Sposob na pobieranie brakujacych modow

Kolarzowaty
User
Posty: 3
Rejestracja: 22 paź 2017, 09:05

Sposob na pobieranie brakujacych modow

Postautor: Kolarzowaty » 22 paź 2017, 09:10

Siema. Przeszukalem troche forum w poszukiwaniu odpowiedzi na moje pytanie, ale nie znalazlem potrzebujacych informacji, wiec pisze posta.
Mianowicie, chcialbym czasami dolaczyc do dostepnych serwerow w grze na multi, i wybierajac sobie mapy otwarte, bez hasla bardzo czesto nie mam sporej ilosci modow ktore trzeba miec by moc dolaczyc. Klikajac w szczegoly tej mapy jest spis modow ktorych nie mam oznaczonych wykrzyknikiem. I teraz pytanie brzmi... czy jest jakis szybszy sposob na pobranie tych brakujacych modow, czy raczej trzeba szukac ich recznie manualnie jeden po drugim na litwinach i dodawac?



Awatar użytkownika
Ziuta
Super Moderator
Super Moderator
Posty: 2824
Rejestracja: 10 maja 2010, 16:10
Podziękował: 17 razy
Otrzymał podziękowań: 457 razy

Re: Sposob na pobieranie brakujacych modow

Postautor: Ziuta » 22 paź 2017, 13:58

Możesz kliknąć w przycisk na dole "Pobierz brakujące mody/DLC", ale w 95% przypadków nie wiele ci to da bo mało jest modów na głównej stronie farminga (Mod Hub). Możesz szukać po forach, ale też ci to nie wiele da bo dużo ludzi coś zmienia sobie coś i jak spakują ponownie do ZIP to już się zmienia ten "hash". Najczęściej tacy mają stałą ekipę i pomiędzy sobą wysyłają mody.

Wróć do „Masz problem z FS 17”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości