Droga polna

Awatar użytkownika
Gregorian
Stara Gwardia
Stara Gwardia
Posty: 14865
Rejestracja: 15 maja 2011, 10:27
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Podziękował: 146 razy
Otrzymał podziękowań: 2196 razy

Droga polna

Postautor: Gregorian » 22 sty 2012, 22:11

Obrazek

Idee: Buschi (ehem. Dennis Busch)
Umsetzung: Buschi
Tests: Modding Society Team

http://uploaded.to/file/96fa8dvmQbass
Moderator
Moderator
Posty: 197
Rejestracja: 05 mar 2020, 08:51

Re: Droga polna

Postautor: Qbass » 29 lut 2024, 17:15

"Droga polna" to ogólny termin odnoszący się do drogi wiejskiej lub drogi gruntowej, czyli drogi nieutwardzonej, zazwyczaj o nawierzchni z ziemi, żwiru lub tłucznia. W grze Farming Simulator (FS) pojazdy mogą poruszać się zarówno po utwardzonych, jak i po drogach gruntowych.

Jeśli chcesz dostosować drogi w grze Farming Simulator lub dodać nowe elementy, takie jak drogi polne, możesz skorzystać z różnych modów dostępnych na stronach modderskich. Wprowadzają one różnorodne modyfikacje do rozgrywki, w tym nowe drogi, tekstury terenu i inne elementy środowiska.

Aby znaleźć i zainstalować mody związane z drogami w grze Farming Simulator, wykonaj następujące kroki:

1. **Przeszukaj strony z modami:** Odwiedź strony internetowe, takie jak oficjalne forum Farming Simulator lub specjalizowane strony modderskie, aby znaleźć mody związane z drogami i środowiskiem.

2. **Pobierz i zainstaluj mod:** Pobierz interesujące cię mody zgodnie z instrukcjami na stronie. Zazwyczaj musisz wypakować pobrane pliki do folderu "mods" w katalogu gry Farming Simulator.

3. **Uruchom grę:** Po zainstalowaniu modów, uruchom grę i sprawdź, czy nowe drogi lub inne modyfikacje środowiska są dostępne w świecie gry.

Pamiętaj, że korzystanie z modów może wpływać na stabilność gry, więc zawsze pobieraj je z zaufanych źródeł i zgodnie z zaleceniami autorów.

Wróć do „Budynki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość