Problem w składzie drewna

leszeksz2
User
Posty: 3
Rejestracja: 13 lis 2016, 23:58

Problem w składzie drewna

Postautor: leszeksz2 » 18 lis 2016, 11:23

Witam.
Jestem tu nowy. Niedawno zacząłem grać w w FS 15. Mam jednak pewien problem.
Otóż do skupie drewna drzewa ciągam wyciągarką taką http://www.farming2015mods.com/farming- ... winch-mod/
Jeżeli przeciągnę przez obszar rozładunku (koło pociągu) drzewo znika, kasę dostaję i gra się ZAWIESZA. słychać jedynie dźwięki, liście falują itp, ale żaden klawisz nie działa. Jedyne wyjście to ctrl+alt+del lub klawisz windows i muszę zamknąć grę. Podobnie jest przy wrzucaniu pni do wody. Jeżeli zaś odczepię linkę wciągarki przed obszarem rozładunku i popchnę drzewo od tyłu wszystko jest ok nie zawiesza się. Tak samo jest przy stawie popchnięcie do wody nie powoduje zawiechy.
Co może być tego przyczyną?



Awatar użytkownika
Ziuta
Super Moderator
Super Moderator
Posty: 2824
Rejestracja: 10 maja 2010, 16:10
Podziękował: 17 razy
Otrzymał podziękowań: 457 razy

Re: Problem w składzie drewna

Postautor: Ziuta » 18 lis 2016, 13:59

Autor tej wyciągarki pisał że nie jest ona skończona w 100% i wie o problemie zawieszania gry gdy masz podpiętą linkę do drzewa a je zaczniesz ciąć albo sprzedasz, ale już tego nie będzie naprawiał w 15, więc jedyna rada dla ciebie to odczepiać wcześniej linkę i pchać drzewo do skupu.

leszeksz2
User
Posty: 3
Rejestracja: 13 lis 2016, 23:58

Re: Problem w składzie drewna

Postautor: leszeksz2 » 18 lis 2016, 15:04

Szkoda że nie działa w pełni. Bardzo fajnie się nią ciągało drzewa i kasa szybko nabijała się.
Czy istnieje jakaś inna linka, wyciągarka którą można ściągać drzewo?

Awatar użytkownika
Ziuta
Super Moderator
Super Moderator
Posty: 2824
Rejestracja: 10 maja 2010, 16:10
Podziękował: 17 razy
Otrzymał podziękowań: 457 razy

Re: Problem w składzie drewna

Postautor: Ziuta » 18 lis 2016, 20:32

Nie, nie istnieje inna, nawet ta miała się nie pojawić w FS15 ale autor zdecydował się wydać w takim stanie jak jest przed nadejściem FS17 w którym chciał ją dopracować.

Wróć do „Masz problem z FS 15”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości