Polub nas na Twitterze

Awatar użytkownika
qspy
Super VIP
Super VIP
Posty: 49
Rejestracja: 07 lut 2011, 11:16
Lokalizacja: Bydgoszcz
Podziękował: 200 razy
Otrzymał podziękowań: 25 razy
Kontaktowanie:

Polub nas na Twitterze

Postautor: qspy » 13 maja 2012, 12:29

Rozmawiałem z badziem i pozwolił zrobić stronkę na Twitterze i Stronka na Twitterze została stworzona po to żeby miłośnicy naszego symulatora mieli newsy pod ręką


W sercu Twittera znajdują się drobne informacje, nazywane Tweetami. Każdy Tweet jest ograniczony do 140 znaków, ale nie daj się zwieść—w tej małej przestrzeni możesz odkryć bardzo wiele. Możesz zobaczyć zdjęcia, filmy i rozmowy z Tweetów, żeby szybko zrozumieć całą historię z jednego miejsca. Zobacz to w akcji.
Nie musisz tweetować, aby korzystać z potencjału Twittera

Żeby surfować po internecie nie musisz stworzyć strony internetowej, tak samo jak nie musisz wysyłać tweetować, żeby korzystać z Twittera. Nie ważne czy tweetujesz 100 razy dziennie czy w ogóle, ciągle masz dostęp do wypowiedzi i informacji na interesujące Cię tematy. Możesz brać udział lub obserwować i na bieżąco otrzymywać informacje. Odwiedź fly.twitter.com aby zobaczyć co mamy do zaoferowania.


screeny naszej stronki :

Obrazek

Obrazek
Ostatnio zmieniony 13 maja 2012, 13:31 przez qspy, łącznie zmieniany 2 razy.



Awatar użytkownika
Badziu
Stara Gwardia
Stara Gwardia
Posty: 5305
Rejestracja: 18 kwie 2010, 16:19
Lokalizacja: Nieważne
Podziękował: 354 razy
Otrzymał podziękowań: 2966 razy
Kontaktowanie:

Re: Polub nas na Twitterze

Postautor: Badziu » 13 maja 2012, 13:30

temat przyklejam, ale musisz na bieżąco uzupełniać ważniejsze informacje
Na PW oczekuj odpowiedzi tylko i wyłącznie na najważniejsze sprawy. Nie jestem w stanie odpowiedzieć każdemu, bo dziennie mam dużą ilość zbędnych wiadomości, uszanujcie to troszkę. Na forum jestem każdego dnia, każdego dnia toczę rozmowy w zamkniętym dziale dla administracji, to jej przeznaczam każdy wolny czas, dlatego drogi użytkowniku uszanuj to, iż dbam o to, abyś miał na forum to, czego właśnie potrzebujesz, czyli spokój czy pomoc. Dbając o administrację - dbam również o twoje dobro. Uszanuj mój czas.

YOUTUBE (badziu):CLICK

OFICIALNE KONTO YT NASZEJ STRONY ( SUBSKRYBUJ )

Wróć do „Newsy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

cron