Rekrutacja na moderatora ZAMKNIĘTA

Awatar użytkownika
Mankowski
User
Posty: 197
Rejestracja: 09 paź 2014, 08:57
Lokalizacja: Bielawa
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podziękowań: 54 razy

Rekrutacja na moderatora ZAMKNIĘTA

Postautor: Mankowski » 29 sty 2015, 17:57

Witam,

ogłaszamy rekrutację do Mod Teamu. Wnioski można składać w tym temacie, według schematu:

wiek:
czas spędzony na forum (od kiedy, ile godzin):
krótko o sobie (wiek, umiejętności jeśli chodzi o forum itp.):
dlaczego masz zostać moderatorem:
zakres obowiązków, jaki mógłbyś pełnić:
czas, jaki możesz poświęcić na obecność na forum:

Wymagań jako takich nie stawiamy - sami wiecie czy zasługujecie na miano moderatora. Jeśli uważacie, że się nadajecie - piszcie w tym temacie.

Wnioski będziemy zbierać do wtorku, 3ciego lutego. 4 lutego rozstrzygnięcie. Powodzenia :)


Pozdrawiam,
Mariusz
Ostatnio zmieniony 04 lut 2015, 08:04 przez Mankowski, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
marcinek12232
Super VIP
Super VIP
Posty: 621
Rejestracja: 24 lut 2011, 12:43
Lokalizacja: Mazowieckie/WM
Podziękował: 231 razy
Otrzymał podziękowań: 200 razy

Re: Rekrutacja na moderatora ZAMKNIĘTA

Postautor: marcinek12232 » 29 sty 2015, 18:30

wiek: 16 ( w tym roku będzie 17)
czas spędzony na forum (od kiedy, ile godzin): od 2011-02-24, Godzin: 2091,2
krótko o sobie (wiek, umiejętności jeśli chodzi o forum itp.): Mam 16 lat. Co do umiejętności posiadam takie w zaawansowanym stopniu jeśli chodzi o modka :P
dlaczego masz zostać moderatorem: Trzeba spróbować jak można a co pokaże los to się zobaczy i co wyjdzie z tego.
zakres obowiązków, jaki mógłbyś pełnić: Na pewno kontrolowanie użytkowników pod względem regulaminu czy nie łamią itp po za tym czyszczenie wątków zbędnymi tematami (przestarzałe) zamykanie ich itp. co do dodawania modów też się znajdzie czas, a co do pomocy (LS) niestety nie moja działka
czas, jaki możesz poświęcić na obecność na forum: Do kilku godzin :D

Awatar użytkownika
MaXuQ
User
Posty: 59
Rejestracja: 29 cze 2012, 13:57
Podziękował: 12 razy
Otrzymał podziękowań: 36 razy

Re: Rekrutacja na moderatora ZAMKNIĘTA

Postautor: MaXuQ » 29 sty 2015, 19:44

Wiek: 17 ( rocznikowo 18 )
Czas spędzony na forum: Dołączyłem 2012-06-29, 12:57, Mój czas spędzony na forum to 1535,6 godzin, oraz korzystałem jeszcze z poprzedniego konta.
Krótko o sobie: Mam 17 lat, moje umiejętności jeśli chodzi o moderatora są na niezbyt wysokim poziomie, lecz bardzo szybko się uczę.
Dlaczego masz zostać moderatorem: Od dłuższego czasu przesiaduję na tym forum, i zauważyłem że często kiedy ja na nim jestem, nie ma na nim żadnego moderatora. Po za tym, chciałbym spróbować jak to jest, czy dam rade ogarnąć wszystkie obowiązki jakie zostaną na mnie położone.
Zakres obowiązków, jaki mógłbyś pełnić: Zamykać posty, sprawdzać ich zawartość, usuwać posty, nagradzać użytkowników ostrzeżeniami, kontrolować co się dzieje w SB oraz pomagać użytkownikom w problemach.
Czas, jaki możesz poświęcić na obecność na forum: W zależności od tego, czy będę miał jakąś robotę przy domu, a forum będę mógł poświęcać ~3 godziny dziennie, ciągle lub rozłożone to na kilka rat.
Ostatnio zmieniony 29 sty 2015, 19:46 przez MaXuQ, łącznie zmieniany 1 raz.

FoX
User
Posty: 2042
Rejestracja: 06 sie 2013, 22:14
Podziękował: 73 razy
Otrzymał podziękowań: 213 razy

Re: Rekrutacja na moderatora ZAMKNIĘTA

Postautor: FoX » 29 sty 2015, 19:45

Wiek:16 ( W czerwcu 17.)
Czas spędzony na forum(od kiedy, ile godzin): Wizyt: 1770 Łączny czas wizyt Godzin: 2261,9 (Informacje z profilu)
Krótko o sobie(Wiek, umiejętności jeśli chodzi o forum itd.): Co do wieku to już pisałem. Co do umiejętności to potrafię ogarnać forum. Byłęm moderatorem na forum o tej samej tematyce u kolegi. Po za tym posiadam własny portal internetowy. Co do forum to potrafię warnować, zamykać tematy etc.
Zakres obowiązków, jaki mógłbyś pełnić: To na pewno pilnowaniu porządku na Shoutoboxie, lecz nie tylko tam. Zamykanie, otwieranie tematów. Dodawanie modyfikacji. Większą aktywność w dziale "Mam problem"
Czas, jaki możesz poświecić na obecność na forum: Dotychczas jestem praktycznie od rana (ok. 9.00 rano) do wieczora (22.00). W czasie szkoły to od (17:30-22:00).

Pozdrawiam liczę na pozytywne rozpatrzenie.
Soo..Good..

Awatar użytkownika
HubiCoKombajnyLubi
Stara Gwardia
Stara Gwardia
Posty: 4139
Rejestracja: 07 sie 2010, 21:42
Lokalizacja: PL
Podziękował: 193 razy
Otrzymał podziękowań: 560 razy
Kontaktowanie:

Re: Rekrutacja na moderatora ZAMKNIĘTA

Postautor: HubiCoKombajnyLubi » 29 sty 2015, 22:16

wiek: a no już prawie 20tka, starym już ;c
czas spędzony na forum (od kiedy, ile godzin): Łączny czas wizyt Godzin: 917,1 | Dołączył: 2010-08-07, 20:42
krótko o sobie (wiek, umiejętności jeśli chodzi o forum itp.): wiek już pisałem :D umiejętności wiadomka, że dobre, miałem już tu moderatorka, jeszcze jak były senior junior adminy, tez się miało :D
dlaczego masz zostać moderatorem: no najwyższy czas powrócić do rangi, ogarniam ls i wiem jak komuś pomóc ;D
zakres obowiązków, jaki mógłbyś pełnić: głównie to karanie w sb, bo czasem jest tam okropnie.. ale i w ls pomogę :)
czas, jaki możesz poświęcić na obecność na forum: godzinke dziennie

Awatar użytkownika
eloelo52i0
Stara Gwardia
Stara Gwardia
Posty: 12034
Rejestracja: 02 maja 2010, 08:00
Lokalizacja: Gtk
Podziękował: 2070 razy
Otrzymał podziękowań: 2174 razy
Kontaktowanie:

Re: Rekrutacja na moderatora ZAMKNIĘTA

Postautor: eloelo52i0 » 29 sty 2015, 22:39

wiek: 19
czas spędzony na forum (od kiedy, ile godzin): Wizyt: 7668 Łączny czas wizyt Godzin: 2339,2
krótko o sobie (, umiejętności jeśli chodzi o forum itp.): Moderowanie forum opanowane d perfekcji, przesiedziało się tu ~3 lata na stanowisku moderatora.
dlaczego masz zostać moderatorem: Odpowiem cytatem pewnego znajomego "Bo kurde mogę" XD
zakres obowiązków, jaki mógłbyś pełnić: Wszystko co potrzeba dla dobra forum ;)
czas, jaki możesz poświęcić na obecność na forum: Jestem ogólnodostępny od 14- 23 na tygodniu, w weekendy 21- 24. Chodź mogę poszerzyć czas, to nieuniknione ;)

Awatar użytkownika
matias95
Moderator
Moderator
Posty: 1930
Rejestracja: 01 lip 2010, 21:32
Podziękował: 192 razy
Otrzymał podziękowań: 548 razy

Re: Rekrutacja na moderatora ZAMKNIĘTA

Postautor: matias95 » 30 sty 2015, 06:43

wiek: Już 20 idzie (jak ten czas leci ;) )
czas spędzony na forum (od kiedy, ile godzin): Dołączył: 2010-07-01, 20:32 Wizyt: 6224 Łączny czas wizyt Godzin: 3715,2
krótko o sobie (wiek, umiejętności jeśli chodzi o forum itp.): Mam na imię Mateusz, pochodzę z pewnej, malowniczej wsi na podkarpaciu :> Miało się tu moderatora przez dłuuuugi czas, lecz z powodów prywatnych byłem zmuszony zrezygnować.
dlaczego masz zostać moderatorem: Ponieważ stęskniłem się za moderatorem :D
zakres obowiązków, jaki mógłbyś pełnić: ogarnianie SB, moderacja tematów, w niewielkim stopniu staranie się pomagać innym z ich problemami w grze
czas, jaki możesz poświęcić na obecność na forum: To jest zależne od dnia. Bywa tak, że mogę być killka godzin, ale również godzinkę i mniej, Zależne jest to od ilości pracy.
Ostatnio zmieniony 30 sty 2015, 06:49 przez matias95, łącznie zmieniany 1 raz.

ShAnGo
Super VIP
Super VIP
Posty: 96
Rejestracja: 11 gru 2012, 18:11
Lokalizacja: Słubice.
Podziękował: 30 razy
Otrzymał podziękowań: 34 razy
Kontaktowanie:

Re: Rekrutacja na moderatora ZAMKNIĘTA

Postautor: ShAnGo » 31 sty 2015, 16:20

wiek:14 12.03.2015 będzie 15 lat.
czas spędzony na forum (od kiedy, ile godzin): 2012-12-11, 18:11 Wizyt: 1295 Łączny czas wizyt Godzin: 934,3
krótko o sobie (wiek, umiejętności jeśli chodzi o forum itp.):Mam 15 lat.Miałem kilka for dotyczących gangów z MTA San Andreas, ale wiadomo...Na na forum jestem dosyć długo.Interesuję się rolnictwem ponieważ gra Farming Simulator mnie urzekła.Nie przychodzę tu tylko po mody ale żeby popisać na forum na SB przerzucać link na rapideo itp. :D Ogólnie rzadko teraz bywałem bo szkoła oceny itp.Ale od jutra czyli soboty jestem od rana do nocy :)
dlaczego masz zostać moderatorem: Chciałbym pomóc w prowadzeniu forum i wprowadzić coś nowego ze sobą.
zakres obowiązków, jaki mógłbyś pełnić: Wszystko.Dosłownie wszystko.Od pomocy po przez pilnowanie porządku do zamykania/usuwania tematów + karania użytkowników za przewinienia.
czas, jaki możesz poświęcić na obecność na forum: 6-8 godzin dziennie.

Awatar użytkownika
Tarpan
Super VIP
Super VIP
Posty: 214
Rejestracja: 06 lut 2012, 21:09
Lokalizacja: Małopolska
Podziękował: 131 razy
Otrzymał podziękowań: 80 razy

Re: Rekrutacja na moderatora ZAMKNIĘTA

Postautor: Tarpan » 31 sty 2015, 20:09

wiek: 16
czas spędzony na forum (od kiedy, ile godzin): 2012-02-06, 21:09 ( miałem też dużo wcześniej inne konto, ale zostało usunięte z powodu braku aktywności ). Wizyt: 4503 Łączny czas wizyt Godzin: 3004,4
krótko o sobie (wiek, umiejętności jeśli chodzi o forum itp.): Wiek podałem wyżej. Byłem moderatorem przez ok. rok na innym forum o tej samej tematyce, więc wiem na czym to mniej więcej polega.
dlaczego masz zostać moderatorem: Chcę zostać moderatorem, ponieważ uważam, że przyda się kolejna osoba do pomocy w prowadzeniu forum.
zakres obowiązków, jaki mógłbyś pełnić: Pilnowanie porządku na forum/SB, pomaganie innym użytkownikom, rozwiązywanie sporów, zamykanie, otwieranie oraz usuwanie tematów.
czas, jaki możesz poświęcić na obecność na forum: Na forum spędzam od 3 do 6 godzin dziennie.

Awatar użytkownika
k28828
User
Posty: 969
Rejestracja: 12 wrz 2011, 19:17
Lokalizacja: Warmia i Mazury
Podziękował: 165 razy
Otrzymał podziękowań: 324 razy

Re: Rekrutacja na moderatora ZAMKNIĘTA

Postautor: k28828 » 31 sty 2015, 22:37

wiek: 17
czas spędzony na forum : 2011-09-12, 18:17, Wizyt: 4349 Łączny czas wizyt Godzin: 4304,9
krótko o sobie (wiek, umiejętności jeśli chodzi o forum itp.): Mam na imię Paweł i bardzo często przebywam tu. Dodaję mody jak coś znajdę.
dlaczego masz zostać moderatorem: Jestem tu jak każdy śpi,jak ninja czuwa na straży
zakres obowiązków, jaki mógłbyś pełnić: Mogę zrobić wszystko co jest obowiązkiem moderatora
czas, jaki możesz poświęcić na obecność na forum: Około 6 godzin dziennie mogę siedzieć

Awatar użytkownika
JeReMy
Moderator
Moderator
Posty: 110
Rejestracja: 23 kwie 2012, 21:12
Podziękował: 66 razy
Otrzymał podziękowań: 32 razy

Re: Rekrutacja na moderatora ZAMKNIĘTA

Postautor: JeReMy » 01 lut 2015, 11:21

Wiek:16 Lat
Czas spędzony na forum (od kiedy, ile godzin): 2012-04-23, Godzin: 2366,3
Krótko o sobie (wiek, umiejętności jeśli chodzi o forum itp.): Mam na imię Dawid.Nie byłem jeszcze moderatorem dlatego będę chciał się nauczyć kilku rzeczy.
Dlaczego masz zostać moderatorem: Chciałbym pilnować porządku,spróbować czegoś nowego,pomaganie innym jak tylko będę umiał ;>
Zakres obowiązków, jaki mógłbyś pełnić:Pilnować Sb,porządek z tematami (przenoszenie,zamykanie,otwieranie,kasowanie)
Czas, jaki możesz poświęcić na obecność na forum:Codziennie od godziny 16 do 22-23.Często bywam w sb.

Awatar użytkownika
Cow
User
Posty: 274
Rejestracja: 12 lip 2011, 12:22
Lokalizacja: Mońki
Podziękował: 43 razy
Otrzymał podziękowań: 41 razy

Re: Rekrutacja na moderatora ZAMKNIĘTA

Postautor: Cow » 01 lut 2015, 11:21

Wiek : 21
Czas spędzony na forum(od kiedy, ile godzin) : Dołączenie do forum - 2011-07-12 Godzinki : 1247
Krótko o sobie (wiek, umiejętności jeśli chodzi o forum itp.) - Mam 21 lat, umiejętność ogarnięcia ludzi na forum, a co za tym idzie stworzenie lepszej atmosfery, bo każdy wie, że w dobrej atmosferze lepiej się pracuje.
Dlaczego masz zostać moderatorem: Chyba czas najwyższy oddzielić ziarno od plewu i zrobić porządek na forum i forumowym shoutboxie.
Zakres obowiązków, jaki mógłbyś pełnić: Pilnowanie przestrzegania regulaminu na forum, w shoutboxie, zamykanie/otwieranie tematów. W możliwym stopniu pomoc w problemach. (nie tylko dotyczących LS :D)
Czas, jaki możesz poświęcić na obecność na forum: Jak każdy mam swoje prywatne sprawy i obowiązki, więc warto będzie dołączyć do nich prace na forum, przeważnie z forum korzystam od 15 - 16 do późnej nocy, ale uważam, że to wystarczający czas, gdyż w tych godzinach na forum są tzw. godziny szczytu .

Awatar użytkownika
deadniko123
Super VIP
Super VIP
Posty: 405
Rejestracja: 26 maja 2010, 17:13
Lokalizacja: Wierciszewo
Podziękował: 211 razy
Otrzymał podziękowań: 139 razy
Kontaktowanie:

Re: Rekrutacja na moderatora ZAMKNIĘTA

Postautor: deadniko123 » 01 lut 2015, 11:51

wiek: 17
czas spędzony na forum (od kiedy, ile godzin): Dołączyłem do forum dnia 26-05-2010 o godz. 16:13, Wizyt: 5710 Łączny czas wizyt Godzin: 2165,9

krótko o sobie (wiek, umiejętności jeśli chodzi o forum itp.): Mam 17 lat ( 18-stka w tym roku ;) ), posiadam dwie cechy, które bardzo się przydają jeśli chodzi m.in. o pilnowanie porządku, a mianowicie obiektywizm i dystans do siebie. Byłem już moderatorem na innym forum o tej samej tematyce, więc myślę, że podołałbym wyzwaniu jakim jest wstąpienie do grona zielonych ;). Może asem nie jestem ze wszystkiego, ale szybko się uczę ;)

dlaczego masz zostać moderatorem: Chciałbym pomóc temu forum, słynę z pracowitości co jest sporym plusem będąc na stanowisku moderatora ;)

zakres obowiązków, jaki mógłbyś pełnić: Pilnowanie porządku, dodawać mody w miarę regularnie, pomagać użytkownikom w miarę swoich możliwości w mam problem ( dosyć często pomagam ludziom na gg/fb czy nawet skype tak poza tym, żebyście nie pomyśleli że nic nie robię :P )

czas, jaki możesz poświęcić na obecność na forum: Postaram się być jak najczęściej i jak najdłużej, choć wiecie, szkoła, egzaminy już niebawem, ale mam nadzieję, że nie będzie to dla mnie zbyt dużą przeszkodą z racji tego, że na wszystko znajduję czas :D
Ostatnio zmieniony 01 lut 2015, 13:59 przez deadniko123, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
MrRafii96
Super VIP
Super VIP
Posty: 483
Rejestracja: 25 cze 2012, 20:52
Podziękował: 29 razy
Otrzymał podziękowań: 180 razy

Re: Rekrutacja na moderatora ZAMKNIĘTA

Postautor: MrRafii96 » 01 lut 2015, 16:04

wiek: 19 Rocznikowo
czas spędzony na forum (od kiedy, ile godzin): Od 2012-06-25, 19:52 bo 2015-02-01, 14:55 Wizyt: 3815 Łączny czas wizyt Godzin: 1393,9
krótko o sobie ( umiejętności jeśli chodzi o forum itp.): mam na imię Rafał nie byłem jeszcze moderatorem (wiec zielony w te klocki jestem :558: ale jak dacie mi szansę to postaram się ogarnąć to wszystko )
dlaczego masz zostać moderatorem: umiem się zachować tak jak przystało na moderatora :) chciałbym pomagać innym z załogi mod teamu wyręczyć ich troszkę z obowiązków,
zakres obowiązków, jaki mógłbyś pełnić: pilnowanie użytkowników w "Shoutbox" i nie tylko tam, dodawać nowe mod na tym forum, wywiązywać się z danych mi obowiązków :) Nie lenić się zbytnio :D
czas, jaki możesz poświęcić na obecność na forum: co dziennie po godzince nawet więcej :)
Dziękuję że chociaż dane jest spróbować ;)
Jeśli ci pomogłem to ty wzamian postaw piwo i pomógł

Awatar użytkownika
Derpy
Super VIP
Super VIP
Posty: 1061
Rejestracja: 29 sie 2010, 17:57
Lokalizacja: Liquidziarnia
Podziękował: 89 razy
Otrzymał podziękowań: 166 razy

Re: Rekrutacja na moderatora ZAMKNIĘTA

Postautor: Derpy » 02 lut 2015, 10:41

wiek: 16 (niedługo 17 ;>)
czas spędzony na forum (od kiedy, ile godzin): od wakacji 2010 roku Godzin: 2685,1
krótko o sobie (wiek, umiejętności jeśli chodzi o forum itp.): Byłem tu raz moderatorem więc nie sprawi mi to problemu ;>
dlaczego masz zostać moderatorem:Bo mam taką możliwość, i jestem dosyć znany na forum
zakres obowiązków, jaki mógłbyś pełnić: Ogarnianie czatu, zamykanie tematów itp.
czas, jaki możesz poświęcić na obecność na forum: Jestem prawie codziennie. Często przebywam na czacie więc ogarnąć mogę ;>
Ostatnio zmieniony 02 lut 2015, 10:54 przez Derpy, łącznie zmieniany 1 raz.
Derpy tak bardzo *_*

Wróć do „Rekrutacja”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości

cron