
Podziękował: 205 razy
Otrzymał podziękowań: 880 razy
Kontaktowanie:

Re: Skarga na moderatora Roomster720

Postautor: Pawlusiek3 » 22 sie 2013, 18:43

PabloStrong pisze:Nie pozwolę sobie na takie traktowanie użytkowników..


Czego Wy nie możecie tego pojąć, Romek NIE RAZ Was upominał..
Chcecie nam na złość zrobić czy coś? Ktoś Was upomni, a wy się dalej tniecie. Trzeba przyjąć uwagę na klatę i "podkulić ogon". Trochę kultury, a potem do ludzi. Czasem piszcie takie pierdoły, że głowa mała.. Pomyślcie zanim napiszecie.

post Pabla w sb " Jaki plecak sobie kupić?" Czy coś w tym stylu - :559:
yy Przepraszam, kogo to obchodzi? Masz rodziców, niech Ci oni doradzą, nie my.

Chyba wczoraj. Luke upomniał kogoś w sb. a ten od razu "stul pysk"

No bądźcie poważni.. ^_^

Awatar użytkownika
Roomster720
Stara Gwardia
Stara Gwardia
Posty: 1694
Rejestracja: 25 kwie 2010, 09:36
Lokalizacja: A to zależy...
Podziękował: 110 razy
Otrzymał podziękowań: 172 razy
Kontaktowanie:

Re: Skarga na moderatora Roomster720

Postautor: Roomster720 » 22 sie 2013, 18:51

mateusz, rzucałeś sie do mnie że nazywam cie otwarcie, tak jak nazywam, a wytykasz mi każde słowo które napisałem... logic? ;>

ludzie... panowie, panie i dzieci, luke napisał wprost - jeśli jesteś debilem to tak się ciebie traktuje ;> w świetnym filmie był pewien cytat, który troszke zmodyfikuje "nie ubliżam debilowi mówiąc że jest debilem" ;> debil ma jednak to do siebie że o tym nie wie ;>

no kurde, widzisz człowieka, lat 14/15, który chwali sie że dostał numer od niedostępnej dla siebie dziewczyny z 6 klasy (nie musze mówić jakiej szkoły), daje jej zdjęcie, a na pożegnanie mówi że "idzie sobie zwalić do jej zdjęcia"... i co o nim myślicie?

to samo ktoś siedzi na sb i czyta wypowiedź kolegi który mówi że "nie dostał jeszcze żadnego zagrożenia w gimbazie" i odpisuje mu z żalem że "nie każdy jest tak inteligentny jak ty"... no kurde, żeby przynajmniej na 2 nie lądować? i na bank nie chodzicie do najlepszych szkół w powiecie/województwie. to może być przejaw niższego ilorazu inteligencji, nie wątpie, ale również totalnego idiotyzmu... każdy, powtarzam każdy może sie przyłożyć i mieć oceny, nie zwalajcie wszystkiego na wrodzone predyspozycje...

ja nie pozostane na tym forum długo, nie ze względu na twoją bezsensowną skarge, ale na moje plany na przyszłość. nie zamierzam pod koniec przygody z tym forum i tym światkiem LS-a patrzeć przez palce na takie rzeczy...

Awatar użytkownika
PabloStrong
Super VIP
Super VIP
Posty: 199
Rejestracja: 03 lut 2012, 11:27
Lokalizacja: z dupy do ust :)
Podziękował: 234 razy
Otrzymał podziękowań: 69 razy
Kontaktowanie:

Re: Skarga na moderatora Roomster720

Postautor: PabloStrong » 22 sie 2013, 18:54

Pawlusiek3,
post Pabla w sb " Jaki plecak sobie kupić?" Czy coś w tym stylu - :559:
yy Przepraszam, kogo to obchodzi? Masz rodziców, niech Ci oni doradzą, nie my.

ej no ale sory .. kiedyś któryś z adminów napisał że na sb można pisać wszystko co np ma się na myśli jeśli to kogoś nie obraża itp.. no to w czym problem ? tak tego romka bronisz .. możesz nie mówię że nie w końcu to twój kolega ale do pewnego stopnia .. ;]

[ Dodano: 2013-08-22, 19:01 ]
Roomster720 pisze:mateusz, rzucałeś sie do mnie że nazywam cie otwarcie, tak jak nazywam, a wytykasz mi każde słowo które napisałem... logic? ;>

ludzie... panowie, panie i dzieci, luke napisał wprost - jeśli jesteś debilem to tak się ciebie traktuje ;> w świetnym filmie był pewien cytat, który troszke zmodyfikuje "nie ubliżam debilowi mówiąc że jest debilem" ;> debil ma jednak to do siebie że o tym nie wie ;>

no kurde, widzisz człowieka, lat 14/15, który chwali sie że dostał numer od niedostępnej dla siebie dziewczyny z 6 klasy (nie musze mówić jakiej szkoły), daje jej zdjęcie, a na pożegnanie mówi że "idzie sobie zwalić do jej zdjęcia"... i co o nim myślicie?

to samo ktoś siedzi na sb i czyta wypowiedź kolegi który mówi że "nie dostał jeszcze żadnego zagrożenia w gimbazie" i odpisuje mu z żalem że "nie każdy jest tak inteligentny jak ty"... no kurde, żeby przynajmniej na 2 nie lądować? i na bank nie chodzicie do najlepszych szkół w powiecie/województwie. to może być przejaw niższego ilorazu inteligencji, nie wątpie, ale również totalnego idiotyzmu... każdy, powtarzam każdy może sie przyłożyć i mieć oceny, nie zwalajcie wszystkiego na wrodzone predyspozycje...

ja nie pozostane na tym forum długo, nie ze względu na twoją bezsensowną skarge, ale na moje plany na przyszłość. nie zamierzam pod koniec przygody z tym forum i tym światkiem LS-a patrzeć przez palce na takie rzeczy...



teraz to że do*ebał.. xD


Po 1. Tą moją wypowiedź którą przytoczyłeś to były żarty.. jeśli nie odróżniasz żartu od poważnego pisania to nie powinieneś być modkiem .. ;]


Po 2. z tą szkołą to też żeś pojechał ... stopnie w szkole nie są przejawem inteligencji .. mówili o tym słynni uczeni także jeśli uważasz się za kogoś wybitnego i mądrego powinieneś o tym wiedzieć .. to prawda są czasami idioci co mają same 1 w szkole i też po za nią nic szczególnego nie potrafią ... ale to że np ja nie jestem w orłem w szkole bo jade na 2 i 3 to nie oznacza że nie potrafię robić czegoś innego dobrze a może nawet być w czymś najlepszy .. ;]

Rozważ to co ci napisałem ;]
[scroll]PabloStrongDJ[/scroll] [scroll]EnergyDream ;>[/scroll]

Awatar użytkownika
Roomster720
Stara Gwardia
Stara Gwardia
Posty: 1694
Rejestracja: 25 kwie 2010, 09:36
Lokalizacja: A to zależy...
Podziękował: 110 razy
Otrzymał podziękowań: 172 razy
Kontaktowanie:

Re: Skarga na moderatora Roomster720

Postautor: Roomster720 » 22 sie 2013, 19:06

1. żarty też muszą być na poziomie... nie obchodzi mnie czy to był żart, czy na serio. osobie na poziomie nawet taki żart nie przejdzie przez myśl

2. nie mówie o tobie tylko o mateuszu <facepalm>

Awatar użytkownika
artek23
User
Posty: 2348
Rejestracja: 22 sty 2012, 13:25
Lokalizacja: z domu
Podziękował: 200 razy
Otrzymał podziękowań: 789 razy

Re: Skarga na moderatora Roomster720

Postautor: artek23 » 22 sie 2013, 19:14

Wiecie co, ja może nie widziałem i nie wiem, ale sytuacja na tym forum robi się chora :<
Jeden na drugiego skargi piszę, sami podpier*alacze (nie mówię tu o tej sytuacji, ale takowe się zdarzają).
Ja nie wiem, która to już skarga w przeciągu tego miesiąca...
Nie chce tu nikogo bronić, no ale cóż, sytuacja coraz bardziej chora i napięta, jedni wyzywają drugich <facepalm>

Jak zaczynałem przygodę z tym forum (już ponad rok), każdy każdego szanował (mówie tu nie tyle o wyzwiskach, co o tym że takie sprawy załatwiało się polubownie).

No ja jak bym miał się przejmować, tym co ktoś na mnie napisze, to bym już internetu nie włączał i poszedł się powiesić...


A...
Ocena to tylko cząstkowy wymiar inteligencji człowieka, ponieważ każdy jest w czymś dobry, a to że nie idzie mu w szkole nie oznacza od razu że "tuman".

Wróć do „Skargi/Pochwały”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości