Wylogowuje cię automatycznie na forum?

Awatar użytkownika
Badziu
Stara Gwardia
Stara Gwardia
Posty: 5305
Rejestracja: 18 kwie 2010, 16:19
Lokalizacja: Nieważne
Podziękował: 354 razy
Otrzymał podziękowań: 2966 razy
Kontaktowanie:

Wylogowuje cię automatycznie na forum?

Postautor: Badziu » 30 wrz 2010, 17:18

Przez pewien okres wiele osób traciło hasła do vipka, czy hasła do kont, bo mieli ZAPAMIĘTANE w bazie i nie musieli ich wpisywać kolejny raz. Pewnego razu musieliśmy wgrać modyfikacje anty-goście ( goście nie widzą linków ) toteż pokasowały wam się zapamiętane hasła, często wylogowywało z forum itp. Jest na to sposób mianowicie:
1) Skasuj ciasteczka, cookies ( możesz także zapamiętane hasła w mozilli czy w operze )
http://komputery.katalogi.pl/Jak_usunąć_pliki_cookies_-t73002.html

2) Jak klikasz na jakiekolwiek ogłoszenie to nie klikaj KÓŁKIEM, aby ci się otworzyło w następnej karcie, tylko normalnie lewym myszy, ponieważ automatycznie otworzy ci się 2 karta.
Sposób sprawdzony przezemnie i wielu innych userów, działa na 100%.


Na PW oczekuj odpowiedzi tylko i wyłącznie na najważniejsze sprawy. Nie jestem w stanie odpowiedzieć każdemu, bo dziennie mam dużą ilość zbędnych wiadomości, uszanujcie to troszkę. Na forum jestem każdego dnia, każdego dnia toczę rozmowy w zamkniętym dziale dla administracji, to jej przeznaczam każdy wolny czas, dlatego drogi użytkowniku uszanuj to, iż dbam o to, abyś miał na forum to, czego właśnie potrzebujesz, czyli spokój czy pomoc. Dbając o administrację - dbam również o twoje dobro. Uszanuj mój czas.

YOUTUBE (badziu):CLICK

OFICIALNE KONTO YT NASZEJ STRONY ( SUBSKRYBUJ )

Wróć do „Pomoce Forumowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości

cron