Jak dodać miniaturkę na forum ( np foto maszyny )

Awatar użytkownika
Badziu
Stara Gwardia
Stara Gwardia
Posty: 5305
Rejestracja: 18 kwie 2010, 16:19
Lokalizacja: Nieważne
Podziękował: 354 razy
Otrzymał podziękowań: 2966 razy
Kontaktowanie:

Jak dodać miniaturkę na forum ( np foto maszyny )

Postautor: Badziu » 16 wrz 2010, 15:12

Jeśli fotka jest już na serwerze, to klikacie na nią w celu powiększenia następnie prawym -> Kopiuj adres obrazka i wklejacie np
[img]adres%20obrazka[/img] ( na gorze macie znaczek IMG wystarczy tam kliknąć, ale można też ręcznie wpisać IMG w nawiasach kwadratowych )
Przykład:
Obrazek

Jeśli fotka nie jest na serwerze tylko u was na kompie, to możecie wrzucić ją m.in na
później albo kopiujecie adres i wpisujecie w IMG, albo kopiujecie adres BBCODE i wrzuciacie tutaj w treść postu, tam będzie do wyboru.
Chcę widzieć tylko fotki w miniaturkach, nie wolno dawać fotek w załącznikach ! Klikniesz na taką fotke 1x i już sie robi szara i nic na niej nie widać !
Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 25 wrz 2010, 23:55 przez Badziu, łącznie zmieniany 3 razy.


Na PW oczekuj odpowiedzi tylko i wyłącznie na najważniejsze sprawy. Nie jestem w stanie odpowiedzieć każdemu, bo dziennie mam dużą ilość zbędnych wiadomości, uszanujcie to troszkę. Na forum jestem każdego dnia, każdego dnia toczę rozmowy w zamkniętym dziale dla administracji, to jej przeznaczam każdy wolny czas, dlatego drogi użytkowniku uszanuj to, iż dbam o to, abyś miał na forum to, czego właśnie potrzebujesz, czyli spokój czy pomoc. Dbając o administrację - dbam również o twoje dobro. Uszanuj mój czas.

YOUTUBE (badziu):CLICK

OFICIALNE KONTO YT NASZEJ STRONY ( SUBSKRYBUJ )

Wróć do „Pomoce Forumowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości